Samsun Düğün, Nişan, Söz Pastaları Modelleri ve Fiyatları | endavet.com

Samsun Düğün Pastası

Samsun Düğün, Nişan, Söz Pastaları Modelleri ve Fiyatları
Samsun - Düğün Pastası / Lezzet dolu tasarım pastalar ve butik pastalar endavet.com’da sizleri bekliyor! Tüm düğün ve nişan pasta firmalarını incele ve özel indirimlerden faydalan!
  • 10 Sonuç Bulundu.
  • Seçim Listesini Temizle
  • Liste
  • Resim
  • Düğün Pastası
  • Samsun
Özelliklere Göre Filtrele
endavet.com - Özsüt (Samsun / Alaçam)
endavet.com - Özsüt (Samsun / Alaçam)
Özsüt (Samsun / Alaçam)
Samsun / Alaçam
Kazandibi, krema, ekmek kadayıf, peynir tatlısı ve tatlı gibi geleneksel tatlılar üreterek sektöre giren Özsüt, klasik bir 'tatlı dükkanı' olmaktan, zaman zaman ve müşterilerinin talepleri doğrultusunda kafe konseptine dönüşüyor. En son ve ileri teknolojileri kullanarak günden güne büyüyen Özsüt'ün ürün yelpazesinde günümüzde kurabiyeler, süt tatlıları, dondurma ve bardaklar, kahveler, çikolatalar, dondurma tatlıları, özel ve klasik kekler bulunmaktadır.
1 0 0 0
endavet.com - Elit Pastaneleri (Samsun / Alaçam)
endavet.com - Elit Pastaneleri (Samsun / Alaçam)
Elit Pastaneleri (Samsun / Alaçam)
Samsun / Alaçam
Elit Pastaneleri
Müşterilerimizin uzun yıllardır kalite anlayışımızla sağlıklı ürünler tüketmelerini sağlamaktayız. Hizmetlerimiz:

Yaş Pasta İmalat ve Satış
Doğum Günü ve Düğün Pastası Hizmetleri
Özel Fırsatınız İçin Yaş Pasta
1 0 0 0
Uzman ekibimiz sizler için burada!
Uzmanlarımız tercihine uygun firmalara ücretsiz teklif göndersin.
endavet.com - Birtat Pastanesi (Samsun / Alaçam)
endavet.com - Birtat Pastanesi (Samsun / Alaçam) endavet.com - Birtat Pastanesi (Samsun / Alaçam) endavet.com - Birtat Pastanesi (Samsun / Alaçam) endavet.com - Birtat Pastanesi (Samsun / Alaçam) +11
Birtat Pastanesi (Samsun / Alaçam)
Samsun / Alaçam
Birtat Pastanesi, Samsun'daki ilk pastane.
1924 yılında hizmet veren Birtat Pastanesi, Cumhuriyetin ilk yıllarında faaliyet göstermeye başladı ve şimdi Samsun halkına 3. nesil olarak hizmet veriyor. br> 89 Yıl Benzersiz çizgisiyle müşteri odaklı hizmet politikası Değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.
15 0 0 0
endavet.com - Milano Patisserie (Samsun / Alaçam)
endavet.com - Milano Patisserie (Samsun / Alaçam) endavet.com - Milano Patisserie (Samsun / Alaçam) endavet.com - Milano Patisserie (Samsun / Alaçam) endavet.com - Milano Patisserie (Samsun / Alaçam) +2
Milano Patisserie (Samsun / Alaçam)
Samsun / Alaçam
Milan Patisserie, mükemmel ayrıntıların gizlendiğini bilen farklı kişiler için sizinle. Misafirlerimize kelimeler, katılım, düğünler ve düğünler gibi spesiyaliteler ile hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Özel konuklarımızda mutluluklar dileriz ...

Samsun'da pastacılık sektöründe kaliteli hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Ürünlerimiz birinci sınıf olup ürünlerimizde iddialıyız.
6 0 0 0
endavet.com - Rizeli Unlu Gıda (Samsun / Alaçam)
endavet.com - Rizeli Unlu Gıda (Samsun / Alaçam) endavet.com - Rizeli Unlu Gıda (Samsun / Alaçam) endavet.com - Rizeli Unlu Gıda (Samsun / Alaçam)
Rizeli Unlu Gıda (Samsun / Alaçam)
Samsun / Alaçam
2011 yılında kurulan firmamız, unlu mamuller adına zengin ürün seçenekleriyle 06: 00 - 24: 00 saatleri arasında siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir. Değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını uzman zanaatkarlarımız ve diğer güler yüzlü personelimizle karşılıyoruz. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyen firmamız, temizlik ve hijyen konusundaki titizliği ile de ön plandadır ve bu temel değerleri her zaman ön planda tutar. Fiyat ve kalite arasındaki ilişkide fark yaratmaya devam edeceğiz.

Yeni ve unutulmaz lezzetler getirmek için arkadaşlarınızla yaptığınız güzel sohbetleri bekliyoruz.
3 0 0 0
Firmanı Ekle
Siz de İş Ortaklarımız Arasına Katılın!
İş ortaklarımız arasına katılarak ürün ve hizmetlerinizi sizleri bekleyen binlerce kullanıcımıza ulaştırın!

Düğün Pastası Deyip Geçmeyin. Her Düğünün Bir Teması Ve Bir De Düğün Pastası Vardır.

Düğününüzü planlamaya başladıysanız tüm ayrıntıları düşünmeye başladınız demektir. Öncelikle yapmanız gereken düğün temanızı belirlemek. Düğün ya da nişan pastanızı seçerken öncelikle karar vermeniz gereken konu nasıl bir pasta istediğiniz olacaktır.

Çünkü temanızı belirledikten sonra yapmanız gereken diğer tüm unsurları bu temanın içinde kullanmak. Eğer tema belirlemediyseniz düğün mekanınız, gelinliğiniz, saç ve makyajınız hatta düğün pastanız bir birinden bağımsız ve farklı tarzlarda olacaktır. Bu durum uyumsuzluğa yol açıp istediğiniz düğünü gerçekleştirmenize engel olabilir.

Düğün pastası fiyatlarını etkileyen en önemli faktörlerden biri tasarım! Özel tasarım pastaların fiyatları, hazır modellere göre daha yüksek oluyor. Verilen emek ve sıfırdan planlamadan kaynaklı fiyatlar yükseliyor. Pastanın kaplaması da fiyatı etkileyen faktörler arasında yer alıyor. Şeker hamuruyla kaplanan düğün pastaları, kremayla kaplananlara göre daha yüksek oluyor. Kremayla yapılan tüm pastalar uygun fiyatlarla karşınıza çıkamayabiliyor. Pastada kullanılacak olan malzemenin kremşanti mi yoksa süt kreması mı olduğuna göre rakamlar değişiyor. Süt kreması kullanan pastacılardan biraz daha yüksek fiyat duyabilirsiniz. Seri üretim yapan büyük pastanelerde fiyatlar, butik pastacılara göre daha düşük oluyor. Düğün pastanızın üzerinde olmasını istediğiniz süslemeler de fiyatları etkiliyor. Eğer pastanın üzerinde yapay çiçekler olmasını istiyorsanız, düşük bir rakamla karşılaşabiliyorsunuz. Ancak gerçek çiçekler olsun isterseniz; çiçeğin türüne, ithal mi yoksa yerli mi olduğuna göre ayrı bir fiyatlandırma yapılıyor. Düğün pastanızın üzerinde figür olmasını isteyebilirsiniz. Figürlerin fiyatlandırmasının ayrı olarak yapıldığını bilmenizde fayda var.

Şeker hamurlu düğün pastaları, çiftler tarafından yoğun ilgi görüyor. Şeker hamurları sayesinde istediğiniz renk tonlarında süslemeler yaptırabiliyorsunuz. Pastalar bu malzemelerle kaplanıyor ve dilerseniz üzerine şeker hamurundan çiçekler, figürler de yapabiliyorlar. Şeker hamurlu pasta siparişi İstanbul’daki hemen hemen tüm firmalardan verilebiliyor. Yarı kaplamalı pastalar da son zamanların trendleri arasında yer alıyor. Pastaların her yerine krema sürmek yerine, bir kısmına dağınık bir şekilde sürülüyor. Böylece içerisindeki kek de ortaya çıkmış oluyor. Bu pasta çeşitleri daha çok rustik konseptlerde tercih ediliyor. Cupcake ve makaron kuleleri de son zamanlarda düğünlerde gördüğümüz modeller arasında yerini almış durumda. Farklılık yaratmak isteyen çiftler, rengarenk kekleri davetlilerine sunuyor. Klasik krema kaplamalı pastalar çiftlerin tercih edebileceği modellerden. Dilediğiniz süslemeyi yaptırabiliyorsunuz. Hatta canlı çiçekler de kullanılarak süslendiğini de belirtelim. Fotoğraflı düğün pastaları da eskisi kadar sık tercih edilmese de bazı çiftler tarafından yaptırılabiliyor.

İlinizde hizmet veren pastacıları endavet.com da listeledik, ilgilendiğiniz firmadan zahmetsizce ve ücretsiz fiyat teklifi alabileceğiniz gibi aynı zamanda indirim fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.