Son Yayınlanan Fırsatlar

Erzurum Çiçekçi

Erzurum Çiçekçiler, Gelin Çiçeği Modelleri, Fiyatları
Erzurum - Çiçekçi / Düğün buketini kolayca bul! endavet.com ile birbirinden güzel gelin buketi modellerinden en son trendlere ve şehrinde sana özel indirimleri incele!
  • 9 Sonuç Bulundu.
  • Seçim Listesini Temizle
  • Liste
  • Resim
  • Çiçekçi
  • Erzurum
Özelliklere Göre Filtrele
Doğa Çiçekçilik (Erzurum / Merkez)
Doğa Çiçekçilik (Erzurum / Merkez)
Erzurum / Merkez
20 yıldır çiçek içindeyim ve olmaya devam edeceğim. Çiçeklerle çalışmak ve size bu hizmeti sunmak beni çok mutlu ediyor. Şirketimde sadece bir kişi var, özel günleriniz ve sizin için de farklı seçeneklerimiz var. Gelin buketi söz konusu olduğunda bu durumu birçok faktör etkilemektedir. Gelinliklerin veya damatların renk tonları, yapılan makyaj, düğün konseptiniz ve daha fazla renk Çiçeklerinizi size tüm değerlendirmeleri yaptıktan sonra en geç bir saat içinde teslim ediyorum. Bu kişiselleştirilmiş tasarımda aynıdır. İnci boncuktan inci boncuklara kadar çiçeklerinizi deniz yıldızlarından deniz kabuğuna kadar pek çok aksesuarla süsleyebilirim. Servis içeriği söz konusu olduğunda hiçbir limit bilmiyorum. • Arabayı süsleyebilir ve gelin arabasını çiçeklere getirebilirim. • Bir damat yaka çiçeği olarak, konseptinize uygun bir çiçek seçebilir ve eşinizle iyi bir uyum sağlayabilirsiniz. • Düğün çelengi yaparak sevdiklerinizle olduğunuzu söyleyebilirsiniz. • Masayı dekore etmenize de yardım ediyorum. Düğün organizasyonunuzu düzenliyorsanız, çiçeklerle süslemek çevreye canlılık kazandıracak ve çevrenin atmosferini değiştirecektir. • Kurumunuzu mekanı süsleyerek olduğundan daha güzel gösterebilirim. • Sevdiklerinize canlı ya da yapay çiçeklerle hediye vermek isterseniz, iletişime geçebilirsiniz. Tüm bu hizmetlere ek olarak, yerel teslimat için ücret talep etmiyorum. Erzurum Doğa Çiçekçilik olarak yönelimlerim sayesinde gelinlerinizin çiçeklerini ücretsiz alabilir ve sizin için en uygun modeli seçebilirsiniz. Farklı düşüncelerden dolayı düşüncelerinizi benimle kolayca paylaşabilirsiniz. Düğününüzü bu farklı fikirlerin ışığında çiçeklemek istiyorsanız, gelinin çiçeğiyle bir uyum yakalamak istiyorsanız, sağdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz.
0 0 0 0
endavet.com - Papatya Çiçekçilik (Erzurum / Aşkale)
endavet.com - Papatya Çiçekçilik (Erzurum / Aşkale) endavet.com - Papatya Çiçekçilik (Erzurum / Aşkale) endavet.com - Papatya Çiçekçilik (Erzurum / Aşkale) endavet.com - Papatya Çiçekçilik (Erzurum / Aşkale) +11
Papatya Çiçekçilik (Erzurum / Aşkale)
Erzurum / Aşkale
Şirketimiz bugüne kadar yurtiçi, yurtdışı ve yurtdışı çiçek siparişlerini alıcıya zamanında teslim etmek, siparişin kalitesini ve siparişin alıcıya hizmetlerin vazgeçilmez unsurunun yapıldığı tarihte teslim edilmesi vazgeçilmezdir.
Papatya Çiçekçi kaliteli, güvenli, müşteri odaklı ve zaman alıcı bir hizmettir.
15 0 0 0
endavet.com - Yaprak Çiçekçilik (Erzurum / Aşkale)
endavet.com - Yaprak Çiçekçilik (Erzurum / Aşkale) endavet.com - Yaprak Çiçekçilik (Erzurum / Aşkale) endavet.com - Yaprak Çiçekçilik (Erzurum / Aşkale) endavet.com - Yaprak Çiçekçilik (Erzurum / Aşkale) +11
Yaprak Çiçekçilik (Erzurum / Aşkale)
Erzurum / Aşkale
Özel günlerimiz her zaman en kabul edilebilir hediye çiçek olmuştur. Hasta ziyaretleri, Sevgililer Günü, Anneler Günü, Öğretmenler Günü gibi en önemli günlerimizdeki en önemli günler, renk, renkli çiçekler ve buketlerdeki birçok çiçek bizi her zaman yanımızda götürdü.
15 0 0 0
endavet.com - Kardelen Çiçekçilik (Erzurum / Merkez)
endavet.com - Kardelen Çiçekçilik (Erzurum / Merkez) endavet.com - Kardelen Çiçekçilik (Erzurum / Merkez) endavet.com - Kardelen Çiçekçilik (Erzurum / Merkez) endavet.com - Kardelen Çiçekçilik (Erzurum / Merkez) +3
