Bursa Restaurantlar

Bursa Restoran yemeği fiyatları, Restoran Mekanları
Restaurant düğünü mü planlıyorsun? Hemen tıkla, düğünün için uygun Bursa restaurantları endavet.com'da hizmetleri hakkında bilgi edin fiyat teklifi al!
  • 19 Sonuç Bulundu.
  • Seçim Listesini Temizle
  • Liste
  • Resim
  • Restaurantlar
  • Bursa
Özelliklere Göre Filtrele
endavet.com - Çiçek Izgara (Bursa / Osmangazi)
endavet.com - Çiçek Izgara (Bursa / Osmangazi)
Çiçek Izgara (Bursa / Osmangazi)
Bursa / Osmangazi
Çiçek Izgarası
1 0 0 0
endavet.com - Dağ Yeli (Bursa / Yıldırım)
endavet.com - Dağ Yeli (Bursa / Yıldırım) endavet.com - Dağ Yeli (Bursa / Yıldırım) endavet.com - Dağ Yeli (Bursa / Yıldırım) endavet.com - Dağ Yeli (Bursa / Yıldırım) +6
Dağ Yeli (Bursa / Yıldırım)
Bursa / Yıldırım
10 0 0 0
endavet.com - Medya Rest (Bursa / Osmangazi)
endavet.com - Medya Rest (Bursa / Osmangazi) endavet.com - Medya Rest (Bursa / Osmangazi) endavet.com - Medya Rest (Bursa / Osmangazi) endavet.com - Medya Rest (Bursa / Osmangazi) +7
Medya Rest (Bursa / Osmangazi)
Bursa / Osmangazi
Osmangazi Bursa'da bulunan Medya Restaurant, şık tasarımı ve geniş alanıyla çiftlerin dikkatini çekiyor. Ağaçlarla çevrili alanımızda hem iç hem de dış mekanlarımız var. Açık alanımız doğal bir atmosfere sahip olduğundan, huzurlu anlar yaşayabilirsiniz. Sünnet, nişan, kına gecesi ve düğün organizasyonu gibi özel davetiyelerimizin keyfini çıkarabilirsiniz. Restoranın kapalı alanında geniş bir yuvarlak masa vardır. Elbiselerimiz çiftlerin isteklerine göre mor, altın sarısı veya mercan rengi olarak değiştirilebilir. Şık şamdanlarla süslenmiş olan odamız oldukça geniştir ve konuklarınızla dilediğiniz gibi eğlenebilirsiniz. Açık alanda örgütlenecek çiftlerimiz için masaları özenle hazırlıyor ve şık bir konsept sunuyoruz.
11 0 0 0
endavet.com - Ege Balık (Bursa / Osmangazi)
endavet.com - Ege Balık (Bursa / Osmangazi) endavet.com - Ege Balık (Bursa / Osmangazi) endavet.com - Ege Balık (Bursa / Osmangazi) endavet.com - Ege Balık (Bursa / Osmangazi) +7
Ege Balık (Bursa / Osmangazi)
Bursa / Osmangazi
11 0 0 0
Uzman ekibimiz sizler için burada!
Uzmanlarımız tercihine uygun firmalara ücretsiz teklif göndersin.
Firmanı Ekle
Siz de İş Ortaklarımız Arasına Katılın!
İş ortaklarımız arasına katılarak ürün ve hizmetlerinizi sizleri bekleyen binlerce kullanıcımıza ulaştırın!

Bursa Restaurantlar 

 Bursa restaurantlar adına; zengin mutfağı ve farklı hizmetleri ile fazlaca alternatifler bulunduran bir şehirdir. Bursa'nın en meşhur yemeklerinden biri İskender'dir. Neredeyse dünyaca ünlü olan Bursa İskender'inin yanı sıra; Pideli Köfte ve yaprak döner ile yapılan Bursa Kebabı da yiyebileceğiniz, Bursa Restaurant seçeneklerinden size hitap edeni tercih edebilirsiniz.

 

Yemek Organizasyonları Yapılan Bursa Rstoranları

  Toplu yemek organizasyonlarınızda; lezzetli yemeklerin yanında canlı müzik veya harika bir manzaranın da olmasını isterseniz, Bursa davet yemekleri veren çok güzel mekanlar bulunmaktadır. Damak tadınız ve istekleriniz doğrultusunda; et mangal, döner, balık, tavuk ızgara, ordövr tabağı, meze, salata içeren menüler ile yemek hizmeti sunulmaktadır. Menü ve fiyat seçenekleri tercihlerinize göre değişmektedir.

 

İş Yemeği Organizasyonları

  İş hayatında; hem toplantı hem de iş yemeğinin bir arada yapılacağı yerlere gereksinim duyulmaktadır. Toplantı sırasında çalışanlara ikramlıklar ve içeceklerin sunulduğu, sonrasında ise topluca iş yemeği yenilen restoranlar da iş yemeği organizasyonları yapılabilmektedir. Çalışanların motivasyonunu artırmak için, yılbaşı, şirket kuruluş günü gibi özel günler için de yemek organizasyonları yapılmaktadır.

 

Nikah ve Düğün Yemeği Organizasyonu

  Özellikle nikah veya düğün sonrasında; doğa ile iç içe, nezih ve güzel restoranlarda yenilen yemekler; hem yeni evli çiftleri hem de misafirlerini mutlu etmektedir. Bursa yemek organizasyonları yapabileceğiniz belediye tesislerinin yanı sıra; özel işletmeler de bulunmaktadır. Kişi sayısı ve yemek tercihleri fiyatların belirlenmesinde etkilidir. Organizasyon öncesinde mekan sahipleri ile görüşerek menü ve fiyat bilgisi aldıktan sonra rezervasyon yaptırabilirsiniz.

 

Enfes Kahvaltı Organizasyonları

  Toplu kahvaltı organizasyonlarında; açık büfe, kahvaltı tabağı veya serpme köy kahvaltısı seçenekleri ile hizmet veren yerler mevcuttur. Açık büfe kahvaltılarda kişi başı ödenen ücretler sabitken; serpme köy kahvaltısı ve kahvaltı tabağı tercihlerinde menü dışındakilere ekstra para ödenmesi gerekmektedir. Bursa'nın muhteşem dağ manzarasını görebileceğiniz veya şehir manzarasının hakim olduğu çok güzel kahvaltı organizasyonu yapılabilecek yerler bulunmaktadır.