• Güzellik Merkezi
  • 04 Kasım, 2020

Kirpik Lifting Uygulaması ve Tüm Detaylar

  • 0
  • 24462
  • 0
  • 0

Kirpik Lifting Uygulaması ve Tüm Detaylar

Son zamanlarda çokça moda olan bu güzellik uygulamasını hem evlerinizde hem de güzellik salonlarında uygulamak mümkündür. Özellikle kirpikleri kısa ve gür olmayan kadınların tercihi olan bu uygulamadan profesyonel bir sonuç almak için bir uzman yardımıyla güzellik salonlarında uygulanmasını tavsiye ederiz. Evde kendiniz uyguladığınızda ne kadar dikkatli ve özenli olursanız olun; profesyonel bir yardım almaktan çok daha acemice yapacak olduğunuz bu uygulama doğal olarak da daha kısa süreli etkiler gösterecektir. O yüzden siz işinizi riske atmayın ve profesyonel ellere güvenin ve üç ay boyunca kıvrık ve uzun kirpiklerle dolaşın. Gelelim kirpik liftingle alakalı merak edilen sorulara. İlk olarak:

Kirpik Lifting Nedir?

Kirpik lifting kirpiklerin daha uzun ve kıvrık görünmesi için yapılan genellikle iki üç ay kadar kalıcılığı bulunan bir güzellik uygulamasıdır. Uygulama başlangıcında kirpik dibine ilk olarak bant yapıştırılıyor, ardından kirpikler tek tek geriye doğru taranarak bantın üzerine yapıştırılıyor. Bu aşamada ise kirpiklerin kıvrılmasını sağlamak için çeşitli solüsyonlar kirpiğe sürülüyor. Bu uygulama çeşitli bekleme süreleriyle 2-3 kere tekrarlandıktan sonra kirpik lifting işleminiz tamamlanmış oluyor. Zaten halihazırda var olan doğal kirpiklerinize yapıştırma yoluyla kirpik eklemesi şeklinde uygulanan bir güzellik uygulaması olan kirpik lifting günümüzde kısa ve hacimsiz kirpiklerinden şikayet eden çoğu kadının başvurduğu bir güzellik uygulamasıdır.

Kirpik Lifting'in Faydaları Nelerdir?

Göze daha hoş görünen ve daha çarpıcı bakışlara sahip olmak isteyen kadınların ya da kirpiklerinden memnun olan fakat kirpiklerini beslemek isteyen kadınların da başvurabileceği bir yöntem olan kirpik lifting faydaları; kirpikleri beslemek(uygulama yapılırken uygulanan keratin bakım sayesinde), kirpikleri olduğundan daha uzun, kıvrık ve dolgun göstermek gibi sıralanabilir. Bu sayede günlük makyajınızda rimel bile sürmeye gerek kalmadan hacimli ve kıvrık kirpiklerinizle bakışlar hep üzerinizde olacak. Yaklaşık olarak minimum iki ay etkisi süren bu uygulama sayesinde sizin de doğal görünen ve kıvırcık ve gür kirpikleriniz olacak. Öncesi ve sonrası resimlerde de çok rahatça görülebildiği gibi kirpik lifting sayesinde sürdüğünüz rimel piyasanın en iyi rimeli bile olsa kirpik lifting uygulamasının etkisine yanaşamamaktadır bile.

Kirpik Lifting Fiyatları Ne Kadar?

İki yüz türk lirasından başlayıp bin türk lirasına kadar değişebilen fiyatlarda seyredebilen kirpik lifting uygulamasının fiyatları vadettiği faydaya göre oldukça uygundur. Kullanılan malzemenin kalitesine ve çeşidine göre uygulama fiyatları değişebilmektedir kirpik lifting fiyatları. evde yapılan ve güzellik merkezinde yapılan kirpik lifting uygulamaları fiyatları ise bariz nedenden dolayı farklılık gösterebilmektedir. Evinizde kirpik lifting uygulama fiyatları yüz kırk türk lirasından başlayabilmekte, salonda yapılan uygulamalar ise yukarıda bahsedildiği gibi iki yüz türk lirasından başlayabilmektedir. Aradaki bu cüzi miktardaki fiyat farkına aldanmayıp işini bilen profesyonel bir güzellik salonuna bir miktar daha fazla verip bu işlemi yapmanız tavsiye edilmektedir.

Kirpik Lifting Sonrası Banyo Yapmak

Kirpik lifting yaptırdıktan ve işlem bittikten sonra yirmi dört saat kadar bu bölgeye su değmemesi gerekmektedir. Dolayısıyla işinizi sağlama almak istiyorsanız siz yine de uygulama yapıldıktan sonra kirpik lifting sonrası banyo için dişinizi sıkın ve bekleyin; iki gün boyunca ne banyo yapın ne de gözlerinize su değdirin. Makyajınızı temizlerken ise krem bazlı temizleyiciler yerine su bazlı temizleyicileri tercih ederseniz uygulamadan aldığınız verim ve uzunluk daha fazla olacaktır. Uygulama yapıldı bitti, bu süreç sonrasında ise önemli olan mümkün olduğunca kirpiklerinize yabancı madde değdirmemek ve onları zararlı dış etkenlerden korumayı bilmektir.

Kirpik Lifting Ne Kadar Süre Kalıyor?

Kirpik lifting yaptırdıktan sonra iki üç ay boyunca kullanabilirsiniz. Bu açıdan kirpik lifting ne kadar kalıcı sorusunun cevabı kullandığınız makyaj temizleme solüsyonunun su bazlı mı krem bazlı mı olduğuna göre değişebilen bir cevabı vardır. Siz ne kadar az kirpiklerinizle uğraşır ve onlara hasar vermekten kaçınırsanız maksimum olarak üç ay kadar kalıcılığı olan bir uygulamadır kirpik lifting. Size kalansa bu üç ay boyunca ceylan bakışlı olmanızı sağlayacak bu uygulamanın tadını çıkarmaktır. Rimelsiz bile rimelli gibi görünen bu uygulama özellikle güzellik konusunda tembel davranan hanımların yen, gözdesi olmuştur. Uzun bir süre daha da bu sayede moda olmaya devam edecek gibi görünmektedir. Günün sonunda kim uğraşmadan uğraşılmış gibi görünen bir görüntüye sahip olmak istemez ki!

Bir Yorum Yazın