Kardelen Çiçekçilik (Erzurum / Merkez)
Erzurum / Merkez
Kardelen Çiçekçilik'te en güzel çiçekleri ile mutlu günlerinize en uygun fiyatı izlemek için ekliyoruz. Gelip kendinize sormak isterseniz, bir telefonla beğendiğiniz çiçekleri gönderebilirsiniz. Ayrıca size laleler, menekşeler, papatyalar, güller, orkideler ve düzinelerce diğer çiçek ve kaktüslerle de hizmet veriyoruz. Ek olarak, arkadaşlarınıza çiçek ve çelenklerinizle organizasyonlara, düğünlere ve iş açılışlarına destek gösterebilirsiniz. Nerede Erzurum'da yaşıyorsanız, bize telefonla ulaşabilir ve sevdiklerinize her yerde en güzel kokulu ve renkli çiçeklerinizi gönderebilirsiniz. Her türlü çiçek ve çelenk en uygun fiyatlarla sizleri bekliyor. Hem cebinizi hem de sevdiklerinizi mutlu etmek istiyorsanız, mutlaka Kardelen Çiçek Mağazasına ulaşmalı ve sevdiklerinize bir hediye vermelisiniz.
7 0 0 0
endavet.com - Yuka Çiçekçilik (Erzurum / Aşkale)
endavet.com - Yuka Çiçekçilik (Erzurum / Aşkale)
Yuka Çiçekçilik (Erzurum / Aşkale)
Erzurum / Aşkale
Çiçek hayatın kendisidir. Aşk, tutku, şehvet, sevgi, saygı, gönül yarası, utangaçlık, utangaçlık, kırmızı bir gül içinde saklıdır. Söylenemeyen sözlerin sahibi, duyguların elçisi seslendirilmekte tereddütlü ... Erzurum'a çiçek göndermek, duygularını ve sözlerini orada yaşayan sevdiklerine iletmek, seninle ve sevdiklerinle birlikteyiz. Erzurum'da bir çiçekçi aramanızın çözümü.
1 0 0 0
Uzman ekibimiz sizler için burada!
Uzmanlarımız tercihine uygun firmalara ücretsiz teklif göndersin.
endavet.com - Açelya Çiçek ve Organizasyon (Erzurum / Aşkale)
endavet.com - Açelya Çiçek ve Organizasyon (Erzurum / Aşkale) endavet.com - Açelya Çiçek ve Organizasyon (Erzurum / Aşkale) endavet.com - Açelya Çiçek ve Organizasyon (Erzurum / Aşkale) endavet.com - Açelya Çiçek ve Organizasyon (Erzurum / Aşkale) +10
Açelya Çiçek ve Organizasyon (Erzurum / Aşkale)
Erzurum / Aşkale
Ya Açelya Çiçekçilik düzenledi, faaliyetlerine sloganı ile devam ediyor. Kaliteli ve güvenilir hizmet alman ve tüm müşterileri tarafından beğeniyle karşılanan kaliteli, güvenli, müşteri odaklı ve onurlu hizmetin adresidir.
Günümüzde, iletişim tahminlerden daha hızlı gelişiyor; Zaman ve mesafe kavramları neredeyse yeniden tanımlandı. Bu değişim bize duygusallıklarımızı hayal gücümüzle birleştirme ve onları farklı bir realiteye getirme fırsatı veriyor.
14 0 0 0
endavet.com - Arelyam Çiçek Evi (Erzurum / Aşkale)
endavet.com - Arelyam Çiçek Evi (Erzurum / Aşkale) endavet.com - Arelyam Çiçek Evi (Erzurum / Aşkale) endavet.com - Arelyam Çiçek Evi (Erzurum / Aşkale) endavet.com - Arelyam Çiçek Evi (Erzurum / Aşkale) +4
Arelyam Çiçek Evi (Erzurum / Aşkale)
Erzurum / Aşkale
Vizyonumuz
Dünyada gelişen çiçek sektöründeki müşterilerimize en iyi hizmeti vermek ve müşterilerimize en iyi hizmeti vermek. Ürün çeşitlerimizi görmek veya bir teklif göndermek için bizi ziyaret edin.
8 0 0 0
endavet.com - Botanik Çiçek Evi (Erzurum / Aşkale)
endavet.com - Botanik Çiçek Evi (Erzurum / Aşkale) endavet.com - Botanik Çiçek Evi (Erzurum / Aşkale) endavet.com - Botanik Çiçek Evi (Erzurum / Aşkale)
Botanik Çiçek Evi (Erzurum / Aşkale)
Erzurum / Aşkale
'Botanik Evlerin Çiçekleri' Türkiye'nin her yerinde bir telefon görüşmesi yakınız.özel günü, ne kadar tecrübe ettiklerini fark etmeden, üyemizin bizden ne kadar nefret ettiğini fark etmiyoruz, içimizdeki çiçeklerin içinden geçen o hissi ... aşkın sonu Biz her zaman yanınızdayız ..
3 0 0 0
endavet.com - Çiçekçi Beyaz Gül (Erzurum / Aşkale)
endavet.com - Çiçekçi Beyaz Gül (Erzurum / Aşkale)
Çiçekçi Beyaz Gül (Erzurum / Aşkale)
Erzurum / Aşkale
Bizi rekabetin zirvesine taşımak için yaptığımız her işi yapıyor ve mutluluğunuza garanti veriyoruz. Bizim için başarı her şeyden daha fazla. Fakat en önemlisi kendimize olan saygımızdır.

