Gram Altın

Alış: 2225.2903

Satış: 2225.8003

Çeyrek Altın

Alış: 3605.8903

Satış: 3667.4003

  • Düğün Mekanları
  • 31 Ekim, 2020

İzmir Evlilik Yıldönümü Kutlama Mekanları

  • 0
  • 106073
  • 0
  • 0

İzmir Evlilik Yıldönümü Kutlama Mekanları

Çiftler arasında en önemli anlardan biri de evlilik tekliflerinin yapıldığı anlardır. Evlilik teklifi kadar evlilik yıldönümleri de bu denli önemli ve özel günlerdir. Bu özel günler çiftler arasında her yıl düzenli olarak kutlanmalıdır. Her yıl kutlandığı için de insanlar bu kutlamaları farklılaştırmak adına farklı mekanlar bulmak istemektedirler. Her yıl aynı mekanda sıkıcı bir ortam olmasındansa her yıl farklı ortamlarda ve farklı mekanlarda farklılaşarak ilişkiye heyecan katmak gerekmektedir. İzmir'de de bu denli kutlamaların yapılabileceği birçok farklı konseptte mekan bulunmaktadır. Bu mekanları sizler için yazımızda gruplara ayırdık. Siz de sevklerinize ve kişisel tercihlerinize göre buradan ilişkinize göre en uygun olan ortamı rahatlık ve kolaylık ile seçebilirsiniz.

Evlilik, Sürpriz

1- İzmir'de Unutulmaz Bir Evlilik Yıldönümü Sizleri Bekliyor

Her çift için en özel günlerden biri olan evlilik yıldönümü özellikle kadınlar tarafından kutlanması beklenen bir gündür. Bu nedenle bu günlerde özellikle erkekler planlar yapmakta, mekan seçimini ayarlamakta ve hediyeler almaktadır. Bu mekan seçimlerinde kararsız kalanlar için ise İzmir'de tercih edilebilecek bu mekanları sizlerle tanıştırıyoruz. İzmir'de bulunmanın avantajını kullanarak güzel sahil mekanlarında eşiniz ile akşam yemeği yiyebilir, sevgi dolu saatler geçirebilirsiniz. Bu tarz yerlerde bu mekanların hazırlamış olduğu yıl dönümü organizasyonu sizler için ilişkinizi güçlendiren etkenlerden biridir. Sizler için birçok detayı bu organizasyon şirketleri düşünmekte ve birçok hazırlığı tamamlamaktadırlar. Güzel sözlerle birlikte canlı müzik, havai fişek gibi daha birçok hazırlık ile romantik bir akşam yemeğinin yanında eşiniz ile ilgili geride bıraktığınız onca yılın anısını hatırlayıp mutlu bir gece geçirebilirsiniz.

Rosole Ristorante Italiano
Rosole Ristorante Italiano
İzmir
Teklif Al Firmayı İncele ►
Cahide Alaçatı
Cahide Alaçatı
İzmir
Teklif Al Firmayı İncele ►
Akbalık Restaurant
Akbalık Restaurant
İzmir
Teklif Al Firmayı İncele ►

Romantik akşam yemeği

2- Romantik Bir Yıldönümü Kutlamak İçin En Uygun Mekan

Böyle özel ve güzel bir günü kutlamak için evlilik yıldönümü mekanları seçimi yapmak gerekmektedir. Bu mekanlar içerisinde romantik bir ortam aramakta iseniz sizin için en uygun mekanlardan birisi de burası. Bu mekan daha çok romantik ilişkilere sahip olan çiftlerin tercih ettiği mekanlar arasında yer almaktadır. Özellikle de ilk yıl kutlamalarında fazlası ile rağbet gören bir mekandır. Mekanın hazırlamış olduğu birçok hazırlık da insanları bu mekana çeken özellikler arasındadır. Özellikle masalarda çiftler gelmeden önce hazırlanmış olan yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim gibi evlilik yıldönümü sözleri çiftlerin oldukça hoşuna gitmektedir.

Karina Restaurant
Karina Restaurant
İzmir
Teklif Al Firmayı İncele ►
Maça Kızı
Maça Kızı
İzmir
Teklif Al Firmayı İncele ►

Sürpriz Güller

3- Unutulmaz Bir Yıldönümü İçin Yıldönümü Organizasyonları

Yıldönümü günleri ya da evlilik teklifi gibi özel günler için hazırlanan günlerde artık günümüzün vazgeçilmezlerinden biri haline gelen organizasyon firmalarıdır. Evlilik yıl dönümü organizasyonu artık mekanların vazgeçilmezi olmuş durumdadır. Çiftler sadece mekana eşleri ile gelip bu özel günün tadını çıkarmak istemektedirler. Bu nedenle diğer tüm hazırlıklar ile uğraşmak istemezler. Ortamda bulunan müzikler, hazırlanacak masalar, video kayıt işlemleri, fotoğraf çekimleri, havai fişek ve daha buna benzer birçok hazırlılar ile çiftler ilgilenmek ve zaman kaybetmek istemedikleri için tüm bunları organizasyonu içinde dahil olan bu gibi mekanları sıklık ile tercih etmektedirler.

%100 Rest Cafe & More
%100 Rest Cafe & More
İzmir
Teklif Al Firmayı İncele ►

Evlilik, Sürpriz, Masa

4- Deniz Manzaralı Şık Bir Restoranda Yıldönümü Kutlaması

İzmir'de yaşamanın avantajını deniz manzaralı bir mekanda sevdiğiniz kişi ile evlilik yıldönümü yemeği yiyerek çıkarabilirsiniz. Evlilik yıldönümü kutlaması ya da evlilik teklifi gibi özel zamanlarda İzmir'de bulunduğunuz süreçte bu tarz mekanları seçebilirsiniz. Oldukça romantik ve eşsiz bir gece için bu tarz mekanları tercih edebilir eşinize ve kendinize unutulmaz anlar yaşatabilirsiniz. Eşiniz deniz manzarası eşliğinde böyle özel bir günde sizi gördüğü andan itibaren geçen yıl ve zamana inat hala sizi ne kadar sevdiğini fark edecektir.

Kalyon Restaurant
Kalyon Restaurant
İzmir
Teklif Al Firmayı İncele ►

Manzarada şarap içen çiftler

5- Sevgi Dolu Bir Kutlama İçin En Uygun Mekan

İzmir'de evlilik yıl dönümü mekanı olarak seçilebilecek en romantik en sevgi dolu mekanlardan birisi de burasıdır. Bu mekanda evlilik yıldönümümüz kutlu olsun gibi yazılar, müzikler siz mekana gelmeden önce sizler için hazırlanmış olmaktadır. Eşinizi evlilik sürecinde ne kadar sevdiğinizi anlatmak için onu mutlu etmek için böyle bir mekanda ilk günkü heyecanı yeniden yaşayabilirsiniz. Evlilik yıldönümü mesajlarına yer veren organizasyonlara da sahip olan bu tarz mekanlar yıllar geçse de mutluluğunuzdan hiç bir şey eksilmediğini sizlere gösterecektir. Evlilik teklifleri ya da mutlu yıl dönümlerini kutlamak için İzmir'de bulunan en özel mekanlardan biri işte burasıdır.

Evlilik, Çift, Şarap kadehleri

Bir Yorum Yazın