Gram Altın

Alış: 2225.2903

Satış: 2225.8003

Çeyrek Altın

Alış: 3605.8903

Satış: 3667.4003

  • Düğün Hizmetleri
  • 28 Şubat, 2020

Düğün Dansınız İle Büyüleyin!

  • 0
  • 7041
  • 0
  • 0

Düğün Dansınız İle Büyüleyin!

Yeni evlenecek çiftlere sesleniyorum; düğün dansınız ile büyüleyin. Etraftakilerin hayret içindeki bakışları ve bir dansçı edasıyla hayallerinizdeki düğünde bir prens ve prenses gibi hareket edin. Zarif dokunuşlarla parmak uçlarının üzerinde yükselin ve herkes size bakarken, hayran bakışların altında müstakbel eşinizin gözlerinin içine bakın. Tüm bunlar düğün dansı kursu ile gerçek olabilir. Dansa yeteneği olmayanlara bile dansçı edasıyla kareografi çalıştıran kurs merkezleri sayesinde birkaç saat içinde bir şarkıda profesyonelce dans edebilecek duruma gelirsiniz.

düğün dansı1

Düğün Dansı için Kaç Saat Gerekir

Yeni nesil evlenecek çiftlerin çoğu çalışıyor. Özel sektör çalışanlarının büyük bölümü de cumartesi günleri mesai yapıyor. Bu da evlenecek çiftlerin düğün hazırlıkları için kısıtlı zamana sahip oldukları anlamına geliyor. Davetiye, düğün mekanının belirlenmesi, orkestra, düğün fotoğrafçısı derken liste uzayıp gidiyor. Bu nedenle düğün dansı için fazla vakit ayırmak istemiyorlar. Dans kursları bunun bilincinde olarak ezberlenebilecek kolay hareketler sayesinde çiftlere özel kareografi sunuyor. Çiftler, birkaç saatlik ders sonrasında iyi bir performans sergileyebilecek kıvama geliyor.

Balıkesir Sanat Merkezi (Balıkesir / Altıeylül)
Balıkesir Sanat Merkezi (Balıkesir / Altıeylül)
Balıkesir
Teklif Al Firmayı İncele ►
MOSA Modern Sanat Akademisi (Kayseri / Kocasinan)
MOSA Modern Sanat Akademisi (Kayseri / Kocasinan)
Kayseri
Teklif Al Firmayı İncele ►
Rüya Gibi Bir Dans (Kocaeli / İzmit)
Rüya Gibi Bir Dans (Kocaeli / İzmit)
Kocaeli
Teklif Al Firmayı İncele ►

İster Zeybek İster Latin Dansları

Düğün dansı için çiftlerin tercih ettiği müzik türüne göre bir kareografi hazırlanıyor. Çiftler ister Latin dansları, ister Arabik danslar, isterse de zeybek gibi geleneksel tarzlarda dans edebiliyor. Düğün dansı için fikirler arayanlar yatkın oldukları kültüre ve stile göre dans türü seçebilirler. Son yılların en popüler tarzı ise şüphesiz ki zeybektir. Zeybek, hem Türk kültürünü yansıttığı için hem de fazla figür istemediği için çiftler tarafından tercih ediliyor. müstakbel çiftler sahnede devleşerek mükemmel bir oyun sergiliyorlar. İlk dans için seçilebilen zevbek, ilk dansın ardından ikinci dans olarak da tercih edilebiliyor.

düğün dansı2

Tüm Işıklar Sizin Üzerinizde

Modern çiftler, ışıklar altında mükemmel danslarını sergilerken davetlilerin hayran bakışları altında danslarını icra ediyorlar. Modern bir düğün planlayanlar ilk dans veya ikinci dans olarak valsi tercih edebiliyor. Düğün dansı vals tercihinde bulunanlar, ışıklar altında süzülürken, ışıklar altından bir filmin karesini canlandırıyor gibi görünürler. Birbirine aşk bile bakan sözler, el ele tutuşan çiftler, sevgilerini dans ile davetlilere sergileme fırsatı buluyorlar. Türk kültüründe dans genelde oyun havaları, halay gibi geleneksel tarzda olduğu için çiftler, dans edebilecek farklı bir kol arıyorlar. Başka birinin düğününde veya farklı bir organizasyonda vals yapamazlar. Bu nedenle vals yapılabilecek en iyi yer kendi düğünleridir. Davetlilerin hepsi de tanıdıkları kişiler olduğu için bu dans unutulmaz kalacaktır.

