Gram Altın

Alış: 2225.2903

Satış: 2225.8003

Çeyrek Altın

Alış: 3605.8903

Satış: 3667.4003

  • Düğün Hizmetleri
  • 20 Mart, 2020

Sürpriz Evlilik Teklifi İçin Bilmeniz Gerekenler!

  • 0
  • 5545
  • 0
  • 0

Sürpriz Evlilik Teklifi İçin Bilmeniz Gerekenler!

Yeryüzünde onlarca millet yaşarken, bu her milletinde kendine özgü yaşam tarzları, örf adetleri bulunur. Kimisi dini inancı yüzünden yakılırken, kimisi toprağa gömülür. Kimi onlarca tanrıya inanırken kimi de ineğe tapar. Fakat dini dili ırkı ne olursa olsun insan doğası gereği doğar, büyür evlilik çağı geldiği zaman karşısına çıkan en uygun aday ile evliliğe ilk adımını atar. Bazı ülkelerde daha birbirini hiç görmeden, dokunmadan ailelerin kararı ile evlilik yapan çiftler bulunur. Ülkemizde de yılar önce bu şekilde evlilikler yaygın olmakla beraber bunu aşmış bulunmaktayız.

Simirna Organizasyon (Eskişehir / Alpu)
Simirna Organizasyon (Eskişehir / Alpu)
Eskişehir
Teklif Al Firmayı İncele ►
Carmen Organizasyon (Aydın / Bozdoğan)
Carmen Organizasyon (Aydın / Bozdoğan)
Aydın
Teklif Al Firmayı İncele ►
Vedat Karabulut (Bursa / Yıldırım)
Vedat Karabulut (Bursa / Yıldırım)
Bursa
Teklif Al Firmayı İncele ►

 

evlilikteklifi1

 

Evlilik yolunda atılan adımlar;

Evlilik yolunda olan tüm çiftler, birbirlerini yeteri kadar tanıdıklarını düşündükleri zaman; bu bazı çiftlerde yıllarca sürerken bazılarında ise bir kaç ay içinde evlilik yoluna girmiş olurlar. Her milletin farklı olduğu evlilik hazırlıkları başlar. Her ne kadar bu süreçte iki tarafın düşüncesi de belli olsa da bir evlilik teklifi ile olayı taçlandırmak gerekir. Evlilik teklifi, bilindiği üzere erkeğin kadına armağan ettiği yüzükle beraber onu evlilik için hayatına davet etme durumudur. Bazı damat adayları bu özel günleri taçlandırmak ve unutulmaz kılmak adına organizasyon şirketleri ile anlaşarak bir konsept belirlerken, bazı damat adayları ise kendi kafasında kurduğu hayallerin peşinde bir teklifle gelir. Fakat son zamanlara bu durum öyle bir hal aldı ki çok farklı tarzlarda insanın aklına gelmeyecek düzeylerde gerçekten bunu unutamam diyebileceği unutulmaz evlilik teklifleri edilmekte.

 

evliliktelifi2

 

Yapılan evlilik tekliflerinin karşıdakine hitap etmesi;

Hayatlarını birleştirmeyi düşüne çiftler, aslında birbirlerinin ruhlarını tamamlarlar bu yüzden damat adayının nasıl yaptığının öneminin olmadığı sürpriz evlilik teklifleri , gelin adaylarını da çok heyecanlandırır. Çünkü o evlilik teklifi her ne kadar ilginç ya da düşündürücü olsa da o an, gelin adayının gözü hiç bir şey görmeyecektir. Çünkü sevdiği adamla bir ömür geçireceğinin hayallerine dalmıştır bile. İlginç evlenme teklifleri her ne kadar fazla olsa da iki gönül birlikteyken mum ışığında yapılan sade bir tekliften çok bir farklı olmaz. Evlilik teklifi ile gerçek dünyadan çıkıp masal dünyasına giriş yapan gelin adayı, evlilik teklifinin nasıl olduğu düşüncesine sonradan kapılır. O an, büyüyü bozmak istemeyecek ve hatta olayın asında farkına bile sonradan varacaktır.

