Gram Altın

Alış: 2225.2903

Satış: 2225.8003

Çeyrek Altın

Alış: 3605.8903

Satış: 3667.4003

  • Düğün Hizmetleri
  • 17 Temmuz, 2019

Düğün Öncesi Gelin Çantanızı Hazırladınız mı?

  • 0
  • 26742
  • 0
  • 0

Düğün hazırlıkları yorucu ama bir o kadar da keyiflidir. Düğün mekanı, gelinlik seçimi, kuaför, çiçekçi derken kendimizi tatlı bir telaşın içinde buluruz. Bu tatlı telaş içerisinde düğün gününüz yaklaştıkça yapılması gerekenler gittikçe unutulmaya başlar. Birçok şeye aynı anda odaklanmaya çalışmak ve tüm detaylarla ayrı ayrı ilgilenmek ne yazık ki arada bazı yapılacakların unutulmasına sebep olur. Bu nedenle en mutlu gününüzde kötü sürprizler yaşamamak için tüm süreci planlı yürütmeniz gerekir. Bu sürece yön verecek listeler hazırlamak düğününüzü keyfe dönüştürecektir.

Bu listelerin olmazsa olmazı maddelerinden biri de gelin çantası hazırlamak. Peki gelin çantanızda neler olmalı? Gelin hep birlikte inceleyelim ;)

Saç aksesuarlarınız

Bolca tel toka

Ayna

Makyaj Çantanız

Parfüm

Deodorant

Oje ve Aseton

Saç spreyi

Pudra

Nemlendirici

Diş Fırçası

Diş macunu

Ağız spreyi

Islak mendil

Günlük ped

Tampon ve ped

Ağrı kesici

Sakinleştirici ilaç

Mide ilacı

Yara bandı

Yedek ayakkabı

Yedek kıyafet

Çorap (Siz ve damat için)

Mini dikiş seti

İhtiyacınız olacak her şeyi bu listeye eklemeye çalıştık. Listeyi incelediğinizde muhakkak ki sizin de ekleyecek birkaç materyaliniz daha olacaktır. Son bir tavsiye daha verecek olursak, çantanızı 1 hafta önceden hazırlamanız ve tüm gün yanınızda olacak bir arkadaşınıza bu çantayı emanet etmeniz ;)

Bir Yorum Yazın