düğün dansı3

Düğününüz Unutulmaz Olsun

unutulmaz bir düğün hayal edenler bunu dans ile başarabilirler. Düğün sonrasında insanlar ne yenilen yemekleri ne de mekanı konuşacaklar. Onlara konuşacakları sağlam bir konu vermek istiyorsanız bu muhteşem dansınız olsun. Bunu isterseniz düğün dansı zeybek isterseniz vals, isterseniz de diğer geleneksel oyunlar sayesinde başarabilirsiniz. Tek yapmanız gereken birkaç saatlik kurslara katılarak oyununuzu ezberlemek olacak. Kurs merkezlerindeki uzmanlar en kolay ve hatırda kalıcı figürleri size gösterecektir. Bu sayede zorlanmadan dilediğiniz figürü ezberleyebilirsiniz. Çift olarak yapacağınız ilk dans, hatırlarda kalacak ve insanlar düğünden konu açıldığında hep bunu konuşacaklardır.

Dans Kursları ile Hayalinizi Gerçekleştirin

Evlenecek çiftlerin ortak hayali, kendi düğünlerinde, birbirlerinin gözünün içine bakarak yapacakları bir danstır. Bu dansın amatör olması, onları diğer çiftlerle eş değer kılar. İnsanların daha önce görmedikleri bir dansı sergilemek ise sizi benzersiz kılar. Davetliler, o düğüne mutluluğunuzu paylaşmak ve sizi görmek için geliyor. Bu nedenle dans kurslarına giderek bu dansı sadece kendiniz için değil, davetliler için de yapmış olacaksınız. Davetlilere güzel bir performans sergileyerek mutluluğunuzu taçlandırabilirsiniz.

Bailamos Dance Academy (İzmir)
Bailamos Dance Academy (İzmir)
İzmir
Teklif Al Firmayı İncele ►
Gala Pera Dans (İstanbul)
Gala Pera Dans (İstanbul)
İstanbul
Teklif Al Firmayı İncele ►
Fit Dans (Bursa / Nilüfer)
Fit Dans (Bursa / Nilüfer)
Bursa
Teklif Al Firmayı İncele ►

düğün dansı5

Farklı Mekanlarda Dansınızı Sergileyin

Dans kursuna giderek kareografi öğrenmek bir kerelik bir iş değildir. Öğrendiğiniz dansı farklı mekanlarda da sergileyerek dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Dans, stres atmanıza yardımcı olur. Bir kereliğine gittiğiniz dans kursunun müdavimi olmanız da muhtemeldir. Spor yapmayı sevmeyenler için birebir olan dans aynı zamanda kalori yakmanıza yardımcı olur. Dans akademi bünyesinde bir öğrenci olacak ve derslerinize iyi çalışırsanız yarışmalara katılarak başarınızı tescilleyebilirsiniz. Huzuru ve mutluluğu dansta bulanlar en özel günlerinde dans kursu alarak alanında uzman eğitimcilerle birlikte çalışma fırsatı bulabilir. Dans kursunda eğitmenler figürleri tek tek size gösterecek ve ezberletene kadar tekrar edecektir. Dilerseniz mekana gelinlik ve damatlıkla gidebilirsiniz. Çünkü; bazı danslar eşofman ile yapıldığında zorlanmamanızı sağlarken gelinlik giydiğinizde durumlar değişebilir.

düğün dansı6

Kendinizi Dans Eğitmenlerine Bırakın

Dans eğitmenleri alanında uzman kişilerdir. Hangi figürlerin kolayca yapılabildiğini bilirler ve ezberlenmesi kolay olanları tercih ederler. Siz içinizden attığınız adımları sayarken bir yandan çalan şarkı tam bir uyum yakalamanızı sağlar. En iyi dans kurslarındaki eğitmenlerle tek bir parça için değil, birbirinden farklı müzikler eşliğinde dans figürleri öğrenebilirsiniz. Eğer arkadaşlarınızla birlikte toplu bir kareografiye çalışmak istiyorsanız eğitmenler memnuniyetle size yardımcı olacaktır. Gelin ve damadın ortada bulunduğu, arkadaşlarının etrafında olduğu senkronize hareketler davetlilerin takdirini toplayacaktır. Sadece eşinizle değil, arkadaşlarınızla da yapacağınız dans ile davetlilerden tam not almak sizin elinizde.

