endavet.com - Gülce Özyurekin
0 yorum
  • yuzyuze Yüzyüze
  • online Online

Gülce Özyurekin

Diyetisyen İstanbul/Beylikdüzü

İstanbul Gelişim Üniversitesi İngilizce Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunu olan Diyetisyen Gülce Özyürekin kişinin yaşam tarzına özel beslenme programı hazırlamaktadır. İstanbul Beylikdüzü Ferrum Gym Spor Merkezi’nde Diyetisyen olarak hizmet veren Gülce Özyürekin tüm danışanlarına sağlıklı yaşam için hareket geç çağrısında bulunuyor.

Kalıcı Kilo Verme- Alma, Hastalıklarda Beslenme, Anne- Çocuk Beslenmesi, Gebe Beslenmesi, Emziren Anne Beslenmesi, Sporcu Beslenmesi başlıklarında online beslenme danışmanlığı, İstanbul Ferrum GYM’de yüzyüze beslenme danışmanlığı veren Özyürekin sağlıklı yaşam için doğru beslenme be hareket etmeyi yaşam tarzı haline getiren yaklaşımlarıyla danışanlarına destek veriyor. Diyetisyen Gülce Özyürekin ‘Danışanlarımda önceliğim beslenme programlarının, diyetlerinin yaşam tarzlarına uygun olmasıdır. Böylelikle kalıcı kilo verme durumunu halledebilmiş oluyorlar’ diyerek kilo vermenin sistemli bir şekilde uzman eşliğinde uygulanması dahilinde rahatlıkla kilo verilebileceğini belirtiyor.

Özyürekin, çalışma prensiplerinin başında motivasyonu yüksek tutmanın birinci sırada geldiğini belirterek danışanlarıyla mutlaka haftada bir görüşme halinde bulunduğunu, kişilerin hayatlarına dokunuyor olmanın diyetisyenlik mesleğinde son derece önemli olduğunu vurguluyor. Bizim işimizin bir parçası kişinin bugüne kadar alışkanlık haline getirdiği tutum ve davranışlara yenilikçi, bir yaklaşım getirmek olmalıdır. Böylelikle danışanı doğru beslenme ve bedenine sahip çıkma eğitimleriyle de destekleyerek kişinin kendilik algılarının da gelişimine destek oluyoruz diyor.

Diyetisyen Gülce Özyürekin ‘ Mesleğimde bana motivasyon sağlayan danışanlarımla ve sağlıklı yaşama ilgi duyan kişilerle sağlıklı iletişim kurmamdır. Kişilerin hayatlarına dokunuyor olmak mesleğime olan motivasyonumdur. Kişilerin hayatlarında değişim ve zamanla dönüşüm yaratıyor olabilmem bana her zaman motivasyon sağlayan şeydir’ diyerek doğru beslenme ve diyet uygulamalarında mutlaka uzman desteği alınması gerektiğini söylüyor.

Diyet yaparken dengeli besin içeriği tüketilmeli. Farklı besin çeşitliliği sağlamayan, enerji miktarını kısıtlayan diyetler bedeni inceltmekten ziyade kas kaybı ve en çok ta yüzün çökmesi ile sonuçlanmaktadır.

Karbonhidratı dengeli tüketmelisiniz, şeker tüketimini hayatınızda sınırlandırmalısınız, paketli ürünlerden uzak durmalısınız, öğün saatlerinize özen göstermelisiniz, taze meyve sebze tüketimini arttırmalısınız, dengeli tahıl ürünleri tüketilmelisiniz, su tüketiminize özen göstermelisiniz, besinleri uygun saklamalı ve uygun şekilde pişirmelisiniz, egzersiz ve sporu hayatınıza dahil etmelisiniz diyerek sağlıklı yaşama adım atmak isteyenleri uyarıyor.

Sizde doğru beslenme ile sağlıklı yaşama adım atmak isteyenlerdenseniz diyetisyenimiz Gülce Özyürekin ile iletişime geçebilirsiniz.

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan firmaya gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Gülce Özyurekin - konum
X : 41.012778000028206 Y : 28.63506850152919

FERRUM GYM Cumhuriyet, Erdemli Sk., 34520 Beylikdüzü Osb/Beylikdüzü/İstanbul