endavet.com - Diyetisyen Sümeyye Korkmaz / İstanbul
3 yorum
 • yuzyuze Yüzyüze
 • online Online

Diyetisyen Sümeyye Korkmaz / İstanbul

İstanbul İstanbul/Beşiktaş

Düzenli ve dengeli beslenme veya bir tedaviye uygun diyete ihtiyacınız varsa sizi diyetisyenimiz Sümeyye Korkmaz ile tanıştıralım.

Sümeyye Korkmaz online beslenme danışmanlığı ve online diyet hizmeti vermektedir. Medipol Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunu olan Korkmaz, Lisans eğitimi döneminde danışanların diyet listelerindeki yemeklerin lezzetinden şikayetleri üzerine çalışma yapılması gerektiği düşünerek, Anadolu Üniversitesi Aşçılık Bilimi eğitimi almış ve danışanlarının diyet menüsüne lezzet ekleme çalışmalarına başlamıştır.

Mesleki gelişimde eğitim yolculuğuna ara vermeden devam eden Korkmaz, klinikte ve online süreçte sürdürülebilir beslenme, bariatrik cerrahide diyetisyenlik, intermittent fasting, ketojenik diyet, sporcu beslenmesi, vakalarla sezgisel beslenme, onkolojide beslenme, anti-aging beslenme ilkeleri, yeme bozuklukları , Bilimin Işığında Diyetisyen Olma, Oruç diyetinin obezite tedavisine etkileri, Sağlıklı Beslenmede Sürdürülebilir ve Kişiye Özel Yaklaşım Anne çocuk beslenmesi, Beslenme Psikolojisi Girişimcilik sertifikası eğitimlerini almıştır.

Korkmaz, uygulama eğitimlerini Medipol Mega Hastanesi’nde, Medipol Esenler Hastanesi’nde ve Kağıthane Devlet Hastanesi’nde tamamlamıştır. Diyetisyen Sümeyye Korkmaz’ın verdiği hizmetler ; Kilo Verme, Kilo Alma, Kişiye Özel Beslenme Programları,Vücut Analizi , Detoks Diyetleri, Yeme Bozukluklarında Beslenme, Ketojenik Diyet, Alkali Diyet, Soğuk Lipoliz Diyeti, İrritabl Bağırsak Sendromu (İBS) Diyeti, Gebelik ve Lohusalıkta Beslenme, Tüp Bebek ve İnfertilite Tedavisinde Beslenme, Bebek Beslenmesi, Prematüre Beslenmesi, Yeni Doğan Metabolik Hastalıkta Beslenme, Menopozda Beslenme, Çocuk ve Ergenlerde Beslenme, Tip 1 Diyabet,Tip 2 Diyabet, Reaktif hipoglisemide Beslenme, Kanserde Beslenme, Kalp Damar Hastalıklarında Beslenme, Metabolik Hastalıklarda Beslenme, Spektrum Bozukluğu ve Otizmde Beslenme, Gut Hastalığında Beslenme, Troid Hastalığında Beslenme, Bariatri Diyetisyenliği, Enteral Beslenme, Parenteral Beslenme, Haşimato Hastalığında Beslenme, Hipertansiyonda Beslenme, Migrende Beslenme ve Kurumsal Beslenme Danışmanlığı’dır.

Siz de sağlıklı beslenerek, spor ve egzersiz yaparak, kişisel gelişim - kendine koçluk yapma yolculuğunu tercih ederek, farkındalığı yüksek bir yaşam algısı ile alışkanlıklarınıza ve düzeninizi kontrol etmek isterseniz nerede yaşarsanız yaşayın diyetisyenimiz online sağlıklı beslenme danışmanlığı hizmeti ile size destek olmaya hazırdır.

Bunun için sayfamızdaki iletişim formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Görüşler 3

 • Ahmet Necat E******
  25.07.2021

  Bir ayda -7 kilo! Danışmanlığa devam ettikçe başarıya yaklaşacağımızı biliyorum. Her şey için teşekkür ederim.

 • Korkut T******
  16.06.2021

  İki ayda -19 kilo verdim sevgili diyetisyenimin emeği ve ilgisi sayesinde hayatımda kökten bir değişim yaşadım ve hedefim daha da fazla kilodan kurtulmak kendime olan özgüvenim arttı. Yıllardır bu kadar huzurlu ve mutlu olmamıştım. Teşekkür ederim.

 • Simay S******
  04.04.2021

  Canım diyetisyenim iyi ki varsın sayende sağlıklı bir hayata koşar adım yaklaştım ve hedefime vardım. Artık sokakta yürürken mutlu mutlu yürüyor istediğimi giyiyorum. İyi ki varsııııın!

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan firmaya gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?

İstanbul / Türkiye