 

evlilikteklifi3

 

Evlilik teklifi eden kişiler;

Son zamanlarda erkeklerin yanı sıra kadınlarında sevdiği adamın önünde dizlerinin üzerine çöküp evlenme teklifi ettiği görülmekte. Oldukça da dikkatleri üzerine çeken bu teklif dilden dile de konuşulmakta. Çünkü biz Türkler evlilik teklifinin erkeğe düştüğü düşüncesindeyiz. İlginç konseptler yapmadan da sade bir akşam yemeğinde şık bir yüzük kutusu ile sevdiği kadına evlilik teklifi edeceğinin hayali ile o akşama hazırlanabilir. Kız arkadaşınız, teklif beklemiyorsa sizden o an için yapılan sürpriz onun adına daha büyük olmuş olur. o da sizinle bir ömür geçirmek istiyorsa eğer aldığınız evet cevabı ile yeni bir hayata adım atmış olacaksınız.

 

evlilikteklifi5

 

Evlilik teklifi yapan kişiler;

Kimi sade bir tektaşla yolda giderken birden diz çöküp evlilik teklifini yaparken kimi de onlarca arabayı bir mekanda toplayıp arabaların üzerine yazdırdığı evlilik teklifi le kadının yüreğini bir kez daha çalmak ister. İstisnalar olmak durumu ile her kadın o atmosferin nasıl olduğuna hiç bakmaz çünkü içinde onlarca sevgi patlaması vardır ve gözü sevdiği adamdan başkasını görmez. Herkesin tercihlerine saygı duymak gerekir.

 

evlilikteklifi6

 

Evlilik teklifi yolundaki tercihler;

Hemen herkesin elinin altında olan telefonlar ve sosyal medya hesapları ile dünyanın bir ucunda olup bitenden haberdarız. Bazı ilginç evlilik teklifleri de sosyal medya sayesinde gün yüzüne çıkar ve dilden dile dolanarak, o anın popülaritesini artırır. Popülaritesi yükselen kişiler ise belli bir kitle tarafından tanınır hale gelir. öUnutulmaz bir teklif yapmak isteyenler, karşı tarafı şaşırtacak sürprizlerle yola çıkmalıdır. Hem karşı taraf şaşırıp mutlu olmalı hemde çok absürt bir durum yaşanmamalı. Bu yüzden hem ilginç olsun hemde akılda kalıcı olsun isteyen ve evlilik yolunda ilerleyen damat adayları bu durumu işin profesyonelleri ile danışarak yine hayalindeki evlilik teklifini etmiş olur.

 

dvlilikteklifi545

 

Evlilik teklifi edeceklerin yüzük seçimleri nasıl olmalıdır?

Evlilik tekliflerinde her zaman kullanılan tektaşlara yönelim fazladır. İstisnai durum olarak aile yadirgarları yüzüklerle de teklif edenler olduğu gibi, kendi zevki ile alıp, sevdiği kadına yüzüğü vermek isteyenlerde oldukça fazladır. Evlilik teklifi yüzüğü alırken ilk dikkat edilmesi gereken kural, gelin adayının parmak ölçüsünü bilmek ya da ona yakın bir ölçüde uygun yüzüğü bulabilmektir. Tektaşlar, evlilik teklifi için en uygun yüzüklerdir. Son zamanlarda da oldukça trend olan tektaşların da çok fazla çeşidi vardır. Pırlanta olanları, altın olanları veya gümüş tektaşlar her bütçeye hitap eden görüntü olarakta onlarca çeşidi olan bu yüzükler tamamen alıcısının zevki ile gelin adayının parmağında yerini bulur. Yani damat adayı başkasının fikirleri ile hareket etmemeli, kendi zevki ile ona en sıcak gelen yüzüğü seçmelidir çünkü o yüzük onları sonsuza dek bağlayacak ilk bağdır.