Latintr Dance Academy (Antalya / Alanya)
Latintr Dance Academy (Antalya / Alanya)
Antalya
Teklif Al Firmayı İncele ►
Tj Dance (Adana / Seyhan)
Tj Dance (Adana / Seyhan)
Adana
Teklif Al Firmayı İncele ►
Tulpar Dans (Ankara / Yenimahalle)
Tulpar Dans (Ankara / Yenimahalle)
Ankara
Teklif Al Firmayı İncele ►

Tek Bir Geceniz Var

Sadece size ait olan, bir daha tekrarı olmayan tek bir geceniz var. Bu geceden davetlilerin memnun ayrılması için elinizden geleni yapmalısınız. Onlar en iyi kıyafetlerini giyecek, kuaföre gidecek, hediyelerini takdim edecek ve zamanlarını sizin için harcayacaklar. Siz de onlara bir şeyler sunmalısınız. Dans kursları bunun için ideal seçeneklerdendir. Modern dans, hiphop, zumba ve aklınıza gelecek tüm dansları öğrenerek misafirlerinizi şaşırtabilirsiniz. Sakin giren bir fon müziğinin ardından aniden hareketlenen bir parçayla misafirlerinizi heyecanlandırabilirsiniz. Dans kursları sayesinde yapabileceklerinizin sınırı sadece sizin elinizde. modern danslardan geleneksel tarzlara, tüm kategorilerde dans dersi alarak sadece kendinizi değil, misafirlerinizi de onore edebilirsiniz.

düğün dansı7

Giriş Müziğinizi Kendiniz Belirleyin

Klasik düğünlerden sıkıldıysanız ve kendi düğününüzde fark yaratmak istiyorsanız dans kurslarını tercih edin. Sadece kendiniz için değil, çocuklarınıza gururla gösterebileceğiniz anılar oluşturun ve buna kendi düğününüzden başlayın. Hayal ettiğiniz düğünü gerçekleştirmek için çok uygun fiyatlarla sunulan saatlik dersleri tercih edebilirsiniz. Vaktiniz varsa daha zor dansları yapmak için zaman ayırabilirsiniz. Sizin için gelen davetlilere görsel bir şölen yaşatmanın değeri paha biçilemez. Tüm sevdikleriniz hayatta ve bir aradayken onları küçük bir meblağ ile mutlu etmek çok kolay. Dans dersleri ile hayalinizdeki düğüne bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Yapacağınız profesyonel bir dans düğün mekanının kalitesini de artıracak ve davetlilerin hatıralarında olumlu izler bırakacaktır.

düğün dansı8

Hiç Dans Etmemiş Biri Bile Öğrenebilir

Dans derslerindeki uzman eğitmenler ömründe hiç dans etmemiş birinin bile dans etmesini sağlayabilir. Onlara figürleri ezberletecek metotları öğretir. Bu sayede kişinin figürleri karıştırması neredeyse imkansız hale gelir. En iyi dans dersleri için uzmanlardan yardım alarak bu figürleri farklı mekanlarda sergileyebilir ve dikkatleri toplayabilirsiniz. tek yapmanız gereken düğün arifesinde biraz zaman çok az da bütçe ayırarak birkaç saat süren derslere katılmak olacak. Kadın ve erkek hocalar eşliğinde, tercihinize bağlı olarak verilecek ders merkezlerine internetten ulaşabilirsiniz. kurslar hakkında yapılan yorumları inceleyebilir ve sizin için en uygun olanını seçebilirsiniz.

Manisa Dans Cafe Akademi (Manisa / Merkez)
Manisa Dans Cafe Akademi (Manisa / Merkez)
Manisa
Teklif Al Firmayı İncele ►
Mambo Ritmo Dance Studio (Eskişehir / Odunpazarı)
Mambo Ritmo Dance Studio (Eskişehir / Odunpazarı)
Eskişehir
Teklif Al Firmayı İncele ►
Troia Dans Stüdyosu (Çanakkale / Merkez)
Troia Dans Stüdyosu (Çanakkale / Merkez)
Çanakkale
Teklif Al Firmayı İncele ►

Bir Yorum Yazın