Çanakkale Çiçekçiler, Gelin Çiçeği Modelleri, Fiyatları | endavet.com

Çanakkale Çiçekçi

Çanakkale Çiçekçiler, Gelin Çiçeği Modelleri, Fiyatları
Çanakkale - Çiçekçi / Düğün buketini kolayca bul! endavet.com ile birbirinden güzel gelin buketi modellerinden en son trendlere ve şehrinde sana özel indirimleri incele!
  • 8 Sonuç Bulundu.
  • Seçim Listesini Temizle
  • Liste
  • Resim
  • Çiçekçi
  • Çanakkale
Özelliklere Göre Filtrele
endavet.com - Hanımeli Çiçekçilik (Çanakkale / Ayvacık)
endavet.com - Hanımeli Çiçekçilik (Çanakkale / Ayvacık) endavet.com - Hanımeli Çiçekçilik (Çanakkale / Ayvacık) endavet.com - Hanımeli Çiçekçilik (Çanakkale / Ayvacık) endavet.com - Hanımeli Çiçekçilik (Çanakkale / Ayvacık)
Hanımeli Çiçekçilik (Çanakkale / Ayvacık)
Çanakkale / Ayvacık
İş ortaklarımız; Bize şirketinizi ve kişinizi tanıma fırsatı verirseniz, size sunmak istediğiniz mesaj ve imajı sağlayacağız, sizinle ve şirketiniz için özel olarak geliştirilen ürünlerimizle, sizinle iş ve kişisel ilişkilerinizi geliştirmeye katkıda bulunacağız. Şirket, kendi içimizdeki kalite standartlarımıza uygun olarak, iş ilişkileriniz ve kişisel ilişkileriniz için derinlik ve boyut sunarak sizi zamanında ve en uygun fiyattan temsil edebilen ürünlerdir.
4 0 0 0
endavet.com - Çanakkale Çiçek Evi (Çanakkale / Ayvacık)
endavet.com - Çanakkale Çiçek Evi (Çanakkale / Ayvacık) endavet.com - Çanakkale Çiçek Evi (Çanakkale / Ayvacık) endavet.com - Çanakkale Çiçek Evi (Çanakkale / Ayvacık) endavet.com - Çanakkale Çiçek Evi (Çanakkale / Ayvacık) +11
Çanakkale Çiçek Evi (Çanakkale / Ayvacık)
Çanakkale / Ayvacık
Çiçeklenmenin aksine, sadece çiçek aranjmanları süslemelerden oluşmaz. Çiçeklenme müşteriye saygı, sadakat, güven, sır saklamaktır. Müşterilerimiz sadece alışveriş yapamazlar, dostluğumuz her zaman katı bir ticarettir! Türkiye'nin her yerine çiçek gönderiyor, tüm Internet kullanıcılarının kapanmasını sağlıyor ve en ekonomik şekilde sizlere sunuyoruz. Amacımız toplumumuzda yaygın olmadığını düşündüğümüz çiçekler göndereceğiz.
15 0 0 0
Uzman ekibimiz sizler için burada!
Uzmanlarımız tercihine uygun firmalara ücretsiz teklif göndersin.
endavet.com - Buse Çiçek Evi (Çanakkale / Ayvacık)
endavet.com - Buse Çiçek Evi (Çanakkale / Ayvacık)
Buse Çiçek Evi (Çanakkale / Ayvacık)
Çanakkale / Ayvacık
Günümüzde iletişim, tahminlerin ötesinde bir hızla gelişmektedir; Zaman ve mesafe kavramları neredeyse yeniden tanımlandı. Bu değişim bize duygularımızı hayal gücümüzle birleştirme ve onları farklı bir gerçeğe getirme fırsatı veriyor. Uzakta olsalar bile, sevdiklerimize ulaşmak, neşe ve acıları paylaşmak, beklenmedik sürprizleri hayata geçirmek ve varlığımızı şimdi çok kolay hissettirmek için ...

"Tüm dünyaya çiçek aç! " "Worldwide" sloganıyla faaliyetlerine devam eden "INTERFLORA", Çiçekçiler Derneği üyesidir.
1 0 0 0
endavet.com - Çanakkale Nergis Çiçekçilik (Çanakkale / Ayvacık)
endavet.com - Çanakkale Nergis Çiçekçilik (Çanakkale / Ayvacık) endavet.com - Çanakkale Nergis Çiçekçilik (Çanakkale / Ayvacık) endavet.com - Çanakkale Nergis Çiçekçilik (Çanakkale / Ayvacık) endavet.com - Çanakkale Nergis Çiçekçilik (Çanakkale / Ayvacık)
Çanakkale Nergis Çiçekçilik (Çanakkale / Ayvacık)
Çanakkale / Ayvacık
İş ortaklarımız; Bize şirketinizi ve kişinizi tanıma fırsatı verirseniz, size sunmak istediğiniz mesaj ve imajı sağlayacağız, sizinle ve şirketiniz için özel olarak geliştirilen ürünlerimizle, sizinle iş ve kişisel ilişkilerinizi geliştirmeye katkıda bulunacağız. Şirket, kendi içimizdeki kalite standartlarımıza uygun olarak, iş ilişkileriniz ve kişisel ilişkileriniz için derinlik ve boyut sunarak sizi zamanında ve en uygun fiyattan temsil edebilen ürünlerdir.
4 0 0 0
endavet.com - Gönül Çiçekçilik (Çanakkale / Ayvacık)
endavet.com - Gönül Çiçekçilik (Çanakkale / Ayvacık) endavet.com - Gönül Çiçekçilik (Çanakkale / Ayvacık) endavet.com - Gönül Çiçekçilik (Çanakkale / Ayvacık) endavet.com - Gönül Çiçekçilik (Çanakkale / Ayvacık) +9
Gönül Çiçekçilik (Çanakkale / Ayvacık)
Çanakkale / Ayvacık
Gönül Çiçekçilik olarak seçici, kaliteli, önce müşteri memnuniyetini her zaman daha iyisini sağlamayı hedefliyoruz.
Amacımız müşteri memnuniyetini sağlamak, kaliteyi, hızı ve istikrarı ilkelere bağlı olarak, etik değerlere, müşteri odaklı çözümlere, sosyal sorumluluğa önem vermek bir kurum olmaktır

Biz öncüyüz Sektörde, sosyal kalitenin geliştirilmesine yönelik yeni ve müşteriye özel çözümler sunan bilgi ve tecrübe ile.
Çanakkale'de siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.
13 0 0 0
endavet.com - Taç Çiçek Evi (Çanakkale / Ayvacık)
endavet.com - Taç Çiçek Evi (Çanakkale / Ayvacık) endavet.com - Taç Çiçek Evi (Çanakkale / Ayvacık) endavet.com - Taç Çiçek Evi (Çanakkale / Ayvacık) endavet.com - Taç Çiçek Evi (Çanakkale / Ayvacık)
Taç Çiçek Evi (Çanakkale / Ayvacık)
Çanakkale / Ayvacık
1999 yılında yapay çiçeklerin düzenlenmesiyle taç çiçek, ev eşyası ve hediyelik eşya olarak taç işimize başladık.
Kuruluşumuzdan bu yana, Çanakkale Boğazı çalışmalarımızda özveriyle ve titizlikle hizmet vermeye devam ettik.
Bugün Çanakkale ve çevresindeki düğün, davet, açılış, organizasyon, süsleme, havai fişek gösterisini düzenleyen en büyük ve deneyimli firma olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Her yıl fuarlar düzenliyor ve Çanakkale'den yeni gelişmeleri takip ediyoruz.
İlimizin her türlü öncü kuruluşunu ve kurumunu açarak, kutlamayı, davetiyeyle kusursuzca çeşitli etkinlik ve organizasyonları gerçekleştiriyoruz.
her yıl onlarca güzel çift aşk, mutluluk tanıklık ediyoruz. Çiftlerimiz en mutlu günleri tamamlamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.
çok çeşitli farklılıklarımızda seçenekler sunan arayan anne ve babaları sünnet töreninde bu özel günde, unutulmaz bir anıyı dönüştürüyoruz.
Taç Çiçek Organizasyonları firması olarak 15 yılı aşkın tecrübemiz, eşsiz ekipmanlarımız, Dardanelles organizasyonunda güler yüzlü hizmetimizle lider bir firma olarak hizmet vermekten gurur duyuyoruz.
4 0 0 0
Firmanı Ekle
Siz de İş Ortaklarımız Arasına Katılın!
İş ortaklarımız arasına katılarak ürün ve hizmetlerinizi sizleri bekleyen binlerce kullanıcımıza ulaştırın!

Damat ve Gelin adayları çiçek seçimi yaparken nelere dikkat etmeli?

Kız isteme çiçeği gelin adayı tarafından, genelde kurutulup hatıra olarak saklanacağından ve o gece çiçekle pek çok fotoğraf çekileceğinden bu konuyu gelin adayına danışmalısınız.

Genellikle tercih edilen çiçek türü güldür. Kırmızı gül; aşkı ve sevgiyi temsil eder. Beyaz gül ise saflığı ve temizliği temsil ettiğinden, bu iki gülden birini seçmelisiniz. Hangi gülü seçerseniz seçin, gül âdetinin tek sayı olmasına özellikle dikkat ediniz. Aksi halde uğursuzluk getireceğine inanılmaktadır. Tek sayı derken de en az 11 adet olmak şartı ile bütçenize uygun bir rakamda demeti yaptırınız.

Gelin çiçeği ise bir gelinin en dikkat çeken aksesuarlarından biridir. Düğün çiçeğinizi yıllarca saklamak istiyorsanız yapma çiçekler kullanılarak hazırlanan bir gelin buketi sizin için daha uygun olacaktır. Eğer gerçek çiçeklerden yapılan gelin buketi kullanmayı düşünüyorsanız; İlkbaharda “zambak, nergis, leylak, şakayık ve frezya” Yaz için, “manolya, lavanta, karanfil, zambak ve papatyaları” Sonbahar için, “orkide, kasımpatı, hazeran,” Kış içinse, “sümbül, kamelya, süsen ve kardelen” seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

Endavet.com’daki firmalar size en güzel gelin çiçekleri konusunda yardımcı olacaktır. Sadece gelin buketiniz değil aynı zamanda nikah çiçeği, nişan buketi ve diğer düğün süslemeleri için de hizmet alabilirsiniz.