• Eğlence Mekanları
  • 13 Eylül, 2022

Bursa'nın Eğlence Mekanları

  • 0
  • 4914
  • 0
  • 0

Sanayi şehri, üreten Bursa’da herkes bilir ki eğlenmenin de sınırı yoktur. Uyumayan şehirde her kesime, her bütçeye, her zevke göre eğlence mekânı ve aktivitesi bulunmakta. Tarihte şairler şehri olarak bilinen yeşil Bursa, coğrafi olarak da imkânlarını sonuna kadar sunmakta. Şanslı gününüzde Uludağ’da kayak yapıp Mudanya’da denize girebilirsiniz. Hal böyle olunca Bursalılar ve Bursa’ya yolu düşenler eğlencenin dibine vurmaktan, müzikli gecelerden, kahkahalarla dolu şen şakrak masalardan ve çılgınlar gibi dans etmekten kendilerini alı koymazlar. Türkü barlarda yöresel ezgiler, bistrolarda alternatif müzik gruplarının ezgileri ve gençlerin adeta enerjileriyle modunuzu yükselttiği gece kulüpleri Bursalıları sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenceye sürüklemekte. Sevdiklerinizle kafa dağıtacağınız, lezzetli menüler ile keyifleneceğimiz, müziğin her notasına doyacağımız bir plan yaptığımızda Bursa eğlence mekânları kapılarını sonuna kadar açmakta. Bizlere binlerce alternatif sunan ve her tarza uygun mekânlar, beraberinde dezavantajları ve bir hevesle başlanan aktivitelerin hayal kırıklığı ile son bulmasına neden olabilir. Böyle zamanlardan güvenilir bir dost tavsiyesi, deneyimleyenlerin mekân yorumları, planlarınızda aksilik çıkmaması adına bizlere öncülük edecek yöntemler arasında olabilir. Kullanıcıları tarafından tam not almış, gerek lezzetli menüleriyle gerek ulaşım, otopark gibi avantajlarıyla, gerekse de güler yüzlü personeliyle verdikleri hizmetler bakımından ziyaretçilerinden tam not almış Bursa’nın en iyi 3 eğlence mekânına, detaylı açıklamaları ile keşfedebilirsiniz.

Bursa’nın bacasız sanayisinde, yerli ve yabancı turistler ziyaretlerini gerçekleştirirken onları Bursa’ya çeken birden çok faktör bulunmakta. Gastronomi kültürü, tarihi yapıları, doğal güzellikleri yanı sıra eğlence mekânları da görülmeye ve eğlenceye ortak olmaya değer olarak bilinmekte. Turistik açıdan verimli geçen bir günün ardından güneş yüzünü aya döndüğünde Bursa’nın ışıltılı eğlence mekânları sizi kendine çekecektir.

Gece Kulübü

Eğlencenin bir an bile durmadığı Bursa’nın gece mekânlarında ücretler ortalama bir değere sahip. Siz gönlünüzce eğlenirken sürpriz gelen hesaplar ile tadınızın kaçmasına izin vermeyeceksiniz.

Yıllardır eğlence sektörüne yön veren açıldığı tarihten itibaren mevcut kitlesinin mekandan hoşnut ayrılmasını sağlayan ve gerçekleştirdiği dart etkinlikleri ile samimi sıcak bir ortam yakalarken rock müziğin doyum noktasına hitap eden;

High Out Dart Club

Eğlencenin eski merkezi Oulu caddesinde yer alan yıllardır eskimeyen ve müşterilerini bir dost bir aile olarak görmesi bunca yıldır sürüp giden sevgi zincirinin bir sırrı. Bursa’da eğlence sektörüne yeni bir anlayış getiren sıcak mekân, sevdikleriniz ile samimi anlar yaşayabileceğiniz mekânların başını çekmekte. Giriş ücreti talep etmeyen eğlence mekânı, haftanın 7 günü hizmet vermekte. İkramlarıyla cömert yaklaşan işletmede, cumartesi günleri kalabalık olduğundan yer bulma sıkıntısı çekmemek için rezervasyon yapmayı unutmayın.

Müziğin sevilen seslerini haftanın 7 günü canlı müzik sahnesinde ağırlayan Bursa’nın marka ismi;

Kat 3

Karaoke gecelerinde doyasıya şarkı söyleyebileceğiniz, dans edip duygusal müzikler ile kendinizden geçebileceğiniz bir mekân. Ataevler Magazin Outlet’te bulunan eğlence mekânında, ferah iç dizaynı ile keyifli dakikalar yaşayabilirsiniz. Sizleri kapıda karşılayıp kesintisiz eğlence yaşamanıza yardımcı olan güler yüzlü personeli de mekanın cezbedici taraflarından. Her gün farklı konseptler ile kapılarını sevenlerine açan gece kulübü, geniş bir hedef kitlesiyle haftanın 7 günü sevenleriyle buluşuyor. Ünlü sanatçılarında yer aldığı mekan, fiyatı ve kalitesiyle de fark yaratmaya devam ediyor. Gece kulübünün yanı sıra terasında sevdiklerinizle havadar bir şekilde sohbet ederken evinizdeymiş gibi hissedeceksiniz.

Standartlarını dünya geneline taşıyarak Bursa’nın havasını değiştirmesine öncülük eden mekânı;

Neu

Alışveriş ve eğlencenin Bademli durağı Pandora iş merkezinde yer alan mekan, adeta Pandora’nın kutusundan çıkmış durumda. Bursa’nın eğlence anlayışına yeni bir soluk getirip sizi sabahın ilk ışıklarına kadar soluk soluğa bırakmak için haftanın 7 günü kapılarını 23:00 itibariyle açıyor. Kaliteli ses sistemi, enerjinize enerji katacak ışık şovları ve post modern iç dizayn tasarımı ile büyüleyici bir gece yaşatmak için her şey düşünülmüş durumda. Eğlencenin hız kesmeden sınırsız bir şekilde devam ettiği mekânda, haftanın farklı günlerinde farklı konseptler ile elektronik müzik hazzı yaşanıyor. Fiyat politikası olarak misafirlerinde seçici davranmak adına eş değer mekanlara göre bir nebze pahalı olan eğlence mekanı vadettikleri ve sunduklarıyla tıklım tıklım dolmayı başarıyor.

Sizlerde Bursa’nın mozaik yapısında ve gecenin yapay ışıklarıyla hak ettiğiniz eğlenceyi birbirinden renkli mekanlar ile gönlünüzce yaşayabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın