Gram Altın

Alış: 2225.2903

Satış: 2225.8003

Çeyrek Altın

Alış: 3605.8903

Satış: 3667.4003

  • Düğün Hizmetleri
  • 16 Ağustos, 2019

Evlenecek Çiftlerin Yeni Akımı: Save The Date

  • 0
  • 24490
  • 0
  • 0

Düğününüzü çevrenize ve arkadaşlarınaza unutulmayacak bir şekilde ilan etmeyi düşünüyorsanız, sosyal medyada ve birçok yerde Save The Date akımı karşınıza çıkmıştır. Peki bu yeni akım Save The Date ne demek? Ne zaman ve nasıl yapılır? Elbisem nasıl olmalı? gibi birçok sorunuzun cevabı bu yazımızda.

Save Date, Çift

Save The Date Nedir?

Save The Date türkçe anlamı "tarihi kaydet"tir. Trend olan bu akım evlenecek çiftlerin sosyal medya üzerinden düğün tarihlerini sevdiklerine duyurmanın yeni nesil bir yolu. Batı ülkelerinde çok daha yaygın olan bu uygulama son zamanlarda ülkemizde de hayatımıza girmiş durumda. Sosyal medyayı aktif kullanan bir ülke olmamızdan dolayı bu akıma eşlik etmemek elbette ki kaçınılmaz.

Save The Date Nedir?

Save The Date Çekimi Ne Zaman ve Nasıl Yapılır?

Save the Date fotoğraf çekimi genellikle düğünden 2-3 ay önce yapılır. Save the Date çekimi için profesyonel bir fotoğrafçı ile çalışmanız gerekir.
Tanışma hikayenizden fotoğrafçınıza bahsederseniz mekan ve konsept için sizleri yönlendirecektir. Örneğin; ilk tanışmanızın gerçekleştiği ya da ilk buluşmanızda gittiğiniz mekan Save the Date çekiminize anlam kazandıracaktır.
Ayrıca Save The Date elbiseni de konseptine uygun belirlemelisin. Çekim yaptığın fotoğraf ile giydiğin elbise bir uyum içinde olmalı. Fotoğraf haricinde Save The Date video çekimleride var ama o kadar yaygın değil.

Save The Date Çekimi Ne Zaman ve Nasıl Yapılır?

Save The Date Çekiminde Ne Giyilmeli?

Save the Date için giyeceğiniz kıyafetler yine konseptinize ve mekana uygun olmalı. Sade ve doğallık ön plana çıkmalı. Elbisenizde dantel ve şifon detaylara yer vererek bu sadeliği yakalayabilirsiniz. Renk seçimi de doğallığı korumanız için önemli bir kriter. Bu nedenle soft renkleri tercih edebilirsiniz. Save the Date elbiseleri için platformumuzdaki moda evlerini inceleyebilirsiniz.
Partneriniz ile geçirdiğiniz her an özel ve anlamlıdır. Birlikte organize ettiğiniz tüm özel günlerinize sevginizi katmış olmanız her anı değerli kılmak için yeterli.

Save The Date Çekiminde Ne Giyilmeli?

Save The Date Çekim fiyatı ne kadar?

Bu etkinlik için uçuk bütçeler ayıranlar olduğu gibi daha uygun fiyatlarla bu organizasyonu yerine getirebilen çiftler de var. Bu tamamen bütçeniz ile alakalı bir durum. Az bir bütçe ile konseptinize uygun Save the Date etkinliği düzenlemek de mümkün. Bunun için bir düğün fotoğrafçısı veya organizasyon firması ile çalışmak sizlerin zamandan ve bütçeden tasarruf etmenize olanak sağlayacaktır.

Save The Date Çekiminde fiyatı ne kadar?

Save The Date Müzik Önerileri:

Save The Date fotoğraf çekimi

Bir Yorum Yazın