Diyetisyen Nazife Gürpınar
6 yorum
Tıkla Ara0850 888 63 88
 • yuzyuze Yüzyüze
 • online Online

Diyetisyen Nazife Gürpınar

İstanbul/Adalar

Diyetisyen Nazife Gürpınar, 19 Mayıs Üniversitesi, Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunu olup İstanbul’da çalışmaktadır. Gürpınar, yüz yüze beslenme danışmanlığı dışında, kendisine ulaşmakta zorluk çeken ya da başka şehirlerde, ülkelerde yaşayan danışanları için online beslenme danışmanlığı hizmeti de vermektedir.

Fonksiyonel tıp eğitimi de almış olan diyetisyen, kronik hastalıklarda beslenme konusunda da danışanlarına yardımcı olmaktadır.

Gürpınar’ın çalışma alanları, ‘ Kilo Verme, Kilo Alma, Detoks Diyetleri, Ketojenik Diyet, Alkali Diyet, Kişiye Özel Beslenme Programları, İrritabl Bağırsak Sendromu (İBS) Diyeti, Tip 1 Diyabet, Tip 2 Diyabet, Haşimato Hastalığında Beslenme, Hipertansiyonda Beslenme, Spektrum Bozukluğu ve Otizmde Beslenme, Gut Hastalığında Beslenme, Gebelik ve Lohusalıkta Beslenme, Tüp Bebek ve İnfertilite Tedavisinde Beslenme, Reaktif hipoglisemide Beslenme, Kanserde Beslenme, Kalp Damar Hastalıklarında Beslenme, Metabolik Hastalıklarda Beslenme, Troid Hastalığında Beslenme, Bariatri Diyetisyenliği, Migrende Beslenme, Kontrol Randevusu ve Kurumsal Beslenme Danışmanlığı’ dır.

Diyet kişinin sevdiği yiyeceklerden, tatlılardan tamamen vazgeçeceği bir uygulama olarak düşünüldüğünde strese sokan bir süreçtir. Gürpınar, hazırladığı diyet listesinde yer verdiği, danışanlarının kolaylıkla uygulayabileceği pratik, lezzetli tatlı tarifleriyle onların bu süreci daha kolay geçirmesine yardımcı olmaktadır. Böylelikle motive olan danışanlar, daha kolay kilo verme yolunda önemli bir adım atmakta, sonrasında sağlıklı bir beslenme alışkanlığı da edinmektedirler.

Doğru uygulanan bir diyet sürecinde, sağlıklı bir diyet listesi ve egzersizle vücuttaki yağ oranı istenen seviyeye getirilebilmektedir. Bu süreçte dengeyi iyi kurmak gerekir çünkü vücudun sağlıklı yağlara da ihtiyacı vardır ve yağı sıfırlamak ileride sağlık problemlerine de yol açabilir. Gürpınar dengeli bir şekilde sağlıklı yağ kullanımı konusunda da önerilerde bulunmakta, tariflerinde de bunun oranı hakkında bilgiler vermektedir.

Spor salonları da yapılan diyetten kalıcı sonuç almak için başvurulması, yardım alınması gereken yerlerden biridir. Gürpınar, her danışanının ihtiyacına, yaşına, hastalık durumuna göre yapabileceği egzersizler için onları harekete geçmeye yönlendirmektedir.

Danışanına özel hazırladığı diyet listeleri, kronik hastalıklarda uyguladığı beslenme programları ile bireysel ve kurumsal danışmanlık hizmeti veren diyetisyen Nazife Gürpınar’a ulaşmak, verdiği hizmetlerle ilgili yardım almak için sayfamızdaki iletişim formunu doldurmanız yeterlidir.

Görüşler 6

 • Saliha E******
  17.09.2021

  tavsiye ederim,işinde başarılı

 • Yasemin C******
  10.09.2021

  Nazife hanım gerçekten de profesyonel bir diyetisyen,gönül rahatlığıyla herkese tavsiye edebilirim

 • Aslı A******
  09.07.2021

  23 kilo verdim sayesinde ,dile kolay,onu çok seviyorum ,teşekkürler Nazife hanım

 • Turan B******
  20.05.2021

  2 aydır Nazife Gürpınar'dan online beslenme danışmanlığı hizmeti alıyorum. 63,5 kilo'dan 57 kiloya düştüm. Şimdi kilo koruma programına başladık. Kendi kendinize kilo vermeye çalışmayın arkadaşlar bizim internetten okuduğumuz diyetlerle kalıcı olmuyor. Nazife hanım bu konuda gerçekten uzman. Tanışmalısınız.

 • Hazel G******
  12.05.2021

  Reflü problemim vardı. Nazife hanım'ın uyguladığı beslenme programıyla hem kilo verdim hem de reflüm azaldı. Arkadaşlar Nazife hanım’a güvenebilirsiniz. Uzmanlığı ve yaklaşımıyla harika biri.

 • Nuri S******
  01.04.2021

  Yıllardır bağırsak problemiyle uğraşıyorum. Nazife Hanım'ın bana uyguladığı eliminasyon diyeti sayesinde şimdi çok iyiyim. Mutlaka kendisinden faydalanmalısınız.

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan diyetisyene gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Diyetisyen Nazife Gürpınar - konum
X : 39.33429742980725 Y : 35.068359375