• Güzellik
  • 03 Kasım, 2020

Lazer Epilasyon Uygulamaları ve Ücretleri

  • 0
  • 4369
  • 0
  • 0

Lazer Epilasyon Uygulamaları ve Ücretleri

Bilindiği gibi lazer epilasyonda Alexandrite, diode, nd yag lazerler kullanılmaktadır. Bu dalga boylarından 810 nm dalga boyu diyot lazere aittir. Daha önce Alma lazer tarafından üretilen Soprano lazer sistemi ütü lazer olarak lazer epilasyon uygulamaları arasında fark yaratmıştır. Ve şimdi Soprano Ice yani bunun üst teknolojisi olan buz lazeri, epilasyonda farklılık yaratan bir sistem haline geliyor.

Buz lazer epilasyon, özel temas soğutma teknolojisi ve kafasındaki büyük noktalar sayesinde tamamen ağrısız, ağrısız ve oldukça hızlı bir epilasyon sistemidir.

Lazer Epilasyon Merkezleri ve Hakkında Bilgiler

Lazer epilasyon merkezlerinde tüm lazer epilasyon cihazlarının aksine, buz lazer ile epilasyon gerçekten tamamen ağrısızdır. Bacak, koltuk altı, bikini çizgisi, erkek göğsü ve sırt gibi ağrılı bölgelerde ağrısız epilasyon artık buz lazer ile yapılabilmektedir. Özellikle kalın, sert ve yoğun saçlarda ağrı, sızı daha fazla oluşmuştur. Bu nedenle erkekler lazer epilasyonda daha fazla zorlandı. Erkekler için epilasyon, Soprano buz lazer ile çok daha kolay hale geldi.

Daha önceki ütüleme lazer kafasına göre daha büyük bir spot boyutu üretildiğinden, dünyanın en hızlı epilasyon işlemi Soprano Ice ile yapılabilmektedir. Zaman, süre, tüm insanların sahip olmak istediği kavramdır. Ve lazer epilasyon, zaman alan bir uygulamadır. Burada tüm vücut epilasyon işlemi buz lazer ile 30-40 dakika gibi daha kısa sürede tamamlanır.

Lazer Epilasyon Cihazları ve Kullanımı

Lazer epilasyon cihazları içerisinde olan buz lazer epilasyon aynı zamanda bir ütü epilasyon cihazıdır. Uygulama sırasında herhangi bir nokta atlanmadığından, alexandrite lazerde olduğu gibi kontrol seansına gerek kalmaz. Buz lazer teknolojisi ve diyot lazerin dalga boyu ile seans sayıları minimuma indirilmiştir. Bu da hem epilasyonunuzun kısa sürede bitmesi, hem de zamandan ve seans numarasından kurtulmanız anlamına gelir.

Buz lazer epilasyon ile tüm cilt renklerinde ve tüy tiplerinde lazer epilasyon yapılabilmektedir. Koyu, esmer cilt tipleri yanma tehlikesi olan ve sonuç alınması zor olan cilt tipleridir. Buz lazeri ile siyahlar dahil tüm cilt tiplerine epilasyon yapılabilmektedir.

En İyi Lazer Epilasyon Uygulamaları

Cildinizde güneş ışığı varsa ve bronzlaştıysanız; Lazer epilasyon seansının ertelenmesi gerekecektir. Burada artık Soprano ine lazer ütüleme epilasyon ile ertelemeye gerek yok. En iyi lazer epilasyon işleminiz güvenle yapılabilir. Bu nedenle yaz aylarında ara verilmeyecek; sonuç olarak, toplam süreç de kısalacaktır. İnce saç, oldukça sert bir saç türüdür. Diğer lazerlerle imha etmek mümkün değildir. Ancak diyot lazer ince tüylerde etkilidir. Kadınlarda yüz, çene, bıyık bölgesi, üst kol gibi bölgelere buz lazer ile kolaylıkla uygulanır. Buz lazer epilasyon, yeni tüylerin tetiklenmesine neden olmaz. Vücudun her noktasında güvenle epilasyon yapılabilen bir üründür.

Buz Lazer Epilasyon Fiyatları

Buz lazer epilasyon fiyatları seans veya paket olarak değişiklik göstermektedir. Ayrıca kliniğimizde farklı kombine fiyatlar da bulunmaktadır. Buz lazer epilasyon fiyatları için kliniğinizden fiyat bilgisi öğrenebilirsiniz. Erkekler için lazer epilasyon bir saatten az bir sürede yapılabilir. Sırtınızı tedavi etmek yalnızca 30 dakika, göğsünüzü veya midenizi tedavi etmek 20 dakika ve speedo hattınızı tedavi etmek 10 ila 15 dakika sürer; bu nedenle öğle yemeğiniz sırasında bile yapmayı tercih edebilirsiniz. Tam fiyat listesi için burayı tıklayın. Teknisyenlerimiz en son lazer teknolojisini kullanır ve diğer tüm yöntemlerden daha hızlı ve daha etkili bir tüy alma sağlar.

Kaç Tane Epilasyon Tedavisine İhtiyacım Olacak?

Erkekler için lazer epilasyon değişebilir ve sahip olduğunuz tüy tipine (hormonal, normal, yaşlanma) bağlı olacaktır. Folikül artık tüy uzamasını destekleyemeyene kadar 5-6 haftada bir uygulanan birkaç kalıcı epilasyon tedavisine ihtiyacınız olacak. En iyi sonuçlar için, tamamladığınız kursu takiben yılda birkaç bakım randevusuna ihtiyacınız olabilir. Bir bonus olarak, erkekler için lazerle vücut tüylerinin alınması, batık tüylerinizin ilk randevudan kaybolacağı ve tekrar tedavi olmak için yeniden büyümeyi beklemenize gerek olmadığı anlamına gelir.

Erkeklerde Lazer Epilasyonu Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Lazer sadece erkek vücut kılları için değildir; Kaşların arası veya üstü, favoriler ve hatta boyun kızarıklıklarından kurtulmak için yüz kılları için de kullanılabilir. Lazer, erkekler için mevcut olan en çok yönlü saç çıkarıcıdır ve vücudun hemen hemen her yerinde kullanılabilir. Erkek lazer epilasyon ile erkeklere dert olan kıllardan bir ömür boyu kurtulmak mümkündür.

Bir Yorum Yazın