Gram Altın

Alış: 2225.2903

Satış: 2225.8003

Çeyrek Altın

Alış: 3605.8903

Satış: 3667.4003

  • Düğün Hizmetleri
  • 14 Nisan, 2020

Düğün Erteleme Duyurunuzu Nasıl Yapmalısınız?

  • 0
  • 13935
  • 0
  • 0

Eğer düğününüzü erteliyorsanız bunu misafirlerinize nasıl duyuracağınızı, yeni tarihinizi ve davetiyeleri oluşturmak için bu şablonları izleyin.

corona18

Bir düğün ertelenmesi bazı durumlarda maalesef kaçınılmazdır. Bunların bazıları kötü hava koşulları, kişisel çatışmalar, aile acil durumları, veya halk sağlığı krizidir. Bu salgın nedeniyle düğün planlarınız yakın zamanda değiştiyse, davetlilerinize bunu bildirmeniz ve en kısa zamanda güncellenmiş ayrıntıları paylaşmanız önemlidir. Yeni bir tarih ve konum kesinleştirmiş olsanız da olmasanız da planlarınızın neden değiştiğini açıklamak ve misafirlerinize mümkün olduğunda daha fazla bilgi paylaşacağınızdan emin olmak istersiniz.

Orijinal düğün tarihiniz iki aydan azsa, e-postalar ve grup sohbetleri bir düğün erteleme duyurusu yapmanın en hızlı yoludur. Ayrıntıları paylaşmak için Facebook ve Instagram gibi sosyal medya platformlarını da kullanabilirsiniz. Bu mesajı sadece konuk listenizde olan takipçileriniz ile sınırlandırmak isterseniz Instagram hikaye bölümündeki “Yakın Arkadaşlar” özelliğini kullanabilirsiniz.

Bir düğünü erteliyorsanız, durumunuza bağlı olarak misafirlerinizi bilgilendirmek için bu duyuru metni örneklerini kullanabilirsiniz:

Bir düğünü ertelediğinizde ve henüz yeni bir tarihiniz olmadığında:

Hala tüm detayları üzerinde çalışıyor olsanız da düğününüz süresiz olarak erteleniyor olsa da sevdiklerinizi kararınız hakkında bilgilendirebilirsiniz.

Nasıl mı?

Şu anda tüm dünyanın karşı karşıya olduğu corona virüs salgınından dolayı düğünümüzü kutlamak için yeni bir [tarih ve / veya konum] seçinceye kadar ertelemeye karar verdik. Güncellenmiş ayrıntıları en kısa sürede sizinle paylaşacağız."

Ya da

Şu anda tüm dünyanın karşı karşıya olduğu corona virüs salgını nedeniyle düğünümüz belirlediğimiz tarihte gerçekleşemeyecek. En kısa zamanda yeni bir düğün tarihi duyuracağız.

Bir düğünü ertelediğinizde ve yeni tarihleri ​​belirlediğinizde:

Örneğin; düğününüzün başlangıçta sekiz aydan bir yıla kadar olan süre içerisinde (birkaç ay veya hafta dışında) herhangi bir yerde yapılması planlanıyorsa veya düğününüz gelecek yıla erteleniyorsa, yeni bir düğün tarihi seçtiyseniz ancak yine de mekanınızı ve konumunuzu sonlandırıyorsanız bu rotayı da takip edebilirsiniz. Düğün ertelemenizle ilgili haberleri posta yoluyla ya da sosyal medya mecraları ile bildirebilirsiniz.

corona17

Düğünümüzün [buraya sebep ekleyin] nedeniyle planlandığı gibi gerçekleşmeyeceğini bildirmekten mutluluk duyuyoruz. Lütfen ör: 10 Mart 2021 tarihli yeni tarihimizi kaydedin.

Ya da

[Buraya neden ekleyin] nedeniyle, düğünümüzü 10 Mart 2021'de gerçekleşmek üzere yeniden planlamaya karar verdik.

Davetiyelerinizi tekrar gönderirken:

Düğününüzü altı ay veya daha kısa bir süre için erteliyorsanız, bu seçeneği kullanmanızı öneririz. Tarihlerinizi zaten gönderdiyseniz ancak (geleneksel olarak düğünden altı ile sekiz hafta önce dağıtılan)resmi davetiyeleri göndermediyseniz, değişikliklerinizi konuklarınıza kişisel olarak bildirmelisiniz.

corona16

Bir Yorum Yazın