endavet.com - Nazife Gürpınar
3 yorum
 • yuzyuze Yüzyüze
 • online Online

Nazife Gürpınar

İstanbul İstanbul/Adalar

Fonksiyonel Tıp Diyetisyeni

Online diyet

www.endavet.com diyetisyenlerinden Fonksiyonel Tıp Diyetisyeni Nazife Gürpınar, sağlık yaşam kalitenizi geliştirmek adına yüzyüze beslenme danışmanlığı ve online beslenme danışmanlığı hizmeti veriyor. 19 Mayıs Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik mezunu olan Gürpınar’ın hizmet verdiği alanlar; Kilo Verme, Kilo Alma, Kişiye Özel Beslenme Programları, Detoks Diyetleri, Ketojenik Diyet, Alkali Diyet, İrritabl Bağırsak Sendromu (İBS) Diyeti, Gebelik ve Lohusalıkta Beslenme, Tüp Bebek ve İnfertilite Tedavisinde Beslenme,Tip 1 Diyabet, Tip 2 Diyabet, Reaktif hipoglisemide Beslenme, Kanserde Beslenme, Kalp Damar Hastalıklarında Beslenme, Metabolik Hastalıklarda Beslenme, Spektrum Bozukluğu ve Otizmde Beslenme, Gut Hastalığında Beslenme, Troid Hastalığında Beslenme, Bariatri Diyetisyenliği, Haşimato Hastalığında Beslenme, Hipertansiyonda Beslenme, Migrende Beslenme, Kontrol Randevuları, Kurumsal Beslenme Danışmanlığı.

Çok az yiyiyorum neden kilo veremiyorum , vücut ölçülerim inceliyor ama tartıda kilom hep sabit diyenlerdenseniz diyetisyen Nazife Gürpınar’ın sözlerine kulak vermenizi tavsiye ederiz. Gürpınar ‘ Kilo vermek az yemek çok spor yapmak olarak algılanıyor ve yapamayınca hayal kırıklığı yaşıyorsunuz. Üstelik kendinizi gereksiz kısıtladığınız ve tartıda istediğiniz sonucu göremediğiniz için boşvererek yemeye daha çok yöneliyorsunuz. Kilo vermek çok fazla faktörden etkilenen bir olay. Veremiyorsanız mutlaka altında çözülmeyi bekleyen bir neden yatıyordur. Vücudunuzda toksin birikmiş olabilir bu hergün maydanoz suyu içmek ile çözebileceğiniz bir durum değildir. Vitamin eksiklikleri, hormonel problemler ya da stres kaynaklı olabilir. Uzun süre kötü beslenmiş stres , ilaç almaya maruz kaldıysanız iyi bir bağırsak mikrobiyotanız olmasını bekleyemeyiz. Bunların hepsi ayrı ayrı değerlendirilmeli. Aç kalmak değil hücrelerinizi nasıl besleyeceğinizi , vücudunuzun ihtiyaçlarını nasıl sağlayacağınızı öğrenmelisiniz. Vücuda gerekeni verdiğinizde o olması gereken ideale doğru zaten gidiyor ‘ diyerek danışanlarını uyarıyor. Nazife Gürpınar beslenme ve diyetetik bölümünden mezun olduktan sonra fonksiyonel tıp ve fonksiyonel beslenme konularında eğitim almış bir diyetisyenimiz. Otoimmün ve kronik hastalıklarda beslenme danışmanlığı hizmeti almak isteyenler için  Gürpınar’ın mevcut hastalığın tedavisini doğru beslenmeyle güçlendirmeye yönelik kişiye özel planlamalarından yararlanmalarını tavsiye ederiz. Sağlıklı olmak, kilo verme, kilo koruma, hastalıklarda beslenme danışmanlığı hizmeti almak için Fonksiyonel Tıp Diyetisyenimiz Nazife Gürpınar’a ulaşabilirsiniz.

Görüşler 3

 • Turan B******
  20.05.2021

  2 aydır Nazife Gürpınar'dan online beslenme danışmanlığı hizmeti alıyorum. 63,5 kilo'dan 57 kiloya düştüm. Şimdi kilo koruma programına başladık. Kendi kendinize kilo vermeye çalışmayın arkadaşlar bizim internetten okuduğumuz diyetlerle kalıcı olmuyor. Nazife hanım bu konuda gerçekten uzman. Tanışmalısınız.

 • Hazel G******
  12.05.2021

  Reflü problemim vardı. Nazife hanım'ın uyguladığı beslenme programıyla hem kilo verdim hem de reflüm azaldı. Arkadaşlar Nazife hanım’a güvenebilirsiniz. Uzmanlığı ve yaklaşımıyla harika biri.

 • Nuri S******
  01.04.2021

  Yıllardır bağırsak problemiyle uğraşıyorum. Nazife Hanım'ın bana uyguladığı eliminasyon diyeti sayesinde şimdi çok iyiyim. Mutlaka kendisinden faydalanmalısınız.

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan firmaya gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Nazife Gürpınar - konum
X : 39.33429742980725 Y : 35.068359375