Müşteri memnuniyeti prensibi ile sizi arkadaşlarımıza ve müşterilerimize eklemek büyük bir zevk olacaktır. Her zaman güvenle en iyi dileklerinizi bekliyoruz.

Size karşı sorumluluğumuzun farkındayız ve bu sorumlulukların gereklerini yerine getirmek için çalışmaya devam edeceğiz.
1 0 0 0
Firmanı Ekle
Siz de İş Ortaklarımız Arasına Katılın!
İş ortaklarımız arasına katılarak ürün ve hizmetlerinizi sizleri bekleyen binlerce kullanıcımıza ulaştırın!

Damat ve Gelin adayları çiçek seçimi yaparken nelere dikkat etmeli?

Kız isteme çiçeği gelin adayı tarafından, genelde kurutulup hatıra olarak saklanacağından ve o gece çiçekle pek çok fotoğraf çekileceğinden bu konuyu gelin adayına danışmalısınız.

Genellikle tercih edilen çiçek türü güldür. Kırmızı gül; aşkı ve sevgiyi temsil eder. Beyaz gül ise saflığı ve temizliği temsil ettiğinden, bu iki gülden birini seçmelisiniz. Hangi gülü seçerseniz seçin, gül âdetinin tek sayı olmasına özellikle dikkat ediniz. Aksi halde uğursuzluk getireceğine inanılmaktadır. Tek sayı derken de en az 11 adet olmak şartı ile bütçenize uygun bir rakamda demeti yaptırınız.

Gelin çiçeği ise bir gelinin en dikkat çeken aksesuarlarından biridir. Düğün çiçeğinizi yıllarca saklamak istiyorsanız yapma çiçekler kullanılarak hazırlanan bir gelin buketi sizin için daha uygun olacaktır. Eğer gerçek çiçeklerden yapılan gelin buketi kullanmayı düşünüyorsanız; İlkbaharda “zambak, nergis, leylak, şakayık ve frezya” Yaz için, “manolya, lavanta, karanfil, zambak ve papatyaları” Sonbahar için, “orkide, kasımpatı, hazeran,” Kış içinse, “sümbül, kamelya, süsen ve kardelen” seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

Endavet.com’daki firmalar size en güzel gelin çiçekleri konusunda yardımcı olacaktır. Sadece gelin buketiniz değil aynı zamanda nikah çiçeği, nişan buketi ve diğer düğün süslemeleri için de hizmet alabilirsiniz.