Bursa Otelde Düğün Fiyatları,Düğün Maliyeti | endavet.com

Bursa Oteller

Bursa Otelde Düğün Fiyatları,Düğün Maliyeti
Tek bir tıkla tüm Bursa düğün otellerini, hizmetlerini incele, fiyat teklifi iste, endavet.com kullanıcılarına özel indirimlerden faydalan!
  • 38 Sonuç Bulundu.
  • Seçim Listesini Temizle
  • Liste
  • Resim
  • Oteller
  • Bursa
Özelliklere Göre Filtrele
Sheraton Bursa Hotel (Bursa / Nilüfer)
Sheraton Bursa Hotel (Bursa / Nilüfer)
Bursa / Nilüfer
Hayalini kurduğun büyük gün hızlı yaklaşıyor! Romantizm ve heyecan zirvede! Sheraton Bursa olarak, düğününüzün düğünü için eşsiz alternatifler sunan, hayatınızın en önemli anını düşünüyoruz ... Modern Rhodes Balo Salonu, 850 m2 kapasiteli 850 kişilik oturma alanına sahiptir. Sheraton Bursa Poolside, 1.750 m² oturma alanı ve 1.200 kişi kapasiteli özel bir sahne ile muhteşem açık hava düğünlerine ev sahipliği yapmaktadır. Eşsiz kına gecesi etkinlikleriniz ve düğünleriniz için seçenekler sunuyoruz. Tüm ayrıntıların büyük bir netlikle takip edilmesini ve en özel gecenizin mükemmel geçmesini sağlamak için yaptığımız işe tutku ve bağlılık katıyoruz.
0 0 0 0
endavet.com - Baia Bursa (Bursa / Osmangazi)
endavet.com - Baia Bursa (Bursa / Osmangazi) endavet.com - Baia Bursa (Bursa / Osmangazi) endavet.com - Baia Bursa (Bursa / Osmangazi) endavet.com - Baia Bursa (Bursa / Osmangazi) +15
Baia Bursa (Bursa / Osmangazi)
Bursa / Osmangazi
BAİA BURSA HOTEL .05, 2009 yılında 4 yıldızlı otel konseptinde kapılarını açtı. KÜLTÜR ve TURİZM BAKANLIĞI TURİZM İŞLETMECİLİK BELGESİ ES, Bursa'nın 5 yıldızlı otellerinde yer aldı ve Türkiye ve dünya turizminde 5 yıldızlı kalite ve standartlarda hizmet vermeye devam ediyor. Sizleri, sayın misafirlerimizi ve misafirlerimizi otelimizde görmekten çok mutlu olacağız. Baia Bursa Hotel'de, kırsal kesim, nişan, kına, mezuniyet vb. Organizasyonlarınızdaki farkı hissedeceksiniz. Profesyonel hizmetle tamamlanan 300 - 400 kişilik kapasitesi olan SCALİNİ GARDEN sizi bekliyor. unutulmaz bir etkinliğe ev sahipliği yapacak ...
19 0 0 0
endavet.com - Heybeli (Bursa / Mudanya)
endavet.com - Heybeli (Bursa / Mudanya) endavet.com - Heybeli (Bursa / Mudanya) endavet.com - Heybeli (Bursa / Mudanya) endavet.com - Heybeli (Bursa / Mudanya) +14
Heybeli (Bursa / Mudanya)
Bursa / Mudanya
18 0 0 0
Crowne Plaza Bursa Convention Center & Thermal SPA (Bursa / Nilüfer)
Crowne Plaza Bursa Convention Center & Thermal SPA (Bursa / Nilüfer)
Bursa / Nilüfer
CROWNE PLAZA BURSA KONGRE MERKEZİ VE TERMAL SPA; Düğün organizasyonlarında zarafetin ayrıntılı olarak gizlendiğini düşünenler için ideal bir fırsat. Düğünlerinde kaç misafir olursa olsun, aynı anda ve aynı kalitede hizmet vermek isteyen davetliler için hazırlanan özel düğün menüleri, kusursuz hizmetiyle şık organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. 900 m2 Nilüfer Balo Salonu kış aylarında 850 kişiye, yaz aylarında 1.170 m2 havuza hizmet vermektedir.
0 0 0 0
Uzman ekibimiz sizler için burada!
Uzmanlarımız tercihine uygun firmalara ücretsiz teklif göndersin.
endavet.com - Limak Thermal Boutique Hotel Yalova (Bursa)
endavet.com - Limak Thermal Boutique Hotel Yalova (Bursa) endavet.com - Limak Thermal Boutique Hotel Yalova (Bursa) endavet.com - Limak Thermal Boutique Hotel Yalova (Bursa) endavet.com - Limak Thermal Boutique Hotel Yalova (Bursa) +36
Limak Thermal Boutique Hotel Yalova (Bursa)
Bursa /
Türkiye'nin ilk butik oteli olan Limak Thermal Boutique Hotel'in ilk termal konsepti, sıkı Gazi Üniversitesi'nde aslından sadık olanlara proje desteği ile restore edildi ve Atatürk'ün Yalova'nın 19 Ağustos'ta ziyaret ettiği ilk buluşması, hizmetten yaklaşık 25 yıl sonra açıldı.

Otelin restorasyonunda 300 kişilik harika bir ekip yer aldı. . Limak Thermal Boutique Hotel ar, her oda için 48 odaya sahiptir. Oda sayıları Atatürk'ün doğum tarihi olan 1881'den başlar ve 1938'e kadar devam eder. 1938'deki odadaki sonsuzluk işareti üzerine özel termal özel diyen kapı, Atatürk'ün ölümsüzlüğünü sembolize eder.

Her odada termal su bulunan özel jakuzi bulunmaktadır. Açık alanda bir termal havuz ve bir spor merkezinden oluşan bir cam piramit vardır.

Spa merkezinde 100 metrekarelik termal havuz, Türk hamamı, sauna, buhar banyosu ve masaj merkezi bulunmaktadır. İşle uğraşmak isteyenler için tüm detayların göz önüne alındığı otelde, tüm olanakların sunulduğu toplantı odaları, işe alınırken dinlenme imkanı sunmaktadır. Kumarhane binasında, 108 kişilik bir restoran ve yeşillikler içinde bir kafe bulunmaktadır.

Ünlü kahvenin, oteldeki kahvenin aynı zamanda çekildiği özel köşede Türk kahvesi servis edilir.
40 0 0 0
Hilton Bursa Convention Center & Spa (Bursa / Osmangazi)
Hilton Bursa Convention Center & Spa (Bursa / Osmangazi)
Bursa / Osmangazi
Hilton Bursa, üyor gibi hayal kurmayı hayal ediyor

Hilton Bursa Kongre Merkezi & Spa, hayalleriniz, mekanlarınız, menü alternatifleriniz ve deneyimli ekibimiz ile mükemmel bir servis sunuyor. Şehir merkezine, iş ve alışveriş merkezlerine ve tarihi yerlere kolay erişim ve İstanbul, Ankara ve İzmir gibi önemli şehirlerin konumu ile çok önemli bir konuma sahiptir.

Modern mimari, Hilton Bursa Convention Center & Spa şık iç dekorasyon, 187 oda ve mükemmel Uludağ manzaraları sunar. Bursa'nın en özel düğünleri 870 metrekarelik kravatsız balo salonunda unutulmaz.

Düğün sona eriyor, zevk sürüyor
0 0 0 0
endavet.com - BB Çelik Palas Bursa (Bursa / Osmangazi)<i>*</i>