• Life Style
  • 09 Ocak, 2023

Her Yerim Orijinal Diyen Bircan Bali’nin Estetiksiz Hali

  • 0
  • 4718
  • 0
  • 0

Bu kadar yaygınlaşmışken, artık kimse yaptırdığını gizlemezken, kendilerindeki olağanüstü değişimin doğal güzellikleri olduğunu, bunun makyaj ile daha da ortaya çıktığını, hiç estetik yaptırmadıklarını söyleyen ünlülere de rastlıyoruz. Bircan Bali de bunlardan biri. Sadece göğüslerinde estetik olduğunu, dudaklarına dolgu yaptırdığını, diğer yerlerinin orijinal olduğunu söyleyen sunucu Bircan Bali estetiksiz hali ile görüntülenen eski fotoğrafları ile gündeme gelince eskiyle yeni arasındaki fark bariz olarak ortaya çıkıyor. Sunucunun estetik yaptırmadığına dair açıklamasından sonra eski defterleri karıştıran magazin basını Bali’nin eski fotoğrafları ortaya çıkınca aslında onun bir estetik harikası olduğunu vurgulamaya başladılar.

Seren Serengil ve Arto ile birlikte sunduğu Söylemezsem Olmaz programının yorumculuğunu da yapan Bircan Bali, programı takip edenlerin oldukça yakından tanıdığı bir isim. Yorumlarıyla sık sık gündem olan Bali, Instagram hesabında paylaştığı geçmiş yıllara ait bir fotoğrafla dikkatleri üzerine çekmişti. Paylaştığı tarihli fotoğrafın altına:

"Üniversitede karameldi saçlarım...

Şeker kokmayı o zaman da seviyordum...

Gözlerimin üzerini boyuyodum yine sadece..Mavi kolyem hala duruyo..

Ellerim hala minicik.. tenim hep esmer

Yine işaret parmağıma takarım böyle yüzükleri biliyosun..

Böyle kolsuz elbiseler hala yakışmaz ama giyerim..

Anlıycağın çok az şey değişiyor ..

Ya da çok şey....” yazınca Bali’nin takipçileri bunun üzerine hemen sunucunun başka eski fotoğraflarını araştırmaya başladılar. Eski fotoğraflarda ünlü sunucunun estetiksiz hali takipçilerini oldukça şaşırtınca bu konuda pek çok yorum yapılmaya başlandı. Aslında bu konudaki yorumları tetikleyen olay Bircan Bali’nin bir programında gündeme getirdiği ‘Umut Akyürek mi daha estetikli yoksa Hadise mi?’ tartışması… Sunucu bu konuda yorum yaptıktan sonra kendisinin her yerinin orijinal olduğunu, sadece dudaklarında dolgu bulunduğunu belirtti. Değişiminin büyümekle ilgili olduğunu da ekledi.

Ünlülerin her adımı merak edilip takipçileri tarafından izlendiğinden sunucunun hayatı da mercek altına alınıyor zaman zaman. Bircan Bali eşi kim, boşandı mı sorularının yanında, Bircan Bali yaşı, Bircan Bali boyu da araştırılan, merak edilen konular arasında yer alıyor. Bircan Bali estetikleri de yine takipçilerinin araştırdığı konular arasında yer alıyor. İşte bu konuda yapılan yorumlar…

Bircan Bali Hangi Estetikleri Yaptırdı?

Bircan Bali’nin elmacık kemikleri günümüzde daha belirgin oysa eski fotoğraflarda yüz hatlarının daha yumuşak olduğu görülüyor. Bu da sosyal medyada Bali’nin elmacık kemiklerinin, çene hattının işlem gördüğü konusunda iddialara yol açıyor.

En çok tercih edilen estetik ameliyatlardan olan burun da Bircan Bali’nin değişen yerlerinden. Sunucu, burnuna yalnızca dolgu yaptırdığını söylüyor ama yarattığı fark büyük. Yine de sunucu dolguyla burunun biraz daha büyüdüğünü, eski şeklinin daha küçük olduğunu da vurguluyor. O yüzden eski şeklini daha çok beğendiğini de açıklıyor.

Geçmişte karamel rengi saçlara sahip olan sunucu şimdi koyu kahverengi saçları ve bronz teniyle ekranlarda yer alıyor. Geçmişteki bir fotoğrafında Gülben Ergen’e olan benzerliği dikkat çeken sunucunun kaşlarında da değişim var. İnce kaştan kalın kaş modeline geçen Bali, yüzündeki değişimin de buna bağlı olduğunu, kaşların insanın yüzünü çok değiştirdiğini belirtiyor.

Gözleri de geçmişte yer aldığı bir dizideki görüntüsüne göre daha çekik ve kalkık duruyor. Bu konuda bir estetik müdahale yapılıp yapılmadığı ise belirsizliğini koruyor. Sunucu botoks yaptırdığını ama yüzündeki değişimin biraz da yaşla birlikte ortaya çıktığını söylüyor.

Dudak dolgusu da yaptırdığını açıklayan sunucunun dudaklarının eskiye göre daha büyük olması buraya da bir estetik müdahale olup olmadığı konusunda iddialara yol açtı. Gençlik yıllarında ince dudaklara sahip olduğunu ve bu yüzden dudaklarından memnun olmadığını belirten sunucu dudaklarına bu yüzden yılından beri dolgu yaptırdığını söylüyor.

Bali’nin tüm bu değişimleri konusunda sosyal medyada takipçileri de ikiye ayrılmış durumda. Estetik yaptırmasını onaylayanlar da var, geçmiş halinin daha güzel olduğunu söyleyenler de…En çok merak edilenlerden biri de sunucunun estetik doktorunun kim olduğu. Estetik cerrahinin mucizeler yaratması internet ortamında başarılı estetik doktorları araştırmasını da arttırdı.

Bircan Bali’nin Estetik Doktoru Kim?

Bircan Bali, yaptırdığı botoks, dolgu gibi uygulamaları estetik operasyon olarak değerlendirmese de güzellik merkezi tarafından uzman ellerde yapılan bu tür uygulamalar estetik operasyon olarak değerlendiriliyor.

Seren Serengil’in de övgüyle bahsettiği dermatoloji uzmanı Dr. Ali Şahan, sunucunun dudak dolgusu yapan estetik doktoru. Bunun dışında diğer operasyonları yaptırıp yaptırmadığı, bunlar için başka bir estetik doktoruna gidip gitmediği konusunda ise bir bilgi yok.

Bir Yorum Yazın