Son Yayınlanan Fırsatlar

Konya Çiçekçi

Konya Çiçekçiler, Gelin Çiçeği Modelleri, Fiyatları
Konya - Çiçekçi / Düğün buketini kolayca bul! endavet.com ile birbirinden güzel gelin buketi modellerinden en son trendlere ve şehrinde sana özel indirimleri incele!
  • 15 Sonuç Bulundu.
  • Seçim Listesini Temizle
  • Liste
  • Resim
  • Çiçekçi
  • Konya
Özelliklere Göre Filtrele
endavet.com - Menekşe Konya Çiçekçilik (Konya / Ahırlı)
endavet.com - Menekşe Konya Çiçekçilik (Konya / Ahırlı) endavet.com - Menekşe Konya Çiçekçilik (Konya / Ahırlı)
Menekşe Konya Çiçekçilik (Konya / Ahırlı)
Konya / Ahırlı
Violet konya çiçekçi; verdiğimiz hizmeti incelemeksizin canlı, yapay çiçek çeşitleri ile verdiğimiz karar, incelemeleriniz ve ürünlerimiz. Bize şirketinizi ve kişiliğinizi tanıtma fırsatı verirseniz, iş ve kişisel ilişkilerinizi sunabilecek ve bu da iş ve kişisel ilişkilerin gelişimine katkıda bulunabilecek; iş ilişkilerinizi ve kişisel ilişkilerinizi derinlik ve boyutla getirmek
2 0 0 0
endavet.com - Öznur Çiçekçilik (Konya / Ahırlı)
endavet.com - Öznur Çiçekçilik (Konya / Ahırlı) endavet.com - Öznur Çiçekçilik (Konya / Ahırlı)
Öznur Çiçekçilik (Konya / Ahırlı)
Konya / Ahırlı
Özel günlerimiz her zaman en kabul edilebilir hediye çiçek olmuştur. Hasta ziyaretleri, Sevgililer Günü, Anneler Günü, Öğretmenler Günü gibi en önemli günlerimizdeki en önemli günler, renk, renk, çiçekler, çiçekler, buketler ve çoğumuz tarafımıza geçti.
2 0 0 0
Uzman ekibimiz sizler için burada!
Uzmanlarımız tercihine uygun firmalara ücretsiz teklif göndersin.
endavet.com - Hanımeli Çiçekçilik (Konya / Ahırlı)
endavet.com - Hanımeli Çiçekçilik (Konya / Ahırlı) endavet.com - Hanımeli Çiçekçilik (Konya / Ahırlı)
Hanımeli Çiçekçilik (Konya / Ahırlı)
Konya / Ahırlı
Özel günlerimiz her zaman en kabul edilebilir hediye çiçek olmuştur. Hasta ziyaretleri, Sevgililer Günü, Anneler Günü, Öğretmenler Günü gibi en güzel günlerimiz gibi renklerin renk çeşitlerinde buketlerimizde hep yanımıza aldık. Bize şirketinizi ve kişiliğinizi tanıtma fırsatı verirseniz, iş ve kişisel ilişkilerinizi sunabilecek ve bu da iş ve kişisel ilişkilerin gelişimine katkıda bulunabilecek; iş ilişkilerinizi ve kişisel ilişkilerinizi derinlik ve boyutla getirmek
2 0 0 0
endavet.com - Cevdet Çiçekçilik (Konya / Ahırlı)
endavet.com - Cevdet Çiçekçilik (Konya / Ahırlı)
Cevdet Çiçekçilik (Konya / Ahırlı)
Konya / Ahırlı
Kurumumuz 2000 yılında Sayın Cevdet Saf tarafından Konya'da kurulmuştur.

Cevdet, 1990 yılında saf çiçekçilik sektörüne girdi ve her zaman çiçek sanatı alanındaki yenilikleri takip etti. Cevdet çiçekçilik şirketimiz 2010 yılından bu yana uluslararası platforma dahil edildi. Bu sayede firmamız 81 ilde yerli seçkin ve kaliteli çiçek bayilikleriyle işbirliği yaparak sorunsuz ve zamanında teslimat yapıyor. Yüksek kaliteli çiçekçilik ve zamanında teslimat, yurtiçi ve yurtdışı çiçek siparişlerinizde ilk prensibimizdir. Öte yandan güler yüzlü ve deneyimli kadromuz ile siz değerli müşterilerinize rehberlik yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Çünkü biz çiçekleri severiz ve sizin için konuşmanızı sağlarız.
1 0 0 0
endavet.com - Oktay Çiçekçilik (Konya / Ahırlı)
endavet.com - Oktay Çiçekçilik (Konya / Ahırlı)
Oktay Çiçekçilik (Konya / Ahırlı)
Konya / Ahırlı
Oktay çiçekçilik 2000 yılında Konya ve ilçelerinde kolay ve ekonomik çiçek teslimatı sağlamak için kurulmuştur. Bize şirketinizi ve kişiliğinizi tanıtma fırsatı verirseniz, iş ve kişisel ilişkilerinizi sunabilecek ve bu da iş ve kişisel ilişkilerin gelişimine katkıda bulunabilecek; iş ilişkilerinizi ve kişisel ilişkilerinizi derinlik ve boyutla getirmek
1 0 0 0
Firmanı Ekle
Siz de İş Ortaklarımız Arasına Katılın!
İş ortaklarımız arasına katılarak ürün ve hizmetlerinizi sizleri bekleyen binlerce kullanıcımıza ulaştırın!

Damat ve Gelin adayları çiçek seçimi yaparken nelere dikkat etmeli?

Kız isteme çiçeği gelin adayı tarafından, genelde kurutulup hatıra olarak saklanacağından ve o gece çiçekle pek çok fotoğraf çekileceğinden bu konuyu gelin adayına danışmalısınız.

Genellikle tercih edilen çiçek türü güldür. Kırmızı gül; aşkı ve sevgiyi temsil eder. Beyaz gül ise saflığı ve temizliği temsil ettiğinden, bu iki gülden birini seçmelisiniz. Hangi gülü seçerseniz seçin, gül âdetinin tek sayı olmasına özellikle dikkat ediniz. Aksi halde uğursuzluk getireceğine inanılmaktadır. Tek sayı derken de en az 11 adet olmak şartı ile bütçenize uygun bir rakamda demeti yaptırınız.

Gelin çiçeği ise bir gelinin en dikkat çeken aksesuarlarından biridir. Düğün çiçeğinizi yıllarca saklamak istiyorsanız yapma çiçekler kullanılarak hazırlanan bir gelin buketi sizin için daha uygun olacaktır. Eğer gerçek çiçeklerden yapılan gelin buketi kullanmayı düşünüyorsanız; İlkbaharda “zambak, nergis, leylak, şakayık ve frezya” Yaz için, “manolya, lavanta, karanfil, zambak ve papatyaları” Sonbahar için, “orkide, kasımpatı, hazeran,” Kış içinse, “sümbül, kamelya, süsen ve kardelen” seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

Endavet.com’daki firmalar size en güzel gelin çiçekleri konusunda yardımcı olacaktır. Sadece gelin buketiniz değil aynı zamanda nikah çiçeği, nişan buketi ve diğer düğün süslemeleri için de hizmet alabilirsiniz.