Süeda Koval
0 yorum
Tıkla Ara0850 888 63 88
  • online Online

Süeda Koval

İstanbul/Küçükçekmece

Kilo verme sürecinde danışan ve diyetisyen arasındaki iletişim, karşılıklı güven duygusu, hedefe ulaşmada, sonuç almada oldukça önemlidir. Danışan memnuniyetine önem veren, onların motivasyonunu yüksek tutarak süreci kolaylaştıran diyetisyen Süeda Koval, Üsküdar Üniversitesi, Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunudur. İstanbul’da yüz yüze beslenme danışmanlığı hizmeti veren Koval, online beslenme danışmanlığı yoluyla da, farklı illere ve iş yoğunluğu nedeniyle yüz yüze görüşmeye zaman bulamayan kişilere ulaşmaktadır.

Mesleğinde en çok önemsediği konulardan biri, danışanlarına sürdürülebilir sağlıklı beslenmeyi öğretmektir. Hedeflenen kiloya ulaştıktan sonra o kiloyu korumak da önemlidir ve Koval, kilo yönetimi konusundaki öneri ve uygulamalarıyla bu sürece de katkıda bulunmaktadır.

Süeda Koval’ın çalışma alanları, ‘Kilo Verme ,Kilo Alma,Vücut Analizi,Kişiye Özel Beslenme Programları, Detoks Diyetleri,Ketojenik Diyet,Alkali Diyet,Soğuk Lipoliz Diyeti,İrritabl Bağırsak Sendromu (İBS) Diyeti, Tüp Bebek ve İnfertilite Tedavisinde Beslenme,Bebek Beslenmesi, Prematüre Beslenmesi,Yeni Doğan Metabolik Hastalıkta Beslenme, Metabolik Hastalıklarda Beslenme,Gut Hastalığında Beslenme,Troid Hastalığında Beslenme,Yeme Bozukluklarında Beslenme, Gebelik ve Lohusalıkta Beslenme, Menopozda Beslenme,Çocuk ve Ergenlerde Beslenme,Sendrom,Tip 1 Diyabet,Tip 2 Diyabet,Reaktif hipoglisemide Beslenme,Kanserde Beslenme,Kalp Damar Hastalıklarında Beslenme, Bariatri Diyetisyenliği,Enteral Beslenme,Parenteral Beslenme,Gut Hastalığı ve Beslenme,Haşimato Hastalığında Beslenme,Hipertansiyonda Beslenme,Migrende Beslenme,Kontrol Randevusu,Kurumsal Beslenme Danışmanlığı,Sağlık Koçluğu Programları’ dır.

Koval, gerek araştırma, yenilikleri, bilimsel gelişmeleri takip etme yoluyla, gerekse katıldığı eğitim çalışmalarıyla edindiği tüm bilgileri danışanlarına sunduğu hizmetlerde kullanmaktadır.

Kişiye özel hazırladığı listeler ve uygulamalarla online diyet programı da oluşturan Koval, kontrollü olarak her şeyin tüketilebileceği yönündeki yaklaşımıyla, tatlı krizlerini aşmaya yardımcı olan sağlıklı, pratik tarifleriyle, aç kalmadan zayıflamak konusunda danışanlarına yardımcı olmakta, onların motivasyonunu arttırmaktadır.

Kilo verme sürecinde diyet yanında spor salonları ve personel trainer desteği de önemlidir ve Koval danışanlarını sağlıklı beslenmeye ek olarak haftada en az 3-4 gün egzersiz yapmaları konusunda yönlendirmektedir.

Danışanlarına diyet sürecinde porsiyon kontrolü sağlandığı sürece katı yasaklar koymadan yardımcı olan, sağlıklı beslenme, diyet konularında yüreklendirici yaklaşımıyla onları motive eden, kurumsal beslenme danışmanlığı da yapan diyetisyen Süeda Koval’a ulaşmak, verdiği hizmetlerle ilgili yardım almak için sayfamızdaki iletişim formunu doldurmanız yeterlidir.

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan diyetisyene gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Süeda Koval - konum
X : 39.33429742980725 Y : 35.068359375

Tüm Türkiye