Çorapçıoğlu Alyans & Mücevher (İzmir / Karşıyaka)
Çorapçıoğlu Alyans & Mücevher (İzmir / Karşıyaka)
İzmir
Teklif Al Firmayı İncele ►
İber Pırlanta (İstanbul / Fatih)
İber Pırlanta (İstanbul / Fatih)
İstanbul
Teklif Al Firmayı İncele ►
E Ry Alkaralar Kuyumculuk (Bursa / Osmangazi)
E Ry Alkaralar Kuyumculuk (Bursa / Osmangazi)
Bursa
Teklif Al Firmayı İncele ►

 

evlilikyüzügü1

 

Yaratıcı evlilik teklifleri için fikir almak isterseniz;

Kız arkadaşınız için, çok farklı özel bir teklif etmek istiyorsanız ve dizlerinizin üzerine çöktüğünüz zaman o anı sonsuza dek akıllarda kalır yapmak istiyorsanız fakat aklınıza henüz bir şey gelmemiş ise bu işle uğraşan bir çok organizasyon firmasından biri ile anlaşabilirsiniz. Gerek romantik bir akşam yemeğine davet ederek mum ışığı eşliğinde teklifinizi edebilir. Gerekse yüzlerce insanın arasında yapabilirsiniz. Evlilik teklifini nasıl yaparsanız yapın, hayatınızı birleştireceğiniz insan, ne olursa olsun o an o kadar mutlu olacaktır ki gözü sizden başkasını görmeyecektir. Tabi ki o anın herke için özel olması güzel ve farklı olması istenir. Her bütçenin kendine göre yaratıcı ilginç evlenme teklifi vardır. Yeter ki gelin adayı o anın büyüsünü içinde hissedebilsin. o an üzerinde evliliği hissedebilsin, evliliğin güzelliğini sorumluluğunu ve bir yastıkta kocama fikrinin aslında nasıl muhteşem bir şey olduğunu anlasın.

Stone Art Wedding & Event (Ankara / Çankaya)
Stone Art Wedding & Event (Ankara / Çankaya)
Ankara
Teklif Al Firmayı İncele ►
Şahnaz Yıldız Organizasyon (İstanbul / Kadıköy)
Şahnaz Yıldız Organizasyon (İstanbul / Kadıköy)
İstanbul
Teklif Al Firmayı İncele ►
Key Davet (Bursa / Nilüfer)
Key Davet (Bursa / Nilüfer)
Bursa
Teklif Al Firmayı İncele ►

 

evliliiik

 

Evlilik teklifi fikirleri;

Kız arkadaşınıza evlilik teklifi edeceğiniz zaman, kız arkadaşınızın karakterine uygun ortamlar seçmenizde fayda vardır. Örneğin; kız arkadaşınız sakinliği, sessizliği seven bir kadın ise deniz kenarında sadece siz ve o ya da yakın arkadaşlarınızla beraber bulunduğunuz ortamı süsleyerek hazırlanabilir ve gözlerden uzak sakin bir teklif yapabilirsiniz. Ya da karakter olarak çılgın bir kadınla beraberseniz, paraşütle atlama yapıp havadayken ona bu teklifi yapabilirsiniz. Eğer sakinliği seven kadına paraşütle atlama yaparken evlilik teklifinde bulunursanız, o an gelin adayı zaten çok adrenalin içerisinde olacağından teklifin özelliğinin, güzelliğinin yeterince farkına varamayacaktır veya o çılgın bayana sakin mum ışığında bir yemekte baş başayken bir teklifte bulunursanız ona da çok sıradan bir teklif gibi gelecektir. O yüzden evlilik teklifi ederken önce sevdiğiniz kadının karakterine göre tercihlerinizi azaltabilirsiniz. Sade duru bir kadınla beraberseniz ve organizasyon için durumunuz da elverişli değil ise önünde dizlerinin üzerine çöküp ona hayatının en anlamlı cümleleri ile de dünyanın en güzel teklifini edebilirsiniz. Bu yüzden aslında önemli olan gelin ve damat adayının her koşulda birbirleri ile olabilecek olmalarıdır.

Şef's Organizasyon ve Ekipman Kiralama (Kocaeli / İzmit)
Şef's Organizasyon ve Ekipman Kiralama (Kocaeli / İzmit)
Kocaeli
Teklif Al Firmayı İncele ►
Tny Organizasyon (Antalya / Aksu)
Tny Organizasyon (Antalya / Aksu)
Antalya
Teklif Al Firmayı İncele ►
Tulip's Floral Design (Adana / Seyhan)
Tulip's Floral Design (Adana / Seyhan)
Adana
Teklif Al Firmayı İncele ►

 

evlilik1

 

Bir Yorum Yazın