Bursa Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda, Fiyatları, Yorumları | endavet.com

Bursa Kına ve Bekarlığa Veda

Bursa Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda, Fiyatları, Yorumları
Bekarlığa veda ve kına gecesi ile ilgili her şey endavet.com'da! Bursa bekarlığa veda ve kına gecesi mekanları ve organizasyon firmaları seni bekliyor!
  • 61 Sonuç Bulundu.
  • Seçim Listesini Temizle
  • Liste
  • Resim
  • Kına ve Bekarlığa Veda
  • Bursa
Özelliklere Göre Filtrele
Masal Düğün & Kına Organizasyon (Bursa / Osmangazi)
Masal Düğün & Kına Organizasyon (Bursa / Osmangazi)
Bursa / Osmangazi
Yaratıcı, dinamik eğitimli personel ile kurgu gibi organizasyonlar hazırlıyoruz ....

Sizi hayal ediyor, bizi gerçekleştiriyoruz ....> Düğün organizasyonu, kına organizasyonu, sünnet düğünü organizasyonu, gelin hamamı organizasyonu, özel kaftan tasarımları, kaftan kiralama, karşılama bebek odası dekorasyonu, bebek hediyesi organizasyonu, bebek duşu, konsepte uygun dans gösterileri.
0 0 0 0
endavet.com - Cafeset (Bursa / Osmangazi)
endavet.com - Cafeset (Bursa / Osmangazi) endavet.com - Cafeset (Bursa / Osmangazi) endavet.com - Cafeset (Bursa / Osmangazi) endavet.com - Cafeset (Bursa / Osmangazi) +3
Cafeset (Bursa / Osmangazi)
Bursa / Osmangazi
7 0 0 0
endavet.com - Bab-ı Aşk Kaftan Ve Organizasyon (Bursa / Nilüfer)
endavet.com - Bab-ı Aşk Kaftan Ve Organizasyon (Bursa / Nilüfer) endavet.com - Bab-ı Aşk Kaftan Ve Organizasyon (Bursa / Nilüfer) endavet.com - Bab-ı Aşk Kaftan Ve Organizasyon (Bursa / Nilüfer) endavet.com - Bab-ı Aşk Kaftan Ve Organizasyon (Bursa / Nilüfer) +36
Bab-ı Aşk Kaftan Ve Organizasyon (Bursa / Nilüfer)
Bursa / Nilüfer
Bab-I Love Organisation coşkulu, zevkli ve rüyalar tarafından belirlenen genç bir kadın tarafından yaratıldı. Amatör bir ruhla başladık ve tek fikrimiz bu sektörde kendi markamızı yaratmaktı. Bu yönde her adımı atmaya gayret ettik. Halen Bab-ı Aşk organizasyonunu faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda, özellikle de başlangıç ​​noktamız olan kına geceleri ve kafeteryada marka yapmak için çalışıyoruz. Peki bu hedefe giden yolda en önemli özelliklerimiz neler?

Elbette, bizi farklı kılan şey bu değil.
Bab-i Aşk'ın bizi tanıdığınızda neden farklı olduğunu anladığınızı umarız.

İşimizi çok severek yapıyoruz. Sürekli yenilik ve değişim gerektiren bir alanda çalışıyorsanız, gözleriniz her yerde olmalıdır. Bu enerjiyi işimize olan tutkumuzdan alıyoruz. Yaptığımız her organizasyonda mutlak memnuniyeti hedefliyoruz.
Daha iyi olmak için çalışıyoruz.
Hızla çalışan bir yaşamda bizim için en önemli şey farklı olmak! Çalıştığımız alanları sürekli araştırıyoruz. Tedarikçilerimizi daima sektörün en iyilerinden seçiyoruz. Bizim için Bab-i Love'ın kalitesi önce gelir.
Geleneklerimize uygun modern tasarımlar yapıyoruz. Yenilikleri uygulamaya çalışırken kendi değerlerimizi dahil etmemiz çok önemlidir. Herhangi bir nesneyi veya hizmeti kopyalamak bizim değil. Kendi yolumuzu çizmek için çalışıyoruz.
Bireysel olarak çalışıyoruz.
Kişiselleştirilmiş sunumlar bizim için şarttır. Farklı müşteri talepleri karşısında, ufkumuzu açıyor ve uygularken çok eğleniyoruz. Disiplinli ve programlı yapımızı sürdürürken organizasyon sahiplerinin kişisel farklılıklarını ortaya çıkaracak detayları kullanmayı seviyoruz. Müşterilerimize özel temalar hazırlayarak unutulmaz kılmak için özel günler yapmaya çalışıyoruz.

Hizmetlerimiz:
Kaftan Kiralama
Kına Organizasyon> Açılış ve Kurumsal Davetiye
Promosyon ve Katılım Sunumları
Doğum Günü Partileri ve Bebek Duşu - Fotoğraf ve Fotoğraf Albümleri
40 0 0 0
Uzman ekibimiz sizler için burada!
Uzmanlarımız tercihine uygun firmalara ücretsiz teklif göndersin.
endavet.com - Suzeni Organizasyon & Çeyiz (Bursa / Osmangazi)
endavet.com - Suzeni Organizasyon & Çeyiz (Bursa / Osmangazi) endavet.com - Suzeni Organizasyon & Çeyiz (Bursa / Osmangazi) endavet.com - Suzeni Organizasyon & Çeyiz (Bursa / Osmangazi) endavet.com - Suzeni Organizasyon & Çeyiz (Bursa / Osmangazi) +11
Suzeni Organizasyon & Çeyiz (Bursa / Osmangazi)
Bursa / Osmangazi
15 yıldır ilgili alanda hizmet veren Suzeni Dekoratif Tekstil Ürünleri, geçmişi ve bugünü bir araya getiren modern bir çizgiye sahiptir.
15 0 0 0
endavet.com - Perçem Kına Evi (Bursa / Osmangazi)
endavet.com - Perçem Kına Evi (Bursa / Osmangazi) endavet.com - Perçem Kına Evi (Bursa / Osmangazi)