Esma Koç
3 yorum
Tıkla Ara0850 888 63 88
 • yuzyuze Yüzyüze
 • online Online

Esma Koç

İstanbul/Kadıköy

Beslenmenin insan hayatında ne kadar önemli olduğu herkesin kabul ettiği bir gerçektir. Hayatın devam ettirilmesi ana amaçtır ancak hastalık gibi durumlarda beslenmeye daha bir özen gösterilmesi, bunun da işin uzmanı kişilerin denetiminde yapılması önem taşımaktadır. Bilgi Üniversitesi, Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunu diyetisyen Esma Koç, kilo alma, verme gibi hizmetlerinin yanında, hastalıkların tedavisi sırasında da beslenme konusunda danışanlarına yardımcı olmaktadır. Fonksiyonel tıp diyetisyeni de olan Koç, İstanbul’da çalışmakta, yüzyüze beslenme danışmanlığı ve online beslenme danışmanlığı yoluyla hizmet vermektedir.

Diyetisyen Esma Koç’un çalışma alanları , ‘Kilo Verme, Kilo Alma, Kişiye Özel Beslenme Programları, Vücut Analizi, Yeme Bozukluklarında Beslenme, Ketojenik Diyet, Alkali Diyet, İrritabl Bağırsak Sendromu (İBS) Diyeti,Gebelik ve Lohusalıkta Beslenme,Tüp Bebek ve İnfertilite Tedavisinde Beslenme, Prematüre Beslenmesi,Bebek Beslenmesi, Çocuk ve Ergenlerde Beslenme, Yeni Doğan Metabolik Hastalıkta Beslenme,Menopozda Beslenme, Sendrom,Tip 1 Diyabet,Tip 2 Diyabet, Reaktif hipoglisemide Beslenme, Kalp Damar Hastalıklarında Beslenme, Kanserde Beslenme, Metabolik Hastalıklarda Beslenme, Gut Hastalığında Beslenme, Bariatri Diyetisyenliği,Enteral Beslenme, Troid Hastalığında Beslenme,Parenteral Beslenme,Gut Hastalığı ve Beslenme, Haşimato Hastalığında Beslenme,Hipertansiyonda Beslenme,Migrende Beslenme,Kontrol Randevusu, Sporcu Beslenmesi ve Kurumsal Beslenme Danışmanlığı’ dır.

Özellikle kilo verirken öncelikle fit bir görünüme kavuşmak hedeflense de, alınan her kilo sağlık açısından sorundur ve diyetisyen Esma Koç, uyguladığı programlarla kişinin yaşam tarzını değiştirmeyi hedeflemektedir. Bu süreçte yaklaşımı, paylaşımları danışan için ömrü boyunca uygulayabileceği Diyet el kitabı niteliğindedir.

Üniversitesi eğitimi sırasında yaptığı stajlarda çocuk, yetişkin, kurum beslenmesi gibi konularda deneyim kazanan Koç, Fonksiyonel Tıp Diyetisyenliği eğitimi de aldı. Kendini daha da geliştirmek, yenilikleri takip etmek için bu tür eğitim ve etkinliklere katılmaya devam etmektedir. Hedefi, danışanlarının sağlıklı yaşam şeklinin oluşmasına katkıda bulunarak, kendilerini hem ruhsal, hem de fiziksel olarak iyi hissetmelerini sağlamak, bir anlamda Sağlıklı güzelliktir. Bunun oluşmasında sağlıklı beslenme elbette başta gelen etkendir ama spor salonları ve güzellik merkezleri de önemli destekleyicilerdir.

Kurumsal beslenme, sporcu beslenmesi gibi konularda da danışmanlık yapan, diyetisyen Esma Koç’tan çalışma alanlarıyla ilgili kendiniz, yakınlarınız ya da kurumunuz için yardım almak isterseniz sayfamızdaki iletişim formunu doldurmanız yeterlidir.

Görüşler 3

 • Emrah A******
  14.09.2021

  Verdiğim 39kg la sanki bambaşka biri oldum,beni baştan yarattı sanki ( haşa ) .Çok teşekkürler

 • Aslı G******
  07.09.2021

  Tavsiye ederim.

 • Ceren A******
  17.08.2021

  işinde çok baarılı,tanıdığım herkese tavsiye ediyorum kendisini

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan diyetisyene gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Esma Koç - konum
X : 39.33429742980725 Y : 35.068359375

İstanbul