Gram Altın

Alış: 2225.2903

Satış: 2225.8003

Çeyrek Altın

Alış: 3605.8903

Satış: 3667.4003

 • Düğün Hizmetleri
 • 14 Nisan, 2020

Düğününüzü Ertelemeye Karar Verdiniz. Şimdi Ne olacak?

 • 0
 • 12469
 • 0
 • 0

Düğününüzü ertelemek için bir karar aldınız. Şimdi derin bir nefes almanın ve ilerlemenin zamanı geldi.

corona25

Düğünüzü erteleme kararı vermek özellikle mevcut COVID-19 durumunda hiç de kolay değil. Erteleme kararını verdikten sonra nefes almak için biraz zamana ihtiyacınız olabilir. Değişen planlarınız hakkında üzülmeniz elinizde değil ama bir noktadan sonra kendinizi bu duygulardan arındırıp işe koyulmanın ve ilerlemenin zamanı geldi. Tabii ki sıfırdan başlamak zor olabilir ama endavet. com destek ekibinin ve firmalarının yanınızda olduğunu hiçbir zaman unutmayın!

Düğününüzü hep bir adım ileriye taşımak için:

 1. Açık bir zihinle işe başlayın!

Düğününüzün nasıl olması gerektiğine dair önceden tasarlanmış tüm fikirlerinizi geride bırakın. Düğününüzün hafta sonu gerçekleşmesi gerekmiyor. Belli bir zaman dilimi içerisinde olması zorunluluk değil. Doğru bir temada ilerlemesi bir kural değil. Muhteşem olması için mükemmel bir mevsime sahip olması gerekmiyor. Düğününüzün belirli bir kalıp içerinde gerçekleşmesi konusunda çok kapalı fikirliyseniz, muhtemelen başarılı olmaktan daha çok stresli olursunuz. Bu durumda küçük ayrıntılara değil, büyük resme odaklanmanızı tavsiye ediyoruz.

corona26

 1. Strateji yapın!

Bir düğün planlama organizatörü ile çalışıyorsanız erteleme stratejisi bulmak için birlikte çalışın. Yeni tarihiniz için tercih ettiğiniz belirli ayları ve ya tarihleri düşünün, yine de esnek olmakta fayda var. Düğün organizatörünüz düğün firmaları sözleşmelerini daha iyi anlamanıza ve iptal politikaları hakkında daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olabilir. Bir düğün planlayıcınız yok ise ve bunalmış hissediyorsanız, endavet.com destek ekibi ve firmaları size bu konuda yardımcı olmak için burada!

corona27

 1. Düğün Mekanınız ile iletişime geçin!

Düğün mekanınız düğününüzün “merkezi” olarak hizmet eder ve en büyük masraflarınız arasında yer alır. Erteleme planınıza oradan başlamak sizler için en doğru karar olacaktır. Mekanınızın bu yıl hala hangi tarihlerde müsait olduğunu öğrenin ve hafta içi günlerin sizi korkutmasına izin vermeyin.Koşullara göre uygulanabilir bir tarih bulmak için müstakbel eşiniz ve ailenizle birlikte mümkün olan en kısa zamanda rezervasyon yaptırın.

corona28

 1. Diğer firmalarınızı listeleyin!

Yeni randevunuzda uygunluklarını öğrenmek için düğün satıcılarınızın her biriyle konuşun. Düğün profesyonellerinin değiştirme tarihleri ​​veya iptallerle ilgili farklı politikaları olabilir ve ileride bazı zor durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Tedarikçilerinize karşı dürüst olun ve onlara hala birlikte çalışmak istediğinizi ve onları anlayışla karşılamaya özen gösterin. Umarız, satıcılarınız yeni randevunuz için müsait olacak. Eğer yeni profesyoneller bulmak zorunda kalırsanız endavet.com’un firmalarından dilediğiniz kadar ücretsiz fiyat teklifi alabileceğinizi ve anlaşma yapabileceğinizi unutmayın.

corona30

 1. Misafirlerinizle iletişim kurun!

Misafirlerinizle açık bir iletişim hattı kurun. Düğününüzü ertelemeye karar verdiğinizde, e-posta en iyi iletişim biçimidir ve misafirlerinize yeni bir tarih üzerinde çalıştığınızı bildirir ve yeni bir planınız olduğunda onları haberdar eder. Yeni tarihiniz rezerve edildikten sonra, dijital olarak yeniden iletişime geçin. e-posta ve düğün planlama araçları en iyisidir. Eğer davetiye gönderdiyseniz, büyük olasılıkla yenilerini yazdırmak isteyeceksiniz, ancak sadece e-posta iletişimi gönderdiyseniz bu durumu yenisi ile değiştirmeniz çok daha kolay olacaktır.

corona31

 1. Küçük şeyleri sorun etmeyin!

Artık tarihinizi değiştirdiğiniz, firmalarınıza rezervasyon yaptığınız ve misafirlerinizle iletişim kurduğunuza göre, düğün planlama işlerini düşünmeye başlayabilirsiniz. Tavsiyemiz: Orijinal düğününüzün mümkün olduğunca sağlam olmasını sağlayın. Evet, şimdi sonbahar düğününüz bahara uygun olduğunu hissettiren bir renk düzenine sahip olabilir (misafirleriniz farkı bilmeyecektir). Evet, sipariş ettiğiniz hediyelikleri veya ürünleri orijinal tarihiniz üzerine basılmış olarak verebilirsiniz (insanlar sizinle birlikte düğününüzü kutlamaktan mutluluk duyacaktır). Tamamen gerekli olmadıkları takdirde bazı şeyleri değiştirmek için fazladan zaman ve para harcamaktan kaçının.

corona32

 1. Yakınlarınızın düğün öncesi etkinliklerinizin başına geçmesine izin verin!

Bekarlığa veda partilerinde, after partilerde ve kına gecenizde, değiştirilmeleri gereken düğün öncesi etkinlikler de olabilir. Bu etkinliklerin ev sahipleri büyük olasılıkla düğün partisi üyeleriniz. Maalesef bu partileri yeniden planlama yükünü omuzlamak zorunda kalacak olanlar da onlar. Düğün planlarınızı ayarlamaya odaklanmaya çalışın ve parti öncesi düzenlemeleri uygun şekilde ayarlamak için sevdiklerinize güvenin. Bu etkinliklerin bazılarının iptal edilmesi gerekebileceğini de unutmayın. Düğün partisi üyelerinizin güvensiz veya yasaklara aykırı görünen planları zorladığını düşünüyorsanız, konuşmaktan korkmayın.

corona34

Bir Yorum Yazın