Son Yayınlanan Fırsatlar

Sakarya Söz ve Nişan Mekanları

Sakarya Söz, Nişan Mekanları, Nişan Mekan Fiyatları
Sakarya - Söz, Nişan Mekanları / En özel söz ve nişan mekan seçenekleri, Benzersiz ve uygun fiyatlı olsun istediğin söz ve nişan firmalarının hepsi endavet.com'da. Özel indirimler burada!
  • 20 Sonuç Bulundu.
  • Seçim Listesini Temizle
  • Liste
  • Resim
  • Söz ve Nişan Mekanları
  • Sakarya
Özelliklere Göre Filtrele
endavet.com - Nehirland Country Club (Sakarya / Arifiye)
endavet.com - Nehirland Country Club (Sakarya / Arifiye) endavet.com - Nehirland Country Club (Sakarya / Arifiye) endavet.com - Nehirland Country Club (Sakarya / Arifiye) endavet.com - Nehirland Country Club (Sakarya / Arifiye) +14
Nehirland Country Club (Sakarya / Arifiye)
Sakarya / Arifiye
Nehirland Country Club'ın muhteşem doğası ve Sakarya Nehri kıyılarındaki en canlı renkler hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor. Ayrıca 1000 kişilik büyük odamız ve 200 kişilik küçük odamız misafirlerimiz için ayrı alternatifler sunmaktadır. Misafirlerimizin misafirlerine emanet ettiği bir mekanda geniş, ferah, her türlü konfor ve detay ... Yılın 12 ayı boyunca hizmet veren restoranımız, farklı ebatlarda ve atlarda, binicilik klübünde "sizleri ağırlamaktan onur duyacağız misafir.
18 0 0 0
endavet.com - Ernaz Tesisleri (Sakarya / Adapazarı)
endavet.com - Ernaz Tesisleri (Sakarya / Adapazarı) endavet.com - Ernaz Tesisleri (Sakarya / Adapazarı) endavet.com - Ernaz Tesisleri (Sakarya / Adapazarı) endavet.com - Ernaz Tesisleri (Sakarya / Adapazarı) +9
Ernaz Tesisleri (Sakarya / Adapazarı)
Sakarya / Adapazarı
Toplantı, seminer, kongre, özel akşam yemeği davetleri, nişan, düğün, kına gecesi, kır düğünü, sünnet düğünü organizasyonları 700 kişi kapalı, 3000 kişi açık alanda sizi bekliyor ...
13 0 0 0
Uzman ekibimiz sizler için burada!
Uzmanlarımız tercihine uygun firmalara ücretsiz teklif göndersin.
endavet.com - Sen Otel (Sakarya / Serdivan)
endavet.com - Sen Otel (Sakarya / Serdivan) endavet.com - Sen Otel (Sakarya / Serdivan) endavet.com - Sen Otel (Sakarya / Serdivan) endavet.com - Sen Otel (Sakarya / Serdivan) +23
Sen Otel (Sakarya / Serdivan)
Sakarya / Serdivan
27 0 0 0
endavet.com - Nehir Kır Düğün Bahçesi (Sakarya / Adapazarı)
endavet.com - Nehir Kır Düğün Bahçesi (Sakarya / Adapazarı) endavet.com - Nehir Kır Düğün Bahçesi (Sakarya / Adapazarı) endavet.com - Nehir Kır Düğün Bahçesi (Sakarya / Adapazarı) endavet.com - Nehir Kır Düğün Bahçesi (Sakarya / Adapazarı) +19
Nehir Kır Düğün Bahçesi (Sakarya / Adapazarı)
Sakarya / Adapazarı
Nehirdeki eşsiz doğa atmosferine sahip olan güler yüzlü personelimiz, profesyonel fotoğraf ve organizasyon ekibimizle yaşamınızın en güzel günlerinden birine eşlik ediyoruz.
23 0 0 0
endavet.com - Ulubey Tesisleri (Sakarya / Adapazarı)
endavet.com - Ulubey Tesisleri (Sakarya / Adapazarı) endavet.com - Ulubey Tesisleri (Sakarya / Adapazarı) endavet.com - Ulubey Tesisleri (Sakarya / Adapazarı) endavet.com - Ulubey Tesisleri (Sakarya / Adapazarı) +22
Ulubey Tesisleri (Sakarya / Adapazarı)
Sakarya / Adapazarı
2008 yılında restoran olarak hizmet vermeye başlayan kuruluşumuz, 2010 yılında kırsal düğün amacıyla restore edilmiş ve kırsal düğün için her şey dikkate alınmıştır. Şehir merkezine sadece 10 km uzaklıkta ve çift yolla ulaşım kolaylığı ile firmamız 750 kişilik kapalı düğün salonu ve 2000 kişilik yazlık bahçe ile hayalinizdeki düğünü yapmak için hizmetinizdedir.
26 0 0 0
Firmanı Ekle
Siz de İş Ortaklarımız Arasına Katılın!
İş ortaklarımız arasına katılarak ürün ve hizmetlerinizi sizleri bekleyen binlerce kullanıcımıza ulaştırın!

Söz Ve Nişan Mekanda mı Yoksa Evde mi Yapılır?

Çiftler tarafından söz ve nişan mekanı denince akıllara ilk olarak kafeler, restoranlar ve kulüpler / davet alanları geliyor. Ancak kalabalık nişan törenleri için en sık tercih edilen mekanlardan biri düğün salonları. Söz nişan organizasyonları yeni evlenecek çiftlerin kafasını karıştıran konulardan biridir Söz nişan bir arada nasıl yapılır? Söz nişan mekanlarının çiftlere sunduğu hizmetler nelerdir? Hepsinden bahsedeceğiz!

Evliliğe giden ilk adım olan söz ve nişan organizasyonları eskiden evlerde yapılıyordu. Ancak son zamanlarda çiftler bu etkinlikler için mekanlarla anlaşmayı tercih ediyorlar. Bütün hazırlıklarla anlaştıkları mekanlar ilgilenirken, onlara sadece organizasyonun keyfini çıkarmak kalıyor.

Düğün salonları, kulüpler, davet alanları, oteller ve sosyal tesisler de nişan / söz organizasyonlarına kapılarını açıyor. Bu mekanlara bakarken dikkat etmeniz gereken konu, kapasiteleri olmalı. Davetli sayınızın çok üzerinde kapasiteye sahip bir mekanla anlaşmamaya özen göstermelisiniz.

Eğer çift, kalabalık ailelere sahipse ve yakınlarının hepsini çağırmak istiyorsa davetlilerini eve sığdırmaları zor olabiliyor. Hem alan hem de ikramlar ve onların dağıtılması açısından zorluk çekecek olan aileler, çözümü bir salonda söz yapmakta buluyorlar. Böylece alanla ilgili herhangi bir problem yaşanmıyor.

Her şehirde açık ve kapalı söz mekanları mevcuttur. Çiftler, endavet.com üzerinden il il ilçe ilçe söz, nişan mekanlarını ve fırsatlarını inceleyerek, ücretsiz teklif alıp yetkililerle görüşerek ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan mekanlarla anlaşabiliyor.