Bursa Nikah Salonları, Nikah Mekanları Fiyatları | endavet.com
endavet.com altın çekilişi
endavet.com altın çekilişi
Davetinizi Planlarken Altın Kazanın DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Bursa, Nikah Salonları

Bursa Nikah Salonları, Nikah Mekanları Fiyatları
Bursa'da nikah salonu arıyorsanız endavet.com'a buyurun! kolayca incelemeniz için Bursa'nın tüm nikah salonlarını bir araya getirdik.
  • 0 Sonuç Bulundu.
  • Seçim Listesini Temizle
  • Liste
  • Resim
  • Nikah Salonları
  • Bursa
Özelliklere Göre Filtrele
Aradığınız kritere ait kayıt bulunamadı!
Benzer ilanları aşağıda inceleyebilirsiniz.
Firmanı Ekle
Siz de İş Ortaklarımız Arasına Katılın!
İş ortaklarımız arasına katılarak ürün ve hizmetlerinizi sizleri bekleyen binlerce kullanıcımıza ulaştırın!

Bursa Nikah Salonları

 Evlenmek insanın hayatını renklendiren taçlandıran en güzel anlardan birisidir. Sevdiğinizle bir ömür boyu sürmesi dileği ile evet demek tarif edilemeyecek en güzel duygulardan olsa gerektir. İnsan için evliliğin kıymetini; değerini ve çok özel olmasının farkında olan Bursa nikah salonları bu anın doyasıya ve mükemmel yaşanması için gerek dekor; gerekse de görsellik noktasında en kaliteli hizmeti sunma gayretindedir. Evliliğe hazırlanan gençlerin istemini Bursa nikah dairesi en kısa sürede neticelendirmektedir. Bursa Nikah daireleri sürekli olarak beklenti çıtasının yükseldiği günümüzde her şeyin en mükemmel olması için bütün imkanlarını seferber etmektedir. Ücret noktasında Bursa nikah salonu fiyatları gerek kamusal kurum olmamız gerekse; insan mutluluğunun kanısı ve inanıcı ile çok cüzi bir tutarda olup düğününüze tarafımızdan verilen en güzel hediye niteliğindedir. Müracaatlar saat 8:30 ile 11:30 arasında alınmaktadır.

 

Nikah İçin Gerekenler

 Evlilik için çiftlerin mutlak surette beraberce gelmeleri yanlarında nüfus cüzdanı ya da fotokopileri bulundurmaları,18 yaşından küçük olanlarda 17 yaşından gün aldı ise anne baba muvafakati yaşı 16 dan büyük 17 den küçük ise Aile Mahkemesinden izin yazısını mutlaka yanlarında getirmeleri işlemlerin daha da hızlanmasını sağlayacaktır. Çiftlerin yanlarında en az 6 adet vesikalık fotoğraf, sağlık kurulu raporu, nüfus müdürlüğünde son medeni durumları hakkındaki belge, daha önce evlik yapan bayan ise 300 gün içerisinde ise Adalet Bakanlığından alınacak izin, ikamet belgesi eğer ikamet etmiyor iseniz; belediyeden alınan izin belgesi gibi evraklar ile müracaatınız halinde randevu verilmekte ve talebiniz bu mutlu anınızın daha da gecikmemesi adına en uygun güne verilerek taçlandırılmaktadır. Hafta içlerinde gayet sakin olan nikah işlemleri hafta sonlarında oldukça yoğundur. Evlendirme memuru ve iki şahit huzurunda evlilik işleminiz resmileştirilmektedir.

 

Yabancı Uyrukluların Evliliği

  Yabancı uyruklular konsolosluklardan alacakları bekarlık belgesi, İstanbul Vilayet Hukuk İşleri Bürosunca onaylanıp 3 adet fotokopisi eklenmelidir. pasaportun noter onaylı tercümesi, ve vizelerinde mutlak surette yenilemiş olmaları ve sürelerin dolmamış olmaları gerekmektedir. İkamet ettikleri yerde konsolosluk bulunmaması halinde Büyükelçilikten alacakları bekar olduğuna dair belge dışişleri bakanlığınca verilmektedir.