Eskişehir Düğün Pastası

Eskişehir Düğün, Nişan, Söz Pastaları Modelleri ve Fiyatları
En leziz ve özel tasarımlı düğün pastasını seçebilmen için Eskişehir'in pastanelerini endavet.com'da bir araya topladık! Beğendiklerinden fiyat teklifi al!
  • 12 Sonuç Bulundu.
  • Seçim Listesini Temizle
  • Liste
  • Resim
  • Düğün Pastası
  • Eskişehir
Özelliklere Göre Filtrele
endavet.com - Ceylan Pastaneleri (Eskişehir / Alpu)
endavet.com - Ceylan Pastaneleri (Eskişehir / Alpu) endavet.com - Ceylan Pastaneleri (Eskişehir / Alpu) endavet.com - Ceylan Pastaneleri (Eskişehir / Alpu) endavet.com - Ceylan Pastaneleri (Eskişehir / Alpu) +18
Ceylan Pastaneleri (Eskişehir / Alpu)
Eskişehir / Alpu
Ceylan Pastanesi 1999 yılında açıldı ve 14 yıllık serüvenimize başladık. Kaliteden ödün vermeden, her zaman ön planda tutarak, müşteri memnuniyetine her zaman yenilikçi, farklı bir yaklaşım.

Endüstride yenilikleri takip eden ve Eskişehir halkının değerini takip eden ve her zaman bu değere değer veren 3 şubemizde bugün marka olma bilinciyle


br> Ceylan Pastaneleri, hamur işlerinde yeni lezzetleri ve yenilikleriyle müşterileriyle gurur duyuyor. Müşterilerimize ürünlerinin kalitesini ve kalitesini sunmaktan gurur duyuyoruz. o memnun.
22 0 0 0
endavet.com - Atlantik Pastanesi (Eskişehir / Alpu)
endavet.com - Atlantik Pastanesi (Eskişehir / Alpu) endavet.com - Atlantik Pastanesi (Eskişehir / Alpu) endavet.com - Atlantik Pastanesi (Eskişehir / Alpu) endavet.com - Atlantik Pastanesi (Eskişehir / Alpu) +4
Atlantik Pastanesi (Eskişehir / Alpu)
Eskişehir / Alpu
İlk iş yerimiz 1970 yılında, kurucumuz Abidin PEHLİVAN tarafından Eskişehir Meyve ve Sebze Pazarı karşısında açıldı. Katkısız mal tüketimi konusunda duyarlıyız. İşimiz; en kaliteli firmalarla çalışarak, ürünü elde etmek için bölgemizin hijyenine en iyi kalitede ürünlerle dikkat ediyoruz. Şubelerimizdeki deneyimli ve güleryüzlü ekibimizle sıcak ve samimi atmosferimizi değerli konuklarımıza sunuyoruz. Sohbeti içerek tadabilirsiniz ... Kışın; Gaziantep'in en iyi antepfıstığı ile yapılan 15 çeşit lezzetli hamur işi, lezzetli çikolatalı profiterol ve lezzetli baklava çeşitleri. Konuklarınızı tatlılarımızla ağırlayabilir, kendilerini özel hissettirebilirsiniz.
8 0 0 0
Uzman ekibimiz sizler için burada!
Uzmanlarımız tercihine uygun firmalara ücretsiz teklif göndersin.
endavet.com - Yasin Pastaneleri (Eskişehir / Alpu)
endavet.com - Yasin Pastaneleri (Eskişehir / Alpu)
Yasin Pastaneleri (Eskişehir / Alpu)
Eskişehir / Alpu
Nişan, düğün ve özel günleriniz sırasında misafirleriniz için bir bayram ziyafeti sunuyoruz. Ağzınızı özel günlerde Yasin Patisseries'nin tadına bakalım.
1 0 0 0
endavet.com - Heykel Pasta (Eskişehir / Alpu)
endavet.com - Heykel Pasta (Eskişehir / Alpu)
Heykel Pasta (Eskişehir / Alpu)
Eskişehir / Alpu
Katkı kullanmadan sadece Pelit ve Elit markalı çikolatayı kullanarak günlük ürünler sunuyoruz. Müşteriye zamanında doğru hizmeti ve ürünü sağlamak, müşteri güvenini kazanmak;

Koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak,
Kaliteli hammadde kullanmak,
Eğitim ve gelişmeyi benimsemek, br> Hijyen ve gıda güvenliği gereksinimlerine uymak,
Ceylan Pastane olarak biz ISO 9001: 2000 Kalite Yönetim Sistemi gerekliliklerine uymayı ve faaliyetlerimizin verimliliğini sürekli olarak iyileştirmeyi taahhüt eder.
1 0 0 0
endavet.com - Mis Fırın (Eskişehir / Alpu)
endavet.com - Mis Fırın (Eskişehir / Alpu) endavet.com - Mis Fırın (Eskişehir / Alpu) endavet.com - Mis Fırın (Eskişehir / Alpu) endavet.com - Mis Fırın (Eskişehir / Alpu) +11
Mis Fırın (Eskişehir / Alpu)
Eskişehir / Alpu
Ekmeğin tarihi, medeniyetlerin tarihi kadar eskidir. Ekmek, insanlığın bilinen en eski ve önemli gıda maddesidir. Genel kararlara göre, ilk insanlar gözeneklerin suya batırılmış ve kırılmış buğday kırıntılarında oluştuğunu gördü ve sıcak taşların üzerindeki gözenekli kütleyi pişirdiklerinde lezzetin iyi olduğunu anladılar. Farklı tekniklerin uygulanmasından sonra ekmek yapımına başlanmış ve kısa bir süre sonra ekmek yaşamımızın vazgeçilmez bir besin maddesi olarak yer almaya başlamıştır. Hammaddenin kalitesi. Bu ilke ile yola çıktık, bu fikirle fırın makinaları üretimine hizmet vermeye devam ediyoruz. Temel besin olarak kabul edilen un ve unlu mamullerin hazırlanmasında güvenilir bir fırında hazırladığımız makinelerin her bölümünün uzun ömürlü, güvenilir ve hijyenik olmasını sağlıyoruz. Çok uzun bir hizmet geçmişimiz olmasa da, kuruluşun ilkelerinden ödün vermeyiz ve hedef kitle tarafından listenin başındayız. Kalite en önemli hedeftir. Bu doğrultuda, imkanlarımızı sınırlarını zorlayarak değerli müşterilerimize en iyi, en temiz ve en kaliteli ürünleri sunmak temel hedefimizdir.
15 0 0 0
Firmanı Ekle
Siz de İş Ortaklarımız Arasına Katılın!
İş ortaklarımız arasına katılarak ürün ve hizmetlerinizi sizleri bekleyen binlerce kullanıcımıza ulaştırın!

Eskişehir Düğün Pastası

 Eskişehir düğün pastası geçmişte gerçek pastadan üretilse de son yıllarda maket pastalar ile davetlilerin karşısına çıkıyordu. Maket pastaların samimiyetsizliği gerçek Eskişehir doğum günü pastası tercihinin tekrar ön plana çıkmasını sağladı. Eskişehir düğün pastası üreticileri her talebe uygun olarak pasta yapımı konusunda uzmanlaşmıştır. Limonludan krokanlıya, muzludan çilekliye kadar her türlü düğün pastası yapımı mümkündür. Eskişehir düğün pastası fiyatları kullanılacak işçiliğe göre de değişir. Pastanın kaç kişilik olacağı da diğer bir kriterdir.

 

Yeni Nesil Düğün Pastaları

 Düğün pastası denince eskiden çok katlı pastalar akıla gelse de artık Eskişehir pastacı denince akla yeni nesil pastacılar geliyor. Eskişehir pastacılar cupcake veya lokma gibi yeni nesil tatlılardan devasa bir düğün pastası oluşturabiliyor. Genellikle butik düğünlerde tercih edilen orijinal pastalar Eskişehir butik pastacı tarafından yapılıyor. Pastalar organizasyon sahibinin dilediği şekilde şekilleniyor. Boyuna yükselen pastalar hazırlanabildiği gibi Eskişehir butik pastacılar tarafından hazırlanan asimetrik veya yatay pastalar da ilgi görüyor.

 

Dilediğiniz Kişi Sayısında

 Düğün pastaları kişi sayısına göre farklı şekillerde üretilebiliyor. Klasikten vazgeçmeyenler Eskişehir düğün pastası modelleri kapsamında katlı pastalardan vazgeçmiyor. Modern düğünlere veya davetlere ev sahipliği yapanlar sade modelleri tercih ediyor. Geçmişte fazla desenli ve gösterişli modeller ön plandayken zamanın Eskişehir söz pastası taliplileri olabildiğince sade modelleri tercih ediyor. Eskişehir söz pastası fiyatları tercih edilen modele ve kullanılan malzemeye göre değişkenlik gösteriyor.

 

Pastanın En Güzel Dilimi Sizin

 Pastanın içinde sade bir krema konulabileceği gibi çeşitli meyveler ve özel isteğe bağlı yemişler de konulabilir. Eskişehir nişan pastası olarak da tercih edilen modeller çeşitliliği sayesinde organizasyon sahibi için unutulmaz bir detay oluyor. Pastasını yaş pasta olarak isteyen de katlı düğün pastası olarak isteyen de beklentilerinin tam karşılığını alıyor.