Gram Altın

Alış: 2225.2903

Satış: 2225.8003

Çeyrek Altın

Alış: 3605.8903

Satış: 3667.4003

  • Düğün Hizmetleri
  • 06 Ağustos, 2019

Davetiyenizi Nasıl Seçmelisiniz?

  • 0
  • 25176
  • 0
  • 0

Düğün Davetiyeleri Nasıl Seçilir?

Düğün davetiyelerinizi nasıl seçeceğinizi merak ediyorsanız, misafirlerinizi hayrete düşürecek davetiyeleri bulmak için izleyeceğiniz adımlardan bahsedelim sizlere.

Yapılacaklar listesi içerisinde önemli bir ayrıntı gibi görünmese de, düğün davetiyelerinizi nasıl olacağına karar vermek çok önemlidir. Davetiyenizin tarzı özel gününüz hakkında konuklarınıza vereceğiniz ipucu aslında.

İşte düğün davetinizi seçerken dikkat etmeniz gereken birkaç tüyo:

Fiyatları İnceleyin!

Davetiye fiyatları tarzına, kalitesine ve kullanılan kağıt türüne göre fiyatlandırılır. Davetiye adet fiyatı 30 kr. İle 45 tl arasında değişiklik göstermektedir. Davetiyenizi seçerken bütçenizi göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Davetli sayınıza göre kaç adet davetiyeye ihtiyacınız olduğunu da belirlemelisiniz.

Düğününüzün Temasını ve Renk Düzenini Davetiyenize Yansıtın!

Eğer bir düğün temanız varsa bunu davetiyenize yansıtmak kaçınılmaz. Konuklarınıza gidecek davetiyeler düğününüzün konsepti hakkında biraz olsun fikir vermeli ve onları büyük gün için heyecanlandırmalı.

Davetiyenize Eklemek İstediklerinizi Belirleyin!

Düğün davetiyeleriniz RSVP kartları, yön kartları, konukların özel diyet gereksinimlerini not alabileceği ve hemen hemen her şeyi içerecek şekilde özelleştirebilir. Bir düğün davetiyesinin nasıl seçileceğini düşünürken davetiyenize hangi kart türlerini dahil etmeniz gerektiği konusunda bir fikriniz olduğundan emin olmalısınız.

Sizler için birkaç düğün teması belirledik ve bunlara göre davetiye örnekleri seçtik. Sizlere fikir açısından yardımcı olacağına eminiz.

Salon Düğünü Davetiyesi

Salon Davetiyesi

Otel D üğünü Davetiyesi

Otel Davetiyesi

Kır Düğünü Davetiyesi

Kır Düğünü

Kumsal Düğünü Davetiyesi

Kurumsal Davet

Tekne Düğünü Davetiyesi

Tekne Davetiye

Tarihi Mekan Düğünü Davetiyesi

Tarihi Mekan

Bir Yorum Yazın