• Life Style
  • 01 Aralık, 2022

Hadiseye Neler Oluyor ?

  • 0
  • 3370
  • 0
  • 0

Hadise imdat diye çığlık atsa yeridir. Son günlerde eski defterleri karıştırıp sanatçıyla ilgili ortaya atılan pek çok iddia gündeme bomba gibi düşmeye başladı.

Eurovision şarkı yarışması ile birlikte daha çok tanımaya başladığımız, O Ses Türkiye ile birlikte ailemizden biri olan Hadise gün geçmiyor ki yeni bir iddia, gelişme ile gündeme gelmesin. Aşkları, sanatı, güzelliği her daim hayranları tarafından izlenen sanatçı, bir dargın bir barışık aşk yaşadığı Oyuncu Kaan Yıldırım ile ayrıldıktan sonra Mehmet Dinçerler ile yeni bir ilişkiye yelken açmış ve bu birlikteliği Çırağan Sarayı’nda aile arasında bir törenle gerçekleşen evlilikle taçlandırmıştı. Ancak ay gibi kısa bir süre sonra çift ayrılık kararı aldı. O dönemde hayatındaki önemli olaylardan biri de O Ses Türkiye Rap’te birlikte çalıştıkları Murda ile yaptıkları ve Mehmet Dinçerler ’in de desteklediği ‘İmdat’ şarkısının yılın düeti olarak adlandırılması. Hayranlarını heyecanlandıran Hadise Murda İmdat şarkısı film gibi çekilen klibiyle, Hadise ve Murda’nın görünümleri ve oyunculuklarıyla daha çok ilgi gördü ve kısa sürede binlerce beğeni aldı, dinlendi.

Hadise

Son günlerde Hadise ‘Hadise’ye neler oluyor’ merakıyla yine gündemde. Ortalık iyice karışmış durumda. O Ses Türkiye’de yakın arkadaş oldukları Ebru Gündeş’in boşandığı eşi Reza Zarrab ile adı aşk dedikodularına karışan, hatta Kaan Yıldırım’la ayrılma nedeninin de bu aşk olduğu iddia edilen Hadise, hakkında konuşulanlardan iyice bunalmış durumda. Bir televizyon programında ortaya atılan iddialar, Ebru Gündeş-Reza Zarrab boşanma dava dosyasında daha önce el ele çekilmiş Hadise Reza Zarrab fotoğrafları olduğu yönündeki söylemler en sonunda Hadise’nin isyan etmesine ve tehdit, şantaj ile özel hayatına tecavüz edildiğini ama tüm bunlar karşısında artık sessiz kalmayacağını belirten bir açıklama yapmasına neden oldu. Bugüne kadar hakkında yapılan yalan ya da doğru haberleri ifade özgürlüğü olarak değerlendirip sustuğunu ama artık kendisine, ailesine ve boşandığı eşinin ailesine yönelik gördüğü bu saygısızlık karşısında susmayacağını ve hukuki yollara başvuracağını özellikle belirtti.

Şöhret olmanın bedelinin yaşattıkları ne ilk ne son örnek, ünlülerin hayatı hep göz önünde olur ve gerçekle yakıştırmalar, yalanlar çoğu kez birbirine karışır. Hadise’ye neler oluyor sorusunu bize sorduran da aslında onun hayatıyla ilgili her ayrıntıyı bir şekilde, doğru ya da iddia bilinmez, öğrenmemiz. Daha büyük bir aşk ile evlendikleri için Hadise boşanıyor haberlerinin şokunu atlatmadan ortaya atılan bu iddialar sanatçının hayranlarını şaşırtmış durumda. Ama hep olumsuz olaylar yaşanacak değil ya güzel sanatçıyı mutlu edecek gelişmeler de oluyor hayatında.

Hadise

Hadise Fazla Kilolarından Nasıl Kurtuldu?

Dilin kemiği yok ki, ağzına geleni söyler insan derler ya, Hadise de bundan şikayetçi. Yaşadıkları, ilişkileri yanında vücudu için de etmedik laf bırakmayanlar oldu. Obez mi demediler, Roberto Carlos bacaklı mı demediler…O hep sustu ve cevabını farklı şekilde verdi. Verdiği cevapla da kendisine laf söyleyenlere bacaklar nasıl incelir göstermiş oldu. Kısa sürede kilo birden veren kilodan kiloya inen, istediği fit vücuda kavuşunca yaz mevsiminde bikinili fotoğraflarıyla da görüntülenen sanatçının ünlü diyeti fazla kilolardan mustarip olanlar tarafından merak edilir oldu. Aslında uzman diyetisyenler tarafından da hep önerilen bir diyet bu. Beslenmeye dikkat etmek ve spor yapmak. Bu süreçte karbonhidratı hayatından çıkaran sanatçının en çok tükettiği ürünler bol çilek ve yeşil elma olmuş, Haftanın her günü spor yaparak kardiyo çalışmış. Yağlı yemeklerden, ekmekten, kızartma, patates, makarna, pirinç gibi gıdalardan uzak duran Hadise, yoğurt tüketimine ağırlık vererek sütün de yağsız olanını tercih etmiş. Çerezden de uzak duran sanatçı, yürüyüşüne, sporuna, beslenmesine dikkat ederek, yağlı, asitli, unlu gıdalardan uzak durarak, kendine bakarak iradeli, istikrarlı bir şekilde yoluna devam ediyor. Hem de örnek aldığı ünlülerin izinden giderek, hayatında önemli değişikliklere imza atarak.

Hadise

Hadise Kimi Örnek Alıyor?

Hadise kimi örnek alıyor? Elbette kendisi gibi ünlü sanatçıları ama dünya starlarını. Onların hem sanatçı yanlarını hem de özel hayatlarını örnek alarak hayatında bazı değişiklikler yapıyor. Kendisini yenilemek, hayatını kolaylaştırmak için spor hocası, stilist, finans danışmanı, koruma, şoför, avukat, diyetisyen, makyöz gibi pek çok kişi istihdam eden sanatçını en son tatil uzmanı da ekledi bu ekibe. Amacı, Kylie, Jenner, Kim Kardashian, Nicki Minaj gibi dünya starlarının yolundan giderek kendi markasını yaratmak.

‘Benim için ahlakın özü, üretmek, işini iyi yapmak, ülkem için, ülkemin kadın ve çocukları başta olmak üzere bu toplum için faydalı, yararlı ve örnek bir sanatçı olmaktır’ diyen ve kendi markasını yaratmak için kararlı adımlarla yoluna devam eden Hadise’ye hayranlarının desteği de hep sürecektir diye düşünüyoruz.

Bir Yorum Yazın