Bursa Organizasyon Firmaları, Fotoğrafları, Fiyatları | endavet.com

Bursa Organizasyon

Bursa Organizasyon Firmaları, Fotoğrafları, Fiyatları
Mekan süslemeleri, gelin yolu gibi detayları senin yerine düşünecek profesyonel Bursa düğün organizasyon şirketlerini endavet.com'da incele ve teklif iste!
  • 55 Sonuç Bulundu.
  • Seçim Listesini Temizle
  • Liste
  • Resim
  • Organizasyon
  • Bursa
Özelliklere Göre Filtrele
endavet.com - Eri Tanıtım ve Organizasyon (Bursa / Nilüfer)
endavet.com - Eri Tanıtım ve Organizasyon (Bursa / Nilüfer) endavet.com - Eri Tanıtım ve Organizasyon (Bursa / Nilüfer) endavet.com - Eri Tanıtım ve Organizasyon (Bursa / Nilüfer) endavet.com - Eri Tanıtım ve Organizasyon (Bursa / Nilüfer) +9
Eri Tanıtım ve Organizasyon (Bursa / Nilüfer)
Bursa / Nilüfer
Çocukluğumuzdan beri hayal ettiğiniz en özel günü geçirmek için profesyonel ekibimizle yanınızdayız. Tüm düğünler, düğünler, kına geceleri, sünnet, bekarlar, nişan vaadi, evlilik teklifi, sürpriz doğum günü, davetiyeler, piknikler ve doğum organizasyonları için bize ulaşın ...
ERİ Mutluluğun organizasyonu :)
13 0 0 0
endavet.com - Ayşegül Tasarım Organizasyon (Bursa / Osmangazi)
endavet.com - Ayşegül Tasarım Organizasyon (Bursa / Osmangazi) endavet.com - Ayşegül Tasarım Organizasyon (Bursa / Osmangazi) endavet.com - Ayşegül Tasarım Organizasyon (Bursa / Osmangazi) endavet.com - Ayşegül Tasarım Organizasyon (Bursa / Osmangazi) +18
Ayşegül Tasarım Organizasyon (Bursa / Osmangazi)
Bursa / Osmangazi
Ayşegül Tasarım Örgütü
Çalışmalarını büyük bir tutkuyla yapan bir ekibin buluştuğu Ayşegül Tasarım Örgütü, hayalleri gerçeğe dönüştürüyor. Düğünden şirket organizasyonuna kadar tüm etkinliklerde ev sahipliğini “misafir” olarak rahat ettirmeyi hedefleyen Ayşegül Tasarım Organizasyonu, unutulmaz zamanlara tanık oluyor. br> Ayşegül Eşsiz bir düğün için tasarım organizasyonu ...
22 0 0 0
endavet.com - Da Vilda (Bursa / Mudanya)
endavet.com - Da Vilda (Bursa / Mudanya) endavet.com - Da Vilda (Bursa / Mudanya) endavet.com - Da Vilda (Bursa / Mudanya) endavet.com - Da Vilda (Bursa / Mudanya) +13
Da Vilda (Bursa / Mudanya)
Bursa / Mudanya
17 0 0 0
endavet.com - Flaş Kına Organizasyon Ve Kaftan Kiralama / Bursa Organizasyon<i>*</i>
endavet.com - Flaş Kına Organizasyon Ve Kaftan Kiralama / Bursa Organizasyon<i>*</i> endavet.com - Flaş Kına Organizasyon Ve Kaftan Kiralama / Bursa Organizasyon<i>*</i> endavet.com - Flaş Kına Organizasyon Ve Kaftan Kiralama / Bursa Organizasyon<i>*</i> endavet.com - Flaş Kına Organizasyon Ve Kaftan Kiralama / Bursa Organizasyon<i>*</i> +6
Flaş Kına Organizasyon Ve Kaftan Kiralama / Bursa Organizasyon*
Bursa / Yıldırım

Kına gecesi başta olmak üzere düğün, nişan, bekârlığa veda partisi, doğum günü ve mezuniyet töreni gibi özel gün ve davetlerinizde uzman ekibimizle hizmet veriyoruz. En küçük detayın bile atlanmadığı kusursuz organizasyonlar için kaliteli malzemeler kullanıyor, elimizden geldiğince isteklerinizi de yerine getirmeye çalışıyoruz.

Flaş Kına Organizasyon Bursa olarak, şimdiye kadar üstlendiğimiz kutlama ve davetleri referans alıp kusursuz bir gece yaşamanızı istiyoruz. Bu aşamada tek misyonumuz tamamen istediğiniz gibi bir organizasyona sahip olmanızı sağlamak.

Düğünden önce sevdiklerinizle doyasıya eğlenirken stres atacağınız kına gecenizin organizasyonunu en iyi şekilde planlamaktan mutluluk duyacağız. İlk olarak bilmenizi isteriz ki bu konuda uzman bir ekiple çalışıyoruz. Güncel trendleri takip eden profesyonel ekibimiz, nasıl bir konsept oluşturma konusunda kararsız olan çiftlerimiz için danışmanlık hizmeti de veriyor.
Kına gecenizi yapacağınız mekânın süslemesinden kına ritüellerini gerçekleştireceğiniz alanın hazırlanmasına kadar her ayrıntıyı sizin yerinize biz düşünüyoruz. Model ve renk seçimini yaptığınız tahtınızı da bu alana yerleştiriyor; renkli perdelik ve cibinliklerimizle süslemelerimizi tamamlıyoruz.

O muhteşem gecenin yıldızı olacak siz değerli gelin adaylarımız için birçok renk alternatifi bulunan kaftanlarımız bulunuyor. Bu kaftanlarımızdan zevkinize ve kına konseptinize göre dilediğinizi kiralayabiliyorsunuz. Kaftan dışında kına mumu, kına tepsisi, semazen ve dilek feneri gibi olanaklarımızdan da yararlanabilirsiniz.

Eğlencenize eğlence katacak dans ekibimizle güzel bir koreografi hazırlayacak davetlilerinize güzel bir sürpriz yapabiliriz. Ayrıca gece boyunca çalacak olan müziklerin seçimini de istekleriniz belirleyecek. Kısacası siz ne hayal ettiğinizi bize söyleyin ve hayallerinizden de güzel anlar yaşayacağınız o gece için kendinizi şimdiden hazırlayın!

Bursa kına organizasyon firmalarından çok farklı olanaklarımızla sizin de yanınızda olmamızı istiyorsanız; sayfanın üst kısmında bulunan bilgileri kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

10 0 0 0
El'ce Hediyelik Davet Tasarım Organizasyon  (Bursa / Osmangazi)
El'ce Hediyelik Davet Tasarım Organizasyon (Bursa / Osmangazi)
Bursa / Osmangazi
Yapılması gereken çok iş, çok fazla ayrıntı incelenecek, o özel günlerde durmadan kontrol edilecek çok şey var. Konukların en mükemmelini sunmaları istenir. Her anın mükemmel ve eksiksiz bir gün olması dileğiyle. Hiçbir şeyi boşver, heyecanlandıran günlerden önce hiçbir şeyi unutmamaktan korkuyor. Heyecan sevinci ve heyecanı; o günün her anında sizi neşeyle gülerek görmek bizim için zevktir.
0 0 0 0
endavet.com - SBN Kaftan ve Organizasyon / Bursa Organizasyon<i>*</i>
endavet.com - SBN Kaftan ve Organizasyon / Bursa Organizasyon<i>*</i> endavet.com - SBN Kaftan ve Organizasyon / Bursa Organizasyon<i>*</i> endavet.com - SBN Kaftan ve Organizasyon / Bursa Organizasyon<i>*</i> endavet.com - SBN Kaftan ve Organizasyon / Bursa Organizasyon<i>*</i> +36
SBN Kaftan ve Organizasyon / Bursa Organizasyon*
Bursa / Osmangazi

Düğün sektöründeki 25 yıllık tecrübemizi, son 4 yıldır kına organizasyonlarınız için beğeninize sunuyoruz. Sbn Kaftan ve Organizasyon olarak en büyük hedefimiz ise hayal gücünün sınırlarında, geleneksel motiflerin dokunuşları ile sizlere unutulmaz bir kına gecesi yaşatmak.

Peki neler yapıyoruz?

İlk olarak sizi daha yakından tanıyabilmek ve isteklerinizi dinlemek için bir ön görüşme yapıyoruz. Bu görüşmede nasıl bir kına konsepti hayal ettiğinizi, bizden ne gibi hizmetleri talep ettiğinizi öğreniyor; ihtiyaçlarınıza göre bir kına paketi hazırlıyoruz. Bu paketimiz içinde yer alan hizmetlerimizden bahsetmemiz gerekirse;

-Rengini ve modelini kendinize seçeceğiniz bir adet özel tasarım gelin kaftanı ve başlığı,

-Kına konseptinizi dikkate alarak hazırlayacağımız taht ve minderleri,

-4 kişiden oluşan dans ekibi ve özel olarak hazırlanan dans gösterileri,

-10 arkadaşınıza vereceğimiz nedime kıyafetleri, halay mendilleri, tefler, nedime taçları ve el mumları,

-Gelin adaylarımız için el gülleri ve yüz örtüsü,

-Süslü kına tepsisi ve misafirlerinize dağıtılacak 100 adet kuru kına,

-Kına gecenizi yapacağınız mekânın girişine hazırlayacağımız karşılama masası ve lokum servisi,

-Davullu çıkış koreografisi,

-Kına yakım merasimi,

-Damat için kaftan veya yelek,

-Volkan, konfeti ve gül yaprakları ile özel gösteri,

-Eğlenceli konuşma balonları gibi çok özel imkân ve hizmetlerimiz bulunuyor.

Bu saydığımız hizmetlere ek olarak kına gecenizi yapacağınız mekânın süslenmesini de üstlenebiliyoruz. Önceden belirlediğimiz Osmanlı, Hint ve bohem konseptinde hazırladığımız mekânda misafirlerinizle gönlünüzce eğlenebilirsiniz.

Kına gecenizde herhangi bir aksaklık yaşanmaması için detaylı bir akış planı hazırladığımızı da belirtelim. Bütçenize dost olacak fiyat politikamız ve kendinizi çok özel hissedeceğiniz hizmetlerimizle yanınızda olmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Farklı, kaliteli ve tamamen size özel bir kına gecesi yapmak istiyorsanız, Sbn Kına Organizasyon Bursa’dan teklif almak için sayfanın üst kısmında bulunan bilgileri kullanabilirsiniz.

40 0 0 0
Uzman ekibimiz sizler için burada!
Uzmanlarımız tercihine uygun firmalara ücretsiz teklif göndersin.
endavet.com - Seyran Sultan Düğün Salonları / Seyran Organizasyon ve Kaftan<i>*</i>
endavet.com - Seyran Sultan Düğün Salonları / Seyran Organizasyon ve Kaftan<i>*</i> endavet.com - Seyran Sultan Düğün Salonları / Seyran Organizasyon ve Kaftan<i>*</i> endavet.com - Seyran Sultan Düğün Salonları / Seyran Organizasyon ve Kaftan<i>*</i>
Seyran Sultan Düğün Salonları / Seyran Organizasyon ve Kaftan*
Bursa / Yıldırım

Unutulmaz bir düğün yaşamanız için profesyonel ekibimizle birlikte yoğun mesai harcıyoruz. Daima en iyisini yapma çabamızla bugüne kadar çalıştığımız tüm çiftlerin kalbini kazandığımızı düşünüyoruz. Kolay ulaşımı olan mekânımıza toplu taşıma ya da şahsi araçlarınızı kullanarak gelebilirsiniz. Düğün öncesi sizinle görüşmeler yaparak hayalinizi dinliyoruz. Önceliğimiz sizin istekleriniz olduğu için dekorasyonumuzu taleplerinize göre düzenliyoruz. Beyaz ve altın sarısı renklerinin hâkim olduğu mekânımızı şık dekorasyonumuzla süslüyoruz. Spot ve LED ışıklarla aydınlatma sağladığımız salonumuzu yuvarlak masa ve sandalyelerle donatıyoruz. Beyaz rengi tercih ettiğimiz mobilyalarımızı altın sarısı aksesuarlarla süslüyoruz. Şamdanlar, vazolar ve çiçek aranjmanları ile ortamın ambiyansını güzelleştiriyoruz. Başarılı müzisyenlerden oluşan orkestramızın çalacağı eşsiz şarkılarla eğlenceli bir düğün törenine ev sahipliği yapabilirsiniz. Yemekli davetleriniz öncesi menü tadımı yaparak içerikler hakkında bilgi edinebilir dilerseniz değişiklik yapabilirsiniz. Sadece düğün değil kına, nişan, kutlama, sünnet, parti, kokteyl, toplantı ve davet gibi etkinliklere de kapılarımızı açıyoruz.

Her şeyin eksiksiz olduğu, uzun süre hafızalara kazınacak bir düğününüz olması için en az sizin kadar titiz bir şekilde çalışıyoruz. Her yeni çiftin bize özel ve farklı deneyimler kazandırdığını düşünerek sizlere kıymet veriyoruz. En kısa sürede tanışmak ve düğün organizasyonunuzun planlamasını yapmak için sabırsızlanıyoruz.

Salonumuz hakkında ayrıntılı bilgi almak, düğün paketlerimizin içeriklerini öğrenmek ve fiyat tekliflerimizin neler olduğunu duymak için sayfanın üst kısmında yer alan firma iletişim bilgilerimiz yoluyla bize ulaşabilirsiniz. Bizimle irtibat sağlamanızın bir başka yolu ise Seyran Sultan Düğün Salonu iletişim formunu hiçbir eksik bilgi kalmadan doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna basmanız ile mümkün oluyor.

3 0 0 0
endavet.com - Merve Akan Weddings & Organizations (Bursa / Nilüfer)
endavet.com - Merve Akan Weddings & Organizations (Bursa / Nilüfer) endavet.com - Merve Akan Weddings & Organizations (Bursa / Nilüfer) endavet.com - Merve Akan Weddings & Organizations (Bursa / Nilüfer) endavet.com - Merve Akan Weddings & Organizations (Bursa / Nilüfer) +8
Merve Akan Weddings & Organizations (Bursa / Nilüfer)
Bursa / Nilüfer
Tımar adayları için güzel sürprizler hazırlıyoruz ve onlara zarif detaylar veriyoruz. Biz aile gibiyiz.

Yıllar önce, herkesin hayallerinin ötesinde bir rüya gördüm,

Herkesin hayallerine dokunabilen bir melek olmak için ...
12 0 0 0
endavet.com - Sır Organizasyon (Bursa / Osmangazi)
endavet.com - Sır Organizasyon (Bursa / Osmangazi) endavet.com - Sır Organizasyon (Bursa / Osmangazi) endavet.com - Sır Organizasyon (Bursa / Osmangazi)