Edirne Çiçekçiler, Gelin Çiçeği Modelleri, Fiyatları | endavet.com

Edirne Çiçekçi

Edirne Çiçekçiler, Gelin Çiçeği Modelleri, Fiyatları
Edirne - Çiçekçi / Düğün buketini kolayca bul! endavet.com ile birbirinden güzel gelin buketi modellerinden en son trendlere ve şehrinde sana özel indirimleri incele!
  • 9 Sonuç Bulundu.
  • Seçim Listesini Temizle
  • Liste
  • Resim
  • Çiçekçi
  • Edirne
Özelliklere Göre Filtrele
endavet.com - Edirne Çiçek (Edirne / Enez)
endavet.com - Edirne Çiçek (Edirne / Enez) endavet.com - Edirne Çiçek (Edirne / Enez) endavet.com - Edirne Çiçek (Edirne / Enez) endavet.com - Edirne Çiçek (Edirne / Enez) +2
Edirne Çiçek (Edirne / Enez)
Edirne / Enez
Amacımız, uzun vadeli bir çalışma ilişkisi kurmak ve kaliteyi ve görselliği ön planda tutarak teknolojiyi iş hayatımızdaki yerini sürekli güncelleyerek her zaman en iyisini sunmaktır.

Hizmet alanlarımız; Çiçek gönderileri, düğün masaları, sandalyeler ve kumaş örtüleri, şamdan ve çiçek partileri, gelinlik kumaşı ve çiçek süslemesi, balon süsleri, havai fişek ve görsel içerik programları, döşeme, açılış ve davet organizasyonları gibi tüm gereklilikleri sağlıyoruz. İç ve dış çevre düzenlemeleri ve bitki bakımı yapılmaktadır. Peyzaj tasarım ve uygulamasını uyguluyoruz. Ayrıca düğün, nişan, kına, sünnet, doğum günü, toplantı ve çeşitli organizasyonlarda kamera ve fotoğraf çekimi 3ccd teknolojisi ile yapılıyor.
6 0 0 0
Uzman ekibimiz sizler için burada!
Uzmanlarımız tercihine uygun firmalara ücretsiz teklif göndersin.
endavet.com - Merve Çiçek (Edirne / Enez)
endavet.com - Merve Çiçek (Edirne / Enez) endavet.com - Merve Çiçek (Edirne / Enez)
Merve Çiçek (Edirne / Enez)
Edirne / Enez
Düğünleriniz için özel çiçeklerimizle mekanınıza keyifli bir atmosfer katıyoruz. Ayrıca düğün çiçeklerinde, araba dekorasyonlarında, çiçek ve gelin buketlerinde ve taç çiçeklerinde hizmet veriyoruz.
2 0 0 0
Firmanı Ekle
Siz de İş Ortaklarımız Arasına Katılın!
İş ortaklarımız arasına katılarak ürün ve hizmetlerinizi sizleri bekleyen binlerce kullanıcımıza ulaştırın!

Damat ve Gelin adayları çiçek seçimi yaparken nelere dikkat etmeli?

Kız isteme çiçeği gelin adayı tarafından, genelde kurutulup hatıra olarak saklanacağından ve o gece çiçekle pek çok fotoğraf çekileceğinden bu konuyu gelin adayına danışmalısınız.

Genellikle tercih edilen çiçek türü güldür. Kırmızı gül; aşkı ve sevgiyi temsil eder. Beyaz gül ise saflığı ve temizliği temsil ettiğinden, bu iki gülden birini seçmelisiniz. Hangi gülü seçerseniz seçin, gül âdetinin tek sayı olmasına özellikle dikkat ediniz. Aksi halde uğursuzluk getireceğine inanılmaktadır. Tek sayı derken de en az 11 adet olmak şartı ile bütçenize uygun bir rakamda demeti yaptırınız.

Gelin çiçeği ise bir gelinin en dikkat çeken aksesuarlarından biridir. Düğün çiçeğinizi yıllarca saklamak istiyorsanız yapma çiçekler kullanılarak hazırlanan bir gelin buketi sizin için daha uygun olacaktır. Eğer gerçek çiçeklerden yapılan gelin buketi kullanmayı düşünüyorsanız; İlkbaharda “zambak, nergis, leylak, şakayık ve frezya” Yaz için, “manolya, lavanta, karanfil, zambak ve papatyaları” Sonbahar için, “orkide, kasımpatı, hazeran,” Kış içinse, “sümbül, kamelya, süsen ve kardelen” seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

Endavet.com’daki firmalar size en güzel gelin çiçekleri konusunda yardımcı olacaktır. Sadece gelin buketiniz değil aynı zamanda nikah çiçeği, nişan buketi ve diğer düğün süslemeleri için de hizmet alabilirsiniz.