Gram Altın

Alış: 2225.2903

Satış: 2225.8003

Çeyrek Altın

Alış: 3605.8903

Satış: 3667.4003

 • Düğün Hizmetleri
 • 18 Eylül, 2019

En Çok Tercih Edilen Düğün Müzikleri

 • 0
 • 18789
 • 0
 • 0

Mekan rezervasyonu yapıldı, gelinlik ve damatlık seçildi, davetiyeler gönderildi. Şimdi düğün müziğinizi düşünmenin zamanı geldi. Düğün orkestraları ve müzik grupları sizlere bu konuda yardımcı olmak için var. Şehrinizin düğün orkestralarını ve düğün gruplarını kolaylıkla bulabileceğiniz listelerimiz var. Detaylı bir arama yaptıktan sonra beğendiğiniz gruplardan dilediğiniz kadar ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz. En beğendiğiniz firma ile anlaşıp düğün gününüzü muhteşem bir eğlenceye çevirebilirsiniz.

Gece boyunca eğlence orkestradan sorulur. Gecenin akışını belirleyen müzisyen arkadaşlardır. Dans müziklerinden yöresel oyunlara kadar her tür müzik eşliğinde “oturmaya mı geldik dedirtmede” rolleri büyük. Kısacası aldıkları ücreti gerçekten hak ederler. Burada bilemeniz gereken sizin, nişanlınızın ve davetlilerinizin hangi türde müziklerden hoşlandığı. Müzik tarzınız düğün orkestranızı seçmede sizlere yön verecektir.

Gördük ki evlenecek çiftlerimizin en çok araştırdığı konulardan biri de giriş müziği ve ilk dans müziği. Yine burada da her ikinize de yön verecek kriter sizin ve nişanlınızın kişiliğine en uygun şarkıları bulmak. Seçim yapmanızda sizlere kolaylık sağlayacak bir ipucu da sizin için özel olan bir şarkı ile girişinizi ya da ilk dansınızı yapmak. Bu birbirinize ilk kez söylediğiniz bir şarkı olabilir. Ya da ilk tanıştığınız günü hatırlatacak bir şarkı. Zamanda yolculuk yapmak şarkı seçiminizde sizlere yardımcı olacak.

Sizin için oldukça anlamlı olan bu şarkıyı ilk dans ile taçlandırmak gecenizi hem görsel hem de işitsel bir şölene çevirecek. En mutlu gününüzde sizleri yalnız bırakmayan tüm sevdiklerinizin de hafızalarına kazınacak unutulmaz bir gece olacak. İlk dansınız için şehrinizdeki dans kurslarını platformumuzdan inceleyip ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Aşağıya sizler için en popüler düğün müzikleri listesi hazırladık. Dilerseniz bu listeden de fikir alabilirsiniz.

Düğün Giriş Müzikleri

 1. Can Atilla - Rumeli Hisarı’nın Yapılışı
 2. Melih Kibar – Mesaj
 3. O Fortuna – Carmina Burana
 4. La Calin
 5. Glyker
 6. Reboutsika
 7. Ed Sheeran - Perfect
 8. Sweet
 9. Mendelssohn A Midsummer Night’s Dream – Wedding March
 10. Game of Thrones Cello Cover – Break of Reality
 11. Yann Tiersen – J’y Suis Jamais Alle
 12. Moliendo

İlk Dans Müzikleri

 1. Ed Sheeran – Thinking Out Loud
 2. John Legend – All of Me
 3. Adele – Hello
 4. Nat Kıng Cole Love
 5. Aydilge – Sonsuz Sevgilim
 6. Enbe Orkestrası ft. Cem Belevi – Yollarım Olsa
 7. Kürşat – Kalp Yolu
 8. Jehan Barbur – Selvi Boylu Al Yazmalım
 9. Sefarad – Seni Ne Çok Sevdiğimi

Bir Yorum Yazın