Sakarya Çiçekçiler, Gelin Çiçeği Modelleri, Fiyatları | endavet.com

Sakarya Çiçekçi

Sakarya Çiçekçiler, Gelin Çiçeği Modelleri, Fiyatları
Sakarya - Çiçekçi / Düğün buketini kolayca bul! endavet.com ile birbirinden güzel gelin buketi modellerinden en son trendlere ve şehrinde sana özel indirimleri incele!
  • 7 Sonuç Bulundu.
  • Seçim Listesini Temizle
  • Liste
  • Resim
  • Çiçekçi
  • Sakarya
Özelliklere Göre Filtrele
endavet.com - Derya Çiçekçilik (Sakarya / Adapazarı)
endavet.com - Derya Çiçekçilik (Sakarya / Adapazarı)
Derya Çiçekçilik (Sakarya / Adapazarı)
Sakarya / Adapazarı
Düğünlerinizin şıklığını tamamlayacak düğün ve gelin çiçeklerimizle sizlere hizmet etmek için buradayız.
1 0 0 0
endavet.com - Yeni Sera Çiçekçilik (Sakarya / Adapazarı)
endavet.com - Yeni Sera Çiçekçilik (Sakarya / Adapazarı) endavet.com - Yeni Sera Çiçekçilik (Sakarya / Adapazarı)
Yeni Sera Çiçekçilik (Sakarya / Adapazarı)
Sakarya / Adapazarı
Sera Floriculture olarak kaliteden ödün vermeden size en iyi fiyat garantisi ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Ana prensibimiz, seçtiğiniz ürünü sunarken siz ve meslektaşınızın memnuniyetidir. En önemli amaç, hayatımızı daha güzelleştiren çiçeklerle günlerinizi daha güzel kılmak. Düğün gününde en güzel çiçekler.
2 0 0 0
endavet.com - Tropikal Çiçekçilik (Sakarya / Adapazarı)
endavet.com - Tropikal Çiçekçilik (Sakarya / Adapazarı) endavet.com - Tropikal Çiçekçilik (Sakarya / Adapazarı) endavet.com - Tropikal Çiçekçilik (Sakarya / Adapazarı) endavet.com - Tropikal Çiçekçilik (Sakarya / Adapazarı) +10
Tropikal Çiçekçilik (Sakarya / Adapazarı)
Sakarya / Adapazarı
Gelin el çiçeği, araba dekorasyon, organizasyon çiçeği gibi hizmet almak istediğiniz alan; Taze veya yapılmış çiçeklere, mevsime ve yere uygun çiçek modelleri ile hizmetinizdeyiz.
Düğün düğün davetiyeniz ve organizasyonlarınızda düğün elinizle gelin el çiçeğinden damat yakaya profesyonel hizmet sunmak için buradayız.
14 0 0 0
Uzman ekibimiz sizler için burada!
Uzmanlarımız tercihine uygun firmalara ücretsiz teklif göndersin.
endavet.com - 54 Çiçek (Sakarya / Adapazarı)
endavet.com - 54 Çiçek (Sakarya / Adapazarı) endavet.com - 54 Çiçek (Sakarya / Adapazarı) endavet.com - 54 Çiçek (Sakarya / Adapazarı) endavet.com - 54 Çiçek (Sakarya / Adapazarı) +7
54 Çiçek (Sakarya / Adapazarı)
Sakarya / Adapazarı
Amacımız; etik değerleri, müşteri memnuniyeti, kalite, hız ve hizmette istikrar ilkeleri ile müşteri odaklı çözümlere önem veren sosyal sorumluluk sahibi bir kurum olmaktır.
Öncü bilgi ve deneyime sahip yeni ve müşteriye özel çözümler sunmak, sosyal kalitenin geliştirilmesini hedefleyen uluslararası bir Çözüm Sağlayıcısı olmaktır.br>

< br>br>

> "Teknolojinin sunduğu en yeni fırsatları Şirket kriterlerine göre tasarladık. Bu nedenle katılımcı bir yönetim firması olduk. 54 ÇİÇEK ile çalışmaktan gurur duyan çalışanlarımızla sürekli eğitim, bilgi ve tecrübeye önem veren politika, alternatif hizmet kanallarını kullanarak müşteri beklentileri doğrultusunda yeni hizmetler ve hizmet geliştirmek, hizmet noktalarını artırmak ve müşteri önerilerine açık olmak. başka bir politikadır.
11 0 0 0
endavet.com - Çiğdem Çiçekçilik (Sakarya / Adapazarı)
endavet.com - Çiğdem Çiçekçilik (Sakarya / Adapazarı)
Çiğdem Çiçekçilik (Sakarya / Adapazarı)
Sakarya / Adapazarı
Gelin el çiçeği, araba dekorasyon, organizasyon çiçeği gibi hizmet almak istediğiniz alan; Düğün çiçekleriniz için gelin, damattan gelin ve damadınıza düğün, davet ve organizasyonlarda profesyonel bir hizmet sunmak için hizmetinizdeyiz.
1 0 0 0
Firmanı Ekle
Siz de İş Ortaklarımız Arasına Katılın!
İş ortaklarımız arasına katılarak ürün ve hizmetlerinizi sizleri bekleyen binlerce kullanıcımıza ulaştırın!

Damat ve Gelin adayları çiçek seçimi yaparken nelere dikkat etmeli?

Kız isteme çiçeği gelin adayı tarafından, genelde kurutulup hatıra olarak saklanacağından ve o gece çiçekle pek çok fotoğraf çekileceğinden bu konuyu gelin adayına danışmalısınız.

Genellikle tercih edilen çiçek türü güldür. Kırmızı gül; aşkı ve sevgiyi temsil eder. Beyaz gül ise saflığı ve temizliği temsil ettiğinden, bu iki gülden birini seçmelisiniz. Hangi gülü seçerseniz seçin, gül âdetinin tek sayı olmasına özellikle dikkat ediniz. Aksi halde uğursuzluk getireceğine inanılmaktadır. Tek sayı derken de en az 11 adet olmak şartı ile bütçenize uygun bir rakamda demeti yaptırınız.

Gelin çiçeği ise bir gelinin en dikkat çeken aksesuarlarından biridir. Düğün çiçeğinizi yıllarca saklamak istiyorsanız yapma çiçekler kullanılarak hazırlanan bir gelin buketi sizin için daha uygun olacaktır. Eğer gerçek çiçeklerden yapılan gelin buketi kullanmayı düşünüyorsanız; İlkbaharda “zambak, nergis, leylak, şakayık ve frezya” Yaz için, “manolya, lavanta, karanfil, zambak ve papatyaları” Sonbahar için, “orkide, kasımpatı, hazeran,” Kış içinse, “sümbül, kamelya, süsen ve kardelen” seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

Endavet.com’daki firmalar size en güzel gelin çiçekleri konusunda yardımcı olacaktır. Sadece gelin buketiniz değil aynı zamanda nikah çiçeği, nişan buketi ve diğer düğün süslemeleri için de hizmet alabilirsiniz.