Gram Altın

Alış: 2225.2903

Satış: 2225.8003

Çeyrek Altın

Alış: 3605.8903

Satış: 3667.4003

  • Düğün Hizmetleri
  • 27 Aralık, 2019

Gelin aracı süsleme konusundaki ilgi çekici ve ayrıntılı bilgiler bu makalede!

  • 0
  • 5076
  • 0
  • 0

Düğün Arabası Yazıları

Düğünler dünyanın birçok yerinde, farklı kültürlerde ve farklı şekilde gerçekleşmektedir. Düğün, birlikte hayatı paylaşmaya ve yaşamaya karar vermiş iki kişinin artık beraber ve ömür boyu birlikte olacağının resmiyete dökülmesidir. Bir şekilde bunun sembolleşmesi ve ilan edilmesidir. Ayrıca çiftlerin ailelerin, bu beraberliği onaylaması ve mutluluklarını paylaşmaları oldukça önemlidir. Evlilik iki kişinin ortak kararıdır fakat bu karar ve birliktelik toplumun gelişmesine, büyümesine, zenginleşmesine büyük katkı sağlamaktadır. Yeni ve sağlam bir yuva toplum hayatı ve geleceği için teminattır. Sorunsuz ve sağlıklı kurulmuş her yuva toplumun kaynaşmasına pozitif etki eder. Evliliklerin ve birlikteliklerin resmiyete döküldüğü düğünler ve hazırlıkları aileler için heyecanlı ve özeldir. Düğün hazırlıkları oldukça meşakkatli ve heyecanlıdır. Birçok hazırlığın aynı anda yapılması ve hepsinin zamanında yetiştirilmesi gerekmektedir. Düğün salonu, fotoğrafçı, gelinlik, damatlık, düğün pastası, düğün arabası vb. birçok hazırlık yapılması ve hepsinin ayrı, ayrı planlanması gerekmektedir. Düğün arabası olarak aileden birinin aracı seçilebileceği gibi gelin arabası kiralama şirketlerinden birinden de kiralana bilmektedir. Düğün ve özel günlerde araç kullanacak kişilerin çok dikkatli ve özenli olması gerekmektedir. Çünkü kalabalık ve heyecan esnasında çeşitli istenmeyen kazalar olabilmektedir. Bu nedenle araç kullananların saygılı, özenli olması kendileri ve çevreleri için güven sağlamaktadır.

Gelin Arabası Nasıl Süslenir?

Şık ve akılda kalıcı bir düğün yapmak ve farklı bir tarzda olsun istiyorsanız seçimlerinizi ona göre yapmalısınız. Gelinlik, damatlık, düğün mekânı nasıl özel olarak, özenle seçiliyorsa gelin arabası ve süslemeleri de çok özel ve güzel olmalıdır. Düğün günü karşınıza hiç istemediğiniz tasarımla süslenmiş bir gelin arabası veya hoşunuza gitmeyecek düğün arabası yazıları çıkarsa ne yaparsınız? Tekrar süslemek ve sizin sevdiğiniz en romantik gelin arabası yazılarını bulmak o anda hiç kolay olmayacaktır. >Gelin arabası firmaları ya da gelin arabası kiralama şirketlerinden biri ile önceden anlaşma yapmak istenilen süsleme modelini kesin ve net bir şekilde belirtmek sizi son anda kötü sürprizlerden koruyacaktır. Güzel bir gelin arabası süsleme için, gelin arabasının ölçüleri, rengi, modeli, düğün mekânı, düğün teması, gelinlik ve damatlık ve kişilerin tarzı ve zevki göz önüne alınmalıdır. Düğün arabası süslenirken ve tasarımı yapılırken mevsim göz önüne alınmalı ve bu detaylar doğrultusunda renkler ve süslemeler seçilmelidir. Seçilecek tüm süsler ve gelin arabası arkası yazıları birbiri ile uyumlu ve özel olmalıdır. Tasarım, süsler gelin ve damat adayının tarzını ve duygularına hitap etmelidir. Çok abartılı süsler yerine, arabanın modeline uygun sade ve şık süslemeler yapılmalıdır. Çünkü gelin arabaları sadece düğün fotoğraflarında şık bir fondur asla gelin ve damatın önüne geçmemeli ve ön planda çiftler olmalıdır. Çiçek olarak canlı çiçeklerden orkide, şakayık, gül, papatya, gerbera, lilyum gibi çiçekler hoş kokuları ve uzun süre dayanıklıkları ile çok iyi bir seçim olacaktır. Çiçekler hem arabanın önüne hem de arkasına yere kadar uzanmalıdır. Romantik bir görüntü verir ve hoş bir tasarım olur. Tüm seçimlerinizi yaparken hoşunuza giden ve sizi mutlu edecek şeyleri zevkle seçmelisiniz.

Düğün Arabası Süslenirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Çiftlerin özel gününde onları düğün mekânına ulaştıracak ve bu yolda şıklığı ile dikkat çekecek bir süsleme yapılmalıdır. Çünkü gelin arabası geçtiği tüm yollarda evliliği, yoldan geçen herkese ilan edecektir. Düğün temasını, rengini doğru seçerek gelin arabası süsüne yansıtmak gerekir. Düğün arabası süslenirken, kolay sökülen, çabuk çıkan ve iz bırakmayan malzemelerin kullanılması çok önemlidir. Aksi takdirde araç zarar görür ve hiç hoş olmayan şeyler yaşanabilir. Ayrıca kullanılacak malzemelerin, yağmurdan etkilenmeyen, araca zarar vermeyen süslemeler olması düğünün sonuna kadar aracın temiz ve güzel görünmesini sağlar. gelin arabası süsleme aslında bir sanattır. Çünkü birçok faktörü bir arada düşünerek ve hepsine uyumlu bir tasarım yapmak gerekir. Ülkemizde bu işi yapan binlerce özel araç kiralama şirketi bulunmaktadır. Eğer özel bir firma ile çalışacaksanız fazla bir sıkıntı çekmeden halledebilirsiniz. Süslemeyi kendi aracınıza ya da bir yakınınız aracına yapacaksanız kullanılan malzemeyi çok dikkatli seçmelisiniz. Araca zarar vermeyen ve sonunda sizi sıkıntıya sokmayacak kaliteli ürünler tercih ediniz. Aracı kullanacak kişi ya da kişilerin de dikkatli ve özenli olması gerekmektedir.

Düğün Arabası Kiralanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Aracı kiralayan firma şoförlü ya da şoförsüz araç temin edebilir. Şoförlü araç seçimi yaparsanız, bu durumda aracın fiyatı değişmekte ve daha fazla ücret ödemek zorunda kalabilirsiniz. Birçok firma kiralama süresini, saat başı ücreti şeklinde talep ederek hesaplamaktadırlar. >Bazıları ise günlük ücret üzerinden bu hizmeti sunmaktadırlar. Günlük ücret üzerinden kiralama yapıldı ise aracın kaç saat sizde kalacağını mutlaka öğrenin ve zamanında teslim edin! Kapıya kadar getirip kapıda teslim alacaklarsa aracı mutlaka kapıda teslim etmelisiniz. Araç sizde anlaşılan zamandan fazla kalırsa o zaman ek ücret ödemek zorundasınız. O nedenle tüm işlemleri baştan konuşun ve bu karara sadık kalın. Araçlar kilo metre başına benzinle teslim edilir. Eğer fazla kilometre yaparsanız ve araç benzini biterse araca yeniden benzini cebinizden koymak zorundasınız. Gelin arabasının kiralanması, süslenmesi ve düğüne davetli taşıma gibi birçok hizmet sunan bu kiralama firmaları ile antlaşma yaparken sözleşmeyi mutlaka okuyun. Sizin talep ettiğiniz hizmetler tam ve zamanında verilmelidir. Herhangi bir aksilik ve olumsuzluk sizlerin, gelin ve damat adayının moralini bozacaktır.

En Güzel Düğün Arabası Yazıları

Sizler için en güzel düğün arabası yazıları, resimleri ve binlerce güzel sözden bazılarını araştırdık ve paylaştık!

Dünyalar sizin olsun, dünya güzeli benim oldu!

Meleğimi aldım, cennete gidiyorum!

Gökyüzümü yerde buldum!

Seni ömrüme yazdım.

Son durak mutluluk!

Alyazmalım

Bir dilek tuttum, kabul oldu!

Bundan sonra seveceğim kız bizim kızımız olacak.

Dünya O’ydu, O da benim oldu!

Sonsuza kadar mutlu yaşadılar…

Mutlu son!

En İlginç Düğün Arabası Yazıları

Düğün arabaları artık çok farklı ve çok ilginç sözlerle süslenmektedir. Birçok kişinin alışık olmadığı ama komik ve eğlenceli en ilginç düğün arabası yazıları ve bunların en güzellerini sizler için derledik.

Nikâh memurunu derhal görevine davet ediyoruz!

Sevenlere selam, mutluluğa devam!

Reklamlar bitti, film başlıyor!

Türev almış adamım, seni mi alamayacağım?

Hiç kıskanma ne olur, sev senin de olur.

Açılın! Gelin geliyor!

Üzülme annesi, kızın kalbimin bitanesi!

Eller sevdi, ben aldım.

Evleniyoruz! Ne evleniyor muyuz?

2567 gün sonunda nihayet!

Rüyada mıyız ne?

Patlamış mısırları hazırlayın!

En Romantik Düğün Arabası Yazıları

Gelin arabasının arkasına en güzel romantik, eğlenceli ya da komik yazılar yazmak için hazırlanmış en romantik gelin arabası yazıları ve resimli gelin arabası sözlerini ve gelin arabası arkası yazılarını sizler için sıraladık.

Aşkın önünde durulmaz, çarpar!

Zor oldu ama aldım!

Deli gibi sevdik, manyak gibi evlendik!

Çok borçluyuz, altın takın!

Aşkımız Keçiören metrosu gibi hiç bitmesin.

Evleniyoruz, mutluyuz!

Bu odun senin için yanacak!

Damadı aldım gidiyorum!

Seyirlik değil bir ömürlük!

Sevdim aldım, sonuna kadar!

Düğün Arabası

Bir Yorum